Споделете 5.2

  • 15 111
  • 347
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 5 370
Споделям, че предколедно шефът изсипа чувала със....задачи, и чак вече очите и мозъкът ми парят....от напрежение.
Надявам се да ни компенсира достойно....като кацне самолета му в Бг. bowuu

# 301
  • Мнения: 293
Шани, дреболийка за къщата ми се вижда подходяща.. Виж в магазините за подаръци - от там разните му готини дървени шкафчета, до некви лампи в плетена джаджа... ако ти стана ясно Mr. Green

# 302
  • Мнения: 1 100
Искам да похваля даскалите от моето даскало. Тази вечер ни организираха супер яко парти в една дискотека. Направо се размазахме от денс.  Crazy  superuu  Имаше всякакви стиловете. И даскалите денсаха. Искам пааааааааааааааааак  Heart Eyes

# 303
  • Мнения: 899
Бясна съм на себе си, че съм болна.
Утре пътуваме..искам да си изкараме хубаво, дано да пооздравея..
Сега ще купувам подаръци, малко светлина в тунела
Има много работа, но ще си тръгна на обяд..работата да си гледа работата  Mr. Green

И без това колегите ги е страх, че ще ги заразя и ще се удавя в сополи..

# 304
  • Мнения: 3 342
Всички вкъщи сме болни.
Плануваното пътуване за празниците най-вероятно ще отпадне поради тези ни ти болести.
Довечера пък ще празнуваме служебно в заведение, към което съм твърде предубедена, за да отида с чисто сърце и необременени очаквания.
Но пък съм щастлива. Защото е Коледа. Защото болестите ни са едни такива дребнички - покашляме по малко, говорим почти като Дядо Коледа - басово и носово... Нищо сериозно... А плановете са за това - да ги променяме. Пък и прочетох пожеланията за Verdad и ми стана и мило, и хубаво, и си пожелах такива приятели през Новата година И нямам търпение да видя физиономиите на всички, на които съм приготвила подаръци... И с две думи - животът е хубав. И пожелавам на всички ви весели празници! И нека чуем тишината  bouquet

# 305
  • Мнения: 4 806
Споделям, че най-накрая взех да  усещам празничната тръпка.
Детенцето май взе да оздравява.
Аз май взех да се разболявам.

Но най-важното е, че искам да оставя пожелание за всички вас - много здраве, много добро и много радостни усмивки ви пожелавам.   bouquet

# 306
  • Мнения: 7 837
Пазарувам си тая сутрин в магазина и рещавам да се завъртя из щанда със сладки вкуснотии. И очите ми съзират надпис Baklava. Още там се оплюнчих  Laughing Почти всеки ден пазарувам там, а за първи път виждам, че предлагат и баклава. Та, сега се наслаждавам на вкуса... Последния път беше преди почти 2 г.  Grinning

# 307
  • Мнения: 2 013
Искам да споделя. Мъжът ми влезе по спешност в болница и го оперираха - апендисит (така ли се пишеше newsm78) с ганрена и локален перитонит. Беше ужасен ден за него, а и за мен.
А той е магаре - от три дни не му е добре, но се самодиагностицира, че се бил натровил с нещо, та затова му било зле. Отказа ми категорично да ходим на лекар. Даже сутринта ходи на сауна и плуване, но като се върна беше доста зле. Пъхнах му насила един термометър - 38,1. И буквално тайно отидох и извиках един хирург, който живее наблизо. Който му каза веднага да тръгва към болница. И дори в болницата се опитваше да убеждава 4-ма хирурзи, че се чувства подут, защото бил пил незнам си какви разхлабителни...
Стискайте палци всичко да е наред.
Коледа и Нова година ги отписах вече...

Последна редакция: пт, 22 дек 2006, 23:38 от Divana

# 308
  • Мнения: 1 037
Дивана,дано да се оправи бързо мъжа ти! Praynig
Споделям,че днес отидох на лекар и видях пулсацията на бъдещото ни бебче!И тази вечер за трети път тази седмица съм сама,мъжа ми отсъства от града!Не ми е хубаво сама,но пък ще си легна по-рано и ще наспя!

# 309
  • Мнения: 3 342
Divana , стискам палци съпругът ти да оздравее бързо и ужасният ден да не се повтаря дори в мислите ви. Спокойни празници ви пожелавам. Дидка, а на теб освен хубави празници ти пожелавам и една прекрасна година - в началото само с пулсация, а после и с други емоции като поритване, побутване, плач, усмивка, зъбче и разни ей такива все неповторими и съкровени нещица Heart Eyes Бързо оздравяваване на Асса bouquet !!!

# 310
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 850
Дивана, желая ви бързо оздравяване !!!

{Тони}, а вие оздравяхте ли вече? Simple Smile  Hug

# 311
  • Мнения: 2 550
Споделям, че получих страхотна авторска картичка за Коледа...от любим човек  Heart Eyes  Grinning

# 312
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Олеее, ужас  af  Sad
От сърце му желая бързо оздравяване Peace, а на теб здрави нерви Confused Hug.
Важното е, че е в добри ръце в момента.
А иначе имам представа за какво говориш, моят е същото магаре в това отношение Tired.

# 313
  • Мнения: 6 993
Гледам тук болни нещо Sad, Дивана - да се оправя бързо твоят човек!  Hug
А при мен е много хубаво - прибрах се вкъщи, обикалях Пловдив, рисувах с децата по платната на Центъра  Embarassed Laughing. Т ако някой случайно сле НГ отиде в Брюксел в офиса на Пловдив , види картините и надписа "С Пловдив в сърцето!", да знае, че аз съм го писала  Laughing Бутах се на Коледния базар в панаира и купих подарък на братовчед ми - мънички ръкавички, много са мънички и много сладички Heart Eyes Открих нов метъл магазин Metal Heaven (бих рекла, че по-подходящо е Метъл Хел, ама...) и аха- аха да сдобия Ицото със суитчър на IRON MAIDON и той ми заяви "Не обичам да ми подаряват дрехи". Ми ко щеш Confused Тогава реших да му подаря за отмъщение някоя игра от тип Не се сърди човече, за да не ми казва "Секс" всеки път , когато искам да правим "нещо" заедно Mr. Green. Каза ми, че си имаме нова спалня, което ме хвърли във възторг, че вече няма да се гъчкаме и бутаме на единично легло и нямам търпение да я пробвам.Спейки по възможност. Получих си първите коледни подаръци от фирмата и от нашите, след малко ще подреждам елхата и....абе много добре се чувствам днес, прекрасен ден Simple Smile Само снегът му липсва на Пловдив. Видях къде е ледената пързалка и нямам търпение в понеделник или вторник да ида да си насиня дупето Simple Smile

# 314
  • Мнения: 3 342

{Тони}, а вие оздравяхте ли вече? Simple Smile  Hug

Почти Flutter
Желая ти весели празници, красива Коледа, много любов и... какво, какво... Thinking
А, да, високоплатена работа - точно за умниче като теб
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт