Най - тъпа реклама в ефира!

  • 18 580
  • 236
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 733
Тази реклама на Булсатком наистина е тъпа!!!!! А какво ще кажете за онази на бисквитките (забравих им името) - девойката цял живот имала една мечта - да се омъжи и накрая точно преди мечтата й да стане реалност, се отказва заради бисквитките... Идиотщина!!!

# 226
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
.......................мекичките пеленки.  newsm30    .................тъпата мелодия................. smile3511

# 227
  • Мнения: 727
Тази реклама на Булсатком наистина е тъпа!!!!! А какво ще кажете за онази на бисквитките (забравих им името) - девойката цял живот имала една мечта - да се омъжи и накрая точно преди мечтата й да стане реалност, се отказва заради бисквитките... Идиотщина!!!
казват се ТУТКУ,многоооооо са вкусни иначе
Аз откачам като видя рекламата за разделното събиране на боклука......УЖАСт,баси тъпата физиономия и идиотска мелодия Shocked(не че дребния не се кефи ама)

Последна редакция: чт, 21 дек 2006, 13:29 от anilevi

# 228
  • Мнения: 601
   За парфюма Евтерпа  ooooh!
    И  най-вече онази реклама с прасенцата ,където пеят-" Bye,bye life,bye bye happiness "#Crazy

# 229
  • Мнения: 122
   За парфюма Евтерпа  ooooh!
    Точно. И най-вече тая като възкликне "О-о-о! Парфюм!", сякаш за първи път вижда парфюм през живота си.

# 230
  • на село
  • Мнения: 1 028
Много ме дразнят рекламите в които актьори / които всички ги знаем че са такива/ се представят я за лекар, я за зъболекар. Айде холан  Close! Толкова ли сме тъпи! Или са минали ускорен курс по преквалификация  Rolling Eyes?

# 231
  • Мнения: 6 472
Тая с "ори, ори..." ми е супер тъпа! Абе 99% от рекламите се правят като за малоумни шимпанзета Tired

# 232
  • Мнения: 139
За мен най-тъпите реклами на всички времена са:

1. Ето го, ЕТО ГО батко бе!- реклама на Карнобатска
2. Не понасям гласеца на Галка от Каризма и като чуех преди време рекламата на Вивател и ...  Sick
3. А всяка с Ники Кънчев също не мога да понеса! Sick Sick

А аз обичам макар и малко бруталната реклама за Групата на Веселите Прасета
Bye bye life...bye bye hapiness...hello Holidays i`m think i`m gonnaaaaa die!!! Mnogo e veselo kak sa zamestili originala
Bye bye love.....
A i me kefqt kak sa gi oblekli kato Elvis

Последна редакция: чт, 21 дек 2006, 14:29 от vikito

# 233
  • Мнения: 120
Повечето вече са написани, но много ми е досадна: "Заместват всичко, дори и него" за някакъв снакс.

# 234
  • Варна
  • Мнения: 472
На първо четене се сещам за две реклами
При първата едвам се сдържам да не нацеля телевизора с нещо. Супер лигавата реклама на Евтерпа, това "Коотеее ..." и това "Мяуууу" ме изкарват извън нерви честно  #2gunfire
Нямах никакво желание даже да го помириша този парфюм. Но наскоро ми подариха такъв - е не е лош, става, приятен е. Но тази реклама си е точно АНТИРЕКЛАМА
/добре че последно време я спряха  Laughing/

Другата реклама която буди по-скоро съжаление е на ТАБЕКС. Някак няма смисъл, изглежда накъсана, абсолютно безсмислена. Просто не виждам как един заклет пушач, който би трябвало да е в целевата група, ще бъде изкушен най-малкото да пробва.  newsm78  newsm78  newsm78  /не пуша, но гледайки тази реклама, направо ми се допушва  Wink/

# 235
  • София
  • Мнения: 722
Мен ме дразни тази на Белана. След хартията всичко друго ти е твърдо.Ама с хартията си си бърсал з****ка , а с кърпата си триеш лицето.

# 236
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Тази с клоуна с резачка в ръцете....на пепси кола, #Crazyчак и символа на Коледа сряза и събори-украсената елха ...що за хора създават подобни гадости #2gunfire,рекламата на СПРАЙТ...

Общи условия

Активация на акаунт