Бебешки пюрета в промоция

  • 445
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
Здравейте, искам да попитам дали има някой магазин/аптека/склад, от който мога да си купувам бебешки пюрета, конкретно на марките HIPP и Plasmon, където са на една идея по-ниски цени? Има ли някое тайно място или квартално магазинче, което няма сайт и където мога да купя различните вкусове? Трябват ми за захранването, а нито имам възможност да взимам био продукти и да ги приготвям, нито ми се готви всеки ден по малко. Ще съм Ви благодарна, ако ме открехнете за някое подобно местенце, че доста ми натежа на джоба вече да взимам от големите аптечни вериги 😀 Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 6 726
Пробвайте във фейсбук с групи, които внасят стока от Англия. Аз лично съм в тази и съм си поръчвала доста бебешки неща Бебешки и детски стоки от Англия . Вероятно има и други, а там са доста по-евтини.

# 2
  • Мнения: 70
Пробвайте във фейсбук с групи, които внасят стока от Англия. Аз лично съм в тази и съм си поръчвала доста бебешки неща Бебешки и детски стоки от Англия . Вероятно има и други, а там са доста по-евтини.

Благодаря Ви! До момента не съм се престрашавала да си вземам от групи или олх, но като крайно решение може да го направя, ако не изскочи друг вариант. Вие сте доволна, така ли?

# 3
  • София
  • Мнения: 6 726
Аз не съм взимала бебешки пюрета от там специално, но други стоки за детето и съм доволна. предполагам има и други групи, които внасят просто дадох пример.

# 4
  • Мнения: 3 731
В Кауфланд например често пускат промоции!
Преди 2 седмици видях в списанието им 2 месни заготовки на Плазмон, че са 3.20лв, при цена в евтин бебешки магазин 4.50лв.

# 5
  • Мнения: 80
Била и кауфланд. Пюретата на ДМ също са на добра цена и чудесно качество.
Друг вариант е да ви изпращат от чужбина.

Общи условия

Активация на акаунт