Видове памперси?

  • 5 605
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
... сега сме с Памперс. Като открих как се слагат вече не ми пропускат Rolling Eyes ....всички видове пелени си имат кройки и е важно как се слагат. Памперс са пелени с ниска талия и не може да се опъват безжалостно над пъпа (както се процедира с Либеро и Нанис) като свикнах да ги слагам почти изхлузени, за да се образува нещо като "торбичка" отдолу и спряха да пропускат и се пълнят до дупка..., та важно е каква е кройката Wink

И аз като разбрах тайната и вече няма мокри дрехи и съм много доволна събират огромни количества.

За сега сме на Памперс 2 Джъмбо - 27,59 лв, 98 броя са в пакета, смятах да пробвам и други марки но с тази промоция за сега оставаме на тях

# 31
Използвам само на Памперс, наложи се да купя Дайперс (гръцки), но се оказа, че разраниха кокалчетата на бебо при свивките на краката, а уж имат ластик и ги подарих на друга майка, а аз си купих на Памперс, преди ги купувахме от МЕТРО, но сега ги купуваме само от БИЛЛА, защото са най-ефтини. В момента сме размер 3,което означава от 4 до 9 кг.Цената е 28.99лв. за 88 бр.

 smile3521 newsm30 newsm32  bigdance2 smile3545 smile3522 Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose  ideauu   

Весело изкарване на коледните и новогодишни празници с бебенцата ни  baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт