Геритамин Нео

  • 256 870
  • 272
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 0
Здравейте! От няколко дни забелязах,че имам бели чертички на едното бедро, които приличат на следа от телбод. Не са релефни, порових в интернет и установих,че така се получавало при липса на вит.А  newsm78 ... Обаче пишеше и ,че когато приемаш противозачатъчни, организма нямал голяма нужда от този витамин. Незнам кое е вярно и кое не, но въпроса ми е следния - явно трябва да приемам витамин А (тъй като не ям почти храните ,които го съдържат),но кое е по-добре да пия - геритамин нео или рибеното масло ? И има ли проблем,че пия противозачатъчни?  newsm78

# 196
  • Бургас
  • Мнения: 364
Здравейте,
И аз се присъединявам към въпроса за противозачатъчните. Проблем ли да приемам "Геритамин" при положение, че пия противозачатъчни?   bouquet

# 197
  • Мнения: 293
Здравейте! От няколко дни забелязах,че имам бели чертички на едното бедро, които приличат на следа от телбод. Не са релефни, порових в интернет и установих,че така се получавало при липса на вит.А  newsm78 ... Обаче пишеше и ,че когато приемаш противозачатъчни, организма нямал голяма нужда от този витамин. Незнам кое е вярно и кое не, но въпроса ми е следния - явно трябва да приемам витамин А (тъй като не ям почти храните ,които го съдържат),но кое е по-добре да пия - геритамин нео или рибеното масло ? И има ли проблем,че пия противозачатъчни?  newsm78


Стрии?

# 198
  • Мнения: 0
Нее,не са стрии ,знам какво са стрии. Абсолютно гладка е кожата,все едно белег от одраскано , и не са дълги повече от 2-3 мм...

# 199
  • Мнения: 0
izvinete 4e ne pi6a s balgaraski bykvi,nqmam tazi programa.Imam vapros kam vas vazmojno li e ot predozirane na geritamina (PO 2 NA DEN V PRODALJENIE NA 3 KUTIIKI) da se zabavi menstyraciqta?blagodarq za otgovora

# 200
  • Мнения: 1 296
Момичета, напоследък ноктите ми се чупят настрани, т.е. някак си се белят като слюда. Много е неприятно, защото лакът не държи толкова дълго, ноктите стават тънки.... абе кофти работа. А преди си поддържах дълъг маникюр без проблем. Сега си ги подрязвам късички или една идея малко по-дълги.

Интересува ме главно Геритамина помага ли наистина, или пък ми препоръчайте друго нещо подобно. И също така нещо локално за мазане върху самия нокът ако има такова изобщо.

# 201
  • Мнения: 45
И моите са така, разбирам те перфектно. Геритамин при мен нямаше никакъв ефект, нито за нокти, нито за коса. Това, което ми помогна да си оправя положението беше маслото за нокти на Икаров. Освен това почти не ги оставям без някакъв заздравител или витаминен комплекс, но почти не се лакирам с лакове за нокти, може би на два месеца веднъж, и то само за два-три дена, повече не държа лака. От мой личен опит мога да кажа, че лаковете изтощават нокътя и той почва да се чупи, или както при нас - да се бели и разслоява. Така че моят съвет - изрежи цялото наранено място на ноктите, ако трябва дори до дъно, спирай лаковете и почни заздравители и/или маслото на Икаров, но препоръчвам ти да не оставаш без заздравител или витаминен лак на ноктите.

# 202
  • In the shadows of my mind
  • Мнения: 962
От днес започвам Геритамин Нео, ще пиша впечатление.
Най-големият ми проблем е косата, напоследък пада и съм много притеснена, подкъсих я, за да не е прекалено дълга и да се "изтощава". Взех си капсулите на Фитовал съчетано с шампоана, но явно в състваките им има витамин Б комплекс, от който ме боли корема, не знам защо, явно имам някаква непоносимост и няма как да ги пия.

# 203
  • Мнения: 0
От утре започвам да го пия , но ме е страх да не се окосмя по цялото тяло  Sad Има ли такава опасност ? забелязали ли сте ??  Rolling Eyes

# 204
  • Мнения: 0
да,пила съм го. И резултата е страхотен. Освен, че косата ми започна да пада по-малко и да расте по-бързо, ноктите ми се оправиха и не се чупят вече. Има и отрицателен ефект: малко се пълнее от него...и космите по цялото тяло растат с невероятна бързина...
Не би трябвало да имаш странични ефекти, ако не прекаляваш с дозата. И аз предпочитам Г.Нео - все пак Актавис са най-големия производител на лекарства в БГ. Не че е 100% гаранция, но все пак.

оп оп,това го чувам за първи път и май вече си навързвам някои неща...Аз го пиех 3 месеца и спрях,защото пишеше че се прави почивка.Но ноктите ми станаха твърди и не се чупят така лесно(преди можех да ги огъвам спокойно) За лицето и кожата нямам наблюдения,при ноктите е осезаемо.

# 205
  • София
  • Мнения: 40
Да, ама като го спреш и край - пак същите проблеми, все едно не си вземала. И почнаха даже да ми се бе;ят пръстите в периода на почивката между месеците с прием.

# 206
  • Мнения: 12
Здравейте мами!
Знам,че темата е стара, но реших, че няма нужда от нова само за един въпрос!
Искам да питам как точно приемате капсулката - с вода или без, преди хранене или след...  Thinking
И също така след като свърша първата ми опаковка, трябва ли да почакам известно време преди да започна да приемам втората?
Мерси предварително!  Heart Eyes

# 207
  • Мнения: 8 242
Я, каква тема имало Simple Smile
Пия го от 2 седмици.. смятам да свърша опаковката (20 таблетки) .. да почина 10 дни и да направя още един курс..
Другия ще е на есен преди есенния косопад Simple Smile
В момента съм на диета.. и обикновено по такива събития започва яко да ми пада косата.. Но сега не е така (дано витаминките да помагат).. Никак не си я давам  Rolling Eyes
Засега ми действа много добре  Peace

# 208
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 255
Я, каква тема имало Simple Smile
Пия го от 2 седмици.. смятам да свърша опаковката (20 таблетки) .. да почина 10 дни и да направя още един курс..
Другия ще е на есен преди есенния косопад Simple Smile
В момента съм на диета.. и обикновено по такива събития започва яко да ми пада косата.. Но сега не е така (дано витаминките да помагат).. Никак не си я давам  Rolling Eyes
Засега ми действа много добре  Peace
Не се почива, пие се 3 месеца и тогава се почива....
Аз се чудех защо няма ефект върху ноктите и ми казаха, че се приема по-дълго.
Ето копирам от листовката
"Haчин на употреба:
При възрастни по 1-2 капсули дневно в продължение на 2-3 месеца."

# 209
  • Мнения: 8 242
На мен ми има ефект Simple Smile
Довършвам си и един Калмацин.. и смятам да си взема комбинирани витамини, че така наливно  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт