Какво гледат децата?

  • 3 823
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Моя син е фен на Мечо Пух, Том и Джери, Пинокио, Червената шапчица, Снежанка, Трите малки прасенца...
.........

  И ние така, но без Пинокио, него нещо не го харесваме.
  Но всичко с принцове и принцеси ни е любимо - Спящата красавица, Снежанка, Пепеляшка, Красавицата и звяра, Малката русалка...
  Купих вчера "Бандата на Моцарт", направено е мн.забавно, звучи класическа музика, без да е досадно и тежко за слушане. Загледа се, но за кратко. Явно е за по - големички деца, защото племенникът ми, който е почти на 5г. го изгледа до края.

# 61
  • Мнения: 3 537
На Картуна вече дават само извратени филмчета,даже не го и пускам вече, но от скоро не пуснаха една нова детска тв Бумеранг се казва и дават само от готините анимации-Бъгс Бъни,Том и Джери и подобни Grinning Сутрин докато се приготвим за яслата Жорко само това гледа Laughing/на ЕК кабел сме/ Свалила съм му и поредицата Бейби Айнщайн,но филмчетата за 2-3 годишни.
Мимис,моля те ,кажи от къде и как БЕЙБИ АЙНЩАЙН да изтегля!
Сори, чак сега го виждам Embarassed Simple Smile Ето виж тук:
http://www.torrentportal.com/torrents-details.php?id=111543
http://www.demonoid.com/files/?category=0&subcategory=All&am … p;uid=0&sort=

# 62
  • Мнения: 1 640
МИМИС,благодаря сърдечно и ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!!!
П.С.:Мн. сте сладки със сина ти на снимката!

# 63
  • Мнения: 2 085
Бумеранг, и аз го гледам с кеф(особено Том и Джери)  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 256
Любими са и Мечо Пух, Цар Лъв и Шрек С удоволствие гледа и приказките на Дисни. Наскоро ни пуснаха Бомеранг и сутрин не излизаме докато не е изгледала поне едно филмче - там фаворит е Скуби Ду и Флинстоун

# 65
  • Мнения: 118
Картууна   съм го забранила отдавна . Синът ми е на 7 години и вмомента е на тема " Костенурки нинджа" ,Блей - Блейд , Бионикъл, не че не обича да гледа всички други анимации който излизат , но явно иска да е в час със съучениците  си . Даже спомена ,че  в училище играят на кеч .А по принцип в момента доста сме му ограничили  достъпа до  ТВ и РС

# 66
  • Мнения: 702
Гледа с голям интерес "Бебе Бетовен" на Дисни

# 67
  • Мнения: 2 641
Ема телевизия не ще да гледа засега и затова не гледамме тамошните анимации. Обаче от 2-3 месеца гледа един филм за възрастни - Shell we dance - и докато не го изгледа целия не се маха от лаптопа  Shocked Гледа за Снежанка, за Пепеляшка и за Червената шапчица пак на двд. А пък аз искам да си играе и да не зяпа ама вече нямам сили да се разправям...все пак е на 1.10 месеца само

Общи условия

Активация на акаунт