Зелено воднисто ако на бебе на 2месеца и половина

  • 786
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте бебето ми е  на 2м.и половина ,храни се с Адп Нан 1 опти про и от известно време акото е е тъмно зелено и воднисто .педиатъра казва че е нормално, но незнам аз се притеснявам.. Дане би да има Диария.... Но пък не изхожда често, а през ден или всеки ден по веднъж... Бяхме и сменили Нана със друг защотото се изхождайки мн трудно,взехммола дайте съвет.

# 1
  • Мнения: 3 488
Зелени изхождания се дължат на високо съдържание на желязо във формулата, с която се храни бебето.
Аз имам доста големи резерви към Нан (и всичко Нестле), в този смисъл бих избрала някакво органично мляко, което се предлага на пазара, но съвет за марка не мога да дам, защото имам вече голямо дете. Хранех с Лактана.

# 2
  • Мнения: 3 841
Подкрепям мнението на Waterproof.
Аз го хранех с ХИП Комбиотик.
 Само АМ ли му даваш или също и го кърмиш?

# 3
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 263
И аз имам резерви към Нестле, но Нан е едно доста добро мляко. Разбира се, и най- доброто съществуващо на пазара може да не се понесе добре от бебето.
Може да е от млякото, а може и да е някаква непоносимост. Направете консултация и с друг лекар и ако и той потвърди, че проблем няма, може би е така.
Не знам какво точно разбирате под воднисто, бебетата акат рядка консустенция. А щом ака првз ден, не е диария.

Общи условия

Активация на акаунт