Доверявате ли се на съветите на фризьора?

  • 1 572
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Зависи Rolling Eyes! Доверявала съм се и съм се харесвала много/на мондината коафьорка/, но подръжката изискваше най- малко прездневно ходене на фризьор, което не ми е в стила Rolling Eyes, защото косата ми е чуплива, а прическата изискваше сешоар веки ден. Другата ми фризьорка е много "скъпа" на дълги коси и не ги реже, ако не подпишеш нотариално Laughing. Тя обаче все ме "коафира" по един и същи начин и това също не ми харесва. В следствие на всичко това ходя на фризьор два пъти годишно да поправям едната от другата, макар че и двете си ми харесват...

# 31
  • Мнения: 2 700
Вече не, при това от горчив опит.
Може другите да твърдят колко ми отива, но аз държа да се харесвам самата аз, а не другите да ми го внушават.

# 32
  • Мнения: 1 104
В повечето случаи съм се доверявала,но ако не съм съгласна с мнението й, веднага си казвам.

# 33
  • София
  • Мнения: 4 031
Рени, разбирам те напълно.
И аз така подведена от една колежка отидох при нейната фризьорка.Казвам й аз че не искам така изтънена косата, защото  като са ме подстригвали преди така не се харесвам, а тя взе че се амбицира да ми докаже един вид, че съм ходила при някой дето не си разбира от работата.
Е, резултата е отчайващ, направо ми съсипа косата.В резултат на което вече почти два месеца ходя все вързана, ако е пусната трябва да я обработвам с пяна и т.н.Като за капак взе да ми пада.Сигурно , защото като се погледна в огледалото направо ми става зле.
Ще порасте, ама дотогава.....

И само да допълня, че не ми харесва модата с това филиране.Дори и гъстата коса изглежда като проскубана.Вече не са ли модерни хубавите и пищни коси?

# 34
  • Мнения: 6 155
Рядко  Confused

# 35
# 36
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ако не съм сигурна в резултата не си правя експерименти Thinking

И аз.
Досега само на един се доверявах, страхотен фризьор / между другото май беше гей / взимаше скъпо, но със сръчни ръце. Само че замина за Германия. Confused

# 37
  • в къщи
  • Мнения: 467
И аз много не се доверявам,но преди 5-6 дена,заведох дъщеря ми да я подстригват,седна на стола и обясних до къде да е дълга косата.Взех едно списание и се загледах book,след малко чувам щерката да протестира,много късо било tantrum,направо щях да падна от стола doh,така я беше офъкала #Crazy.Казах и само да я поизравни и си тръгнахме...Два часа детето ходи с шапка в къщи и мрънка...и ми се сърди(тя беше против да я стрижем Tired).На другия ден не искаше да ходи на у-ще...Ама то аз съм за бой... Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 645
На моя си фризьор напълно му се доверявам. Изневерявала съм му и дори и след като кажа какво искам резултата е отчайващ, затова вече не експериментирам, а го оставям да си прави каквото си иска. Само понякога го уведомявам за желаната дължина, но за формата изобщо не коментирам.

# 39
  • Мнения: 1 169
Когато ходя на фризьор винаги знам какво искам  Peace
естествено предлагат без това не минават някой път се съгласявам ако
реша, че ще ми ходи.
Преди ходих при една и и казвах да ми запази дължината, а тя сякаш нарочно ми взимаше
5 пръста и все ходих със сравнително къса коса много ме беше яд  Crazy

# 40
  • Мнения: 1 813
Аз и моята фризьорка сме обратното.Добре,че тя не се вслушва в моите "съвети" и идеи.Аз редовно отивам при нея с най-откаченото,което съм се сетила и в последствие тя ме разубеждава,защото моята коса е "такава такава и такава и за да седи така трябва да правя това и това всеки ден"  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт