Бебешки пубертет или детегледачката я изнервя?

  • 3 420
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
Това според мен са пълни глупости с детегледачката. Всички деца минават през тези фази на развитие. Явно при вас момента е дошъл с идването на детегледачката.Пълна случайност.

# 16
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Това според мен са пълни глупости с детегледачката. Всички деца минават през тези фази на развитие. Явно при вас момента е дошъл с идването на детегледачката.Пълна случайност.


И това със запалените котлони ли пълна глупост според теб,Мариела? Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 7 091
 Аз нямам опит с au-pair, но да ти кажа какво мисля.
Повече от ясно е, че разбиранията ви за гледане на дете на двете се различават ( не говоря хубави, лоши, важното е, че твоите не съвпадат с нейните). Дори само за това ми се струва, че трябва да е смениш. Аз само прериодично съм взаимодействала с детегледачки, но за мен е важно да знам, че ще гледат децата както аз разбирам гледане ( в този случай мога да кажа, че доста общи работи имаме с теб) и твоята детегледачка на моите разбирания също хич не приляга.
Промените в поведението на детето също не са маловажни разбира се, но може да са комбинация от няколко фактора.

# 18
Това според мен са пълни глупости с детегледачката. Всички деца минават през тези фази на развитие. Явно при вас момента е дошъл с идването на детегледачката.Пълна случайност.


И това със запалените котлони ли пълна глупост според теб,Мариела? Crossing Arms

Едното няма нищо общо с другото. Какво общо има поведението на детето със запалените котлони само не разбрах. Еми не ми казвай, че ти си перфектната майка, която не е допускала подобни неща. И да ми кажеш няма да ти повярвам. Защото не познавам някой, на който не му се е случвало.

# 19
  • Мнения: 7 091
Едното няма нищо общо с другото. Какво общо има поведението на детето със запалените котлони само не разбрах. Еми не ми казвай, че ти си перфектната майка, която не е допускала подобни неща. И да ми кажеш няма да ти повярвам. Защото не познавам някой, на който не му се е случвало.

Ами да се запознаем....

Плюс това става въпрос за 3 котлона и изгорял найлон. Освен ако човек не е в кома, не знам как би могъл да не забележи.

# 20
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Едното няма нищо общо с другото. Какво общо има поведението на детето със запалените котлони само не разбрах. Еми не ми казвай, че ти си перфектната майка, която не е допускала подобни неща. И да ми кажеш няма да ти повярвам. Защото не познавам някой, на който не му се е случвало.

Ами да се запознаем....

Плюс това става въпрос за 3 котлона и изгорял найлон. Освен ако човек не е в кома, не знам как би могъл да не забележи.

Не съм ти и казала,4е съм перфектната майка. StopНямам такива аспирации.Но детето ми не е разигравало драматизации на "Подпалва4ката"2 в мое присъствие.
Връзката между запалените котлони я правя с о4евидната немарливост на детегледа4ката а не с промените в държанието на детето.Сега стана ли ясно?

# 21
Цялото поведение на детето, което описваш, го имаше и мойта щерка и това без детегледачка. Така че... Ако ти е за първи път е нормално да се шашкаш.
И тя в един момент не даваша да  и сменя памперса, и тя пищеше от мръсотията и т.н......но всичко отминава с времето си.

Но ако пък чак толкова ти е проблем, просто сложете камери и наблюдавайте.Разбира се без въпросната жена да знае.

# 22
  • Мнения: 2 093
Нямам никакьв опит с бавачки, но аз бих сложила камери за да проверя какво става. Ако имаш сьмение в бавачката не чакай нещата да се оправят или влошат. Довери се майчиния си инстинкт.

# 23
  • Мнения: 1 909
А детето ти винаги ли е имало такьв проблем, докато е траела фа3ата?
Жената твьрди, 4е когато Сара е с нея, когато нас ни няма, не е нервна, няма проблем сьс сменяне на памперс...
но и а3 не о4аквам тя да ми каже, 3а нея това би било да си при3нае като обяви публи4но, 4е тя има проблем и не се справя с детето. Може и да е права, не мога да твьрдя каквото и да било. 3атова пуснах темата и питам 3а мнения, от3иви, опит и т.н.

# 24
Едното няма нищо общо с другото. Какво общо има поведението на детето със запалените котлони само не разбрах. Еми не ми казвай, че ти си перфектната майка, която не е допускала подобни неща. И да ми кажеш няма да ти повярвам. Защото не познавам някой, на който не му се е случвало.

Ами да се запознаем....

Плюс това става въпрос за 3 котлона и изгорял найлон. Освен ако човек не е в кома, не знам как би могъл да не забележи.

Не съм ти и казала,4е съм перфектната майка. StopНямам такива аспирации.Но детето ми не е разигравало драматизации на "Подпалва4ката"2 в мое присъствие.
Връзката между запалените котлони я правя с о4евидната немарливост на детегледа4ката а не с промените в държанието на детето.Сега стана ли ясно?

Айде да се научим да се изразяваме точно кратко и ясно в дадена ситуаия и след това да обощаваме ако има смисъл. Продълваш да твърдиш нещо, което няма нищо онщо с другото. Не съм казала, че детегледачката е слънце. Просто казвам, че поведението на детето няма нищо общо със запалените та ако ще и 100 да са котлони.Не можем нещо да се разберем с теб  Wink


# 25
А детето ти винаги ли е имало такьв проблем, докато е траела фа3ата?


Имаше си фаза, в която беше ужас. Не си спомням вече колко я държа. Пищеше, налагаше се, не даваше нищо да и се прави. Но отминава. Но точно това с мръсотията и памперса  си го спомням много добре. Проблема беше абсолютно същия.

# 26
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Едното няма нищо общо с другото. Какво общо има поведението на детето със запалените котлони само не разбрах. Еми не ми казвай, че ти си перфектната майка, която не е допускала подобни неща. И да ми кажеш няма да ти повярвам. Защото не познавам някой, на който не му се е случвало.

Ами да се запознаем....

Плюс това става въпрос за 3 котлона и изгорял найлон. Освен ако човек не е в кома, не знам как би могъл да не забележи.

Не съм ти и казала,4е съм перфектната майка. StopНямам такива аспирации.Но детето ми не е разигравало драматизации на "Подпалва4ката"2 в мое присъствие.
Връзката между запалените котлони я правя с о4евидната немарливост на детегледа4ката а не с промените в държанието на детето.Сега стана ли ясно?

Айде да се научим да се изразяваме точно кратко и ясно в дадена ситуаия и след това да обощаваме ако има смисъл. Продълваш да твърдиш нещо, което няма нищо онщо с другото. Не съм казала, че детегледачката е слънце. Просто казвам, че поведението на детето няма нищо общо със запалените та ако ще и 100 да са котлони.Не можем нещо да се разберем с теб  Wink




За кратко все си мисля,4е постинга ми е доста крати4ък,но въпрос на гледна то4ка. Mr. Green
За то4но,ако не ме лъже паметта не съм и отваряла дума за промяната в държанието на детето.Писах само,4е за мен тази детегледа4ка директно е аут в момента,в който допусне подобно неЩо. По ясно от това здраве му кажи. Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 1 909
А детето ти винаги ли е имало такьв проблем, докато е траела фа3ата?


Имаше си фаза, в която беше ужас. Не си спомням вече колко я държа. Пищеше, налагаше се, не даваше нищо да и се прави. Но отминава. Но точно това с мръсотията и памперса  си го спомням много добре. Проблема беше абсолютно същия.


E dano skoro otmine, che i az da ya prejiveya  Joy

# 28
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Едното няма нищо общо с другото. Какво общо има поведението на детето със запалените котлони само не разбрах. Еми не ми казвай, че ти си перфектната майка, която не е допускала подобни неща. И да ми кажеш няма да ти повярвам. Защото не познавам някой, на който не му се е случвало.

Ами да се запознаем....

Плюс това става въпрос за 3 котлона и изгорял найлон. Освен ако човек не е в кома, не знам как би могъл да не забележи.

Не съм ти и казала,4е съм перфектната майка. StopНямам такива аспирации.Но детето ми не е разигравало драматизации на "Подпалва4ката"2 в мое присъствие.
Връзката между запалените котлони я правя с о4евидната немарливост на детегледа4ката а не с промените в държанието на детето.Сега стана ли ясно?

Айде да се научим да се изразяваме точно кратко и ясно в дадена ситуаия и след това да обощаваме ако има смисъл. Продълваш да твърдиш нещо, което няма нищо онщо с другото. Не съм казала, че детегледачката е слънце. Просто казвам, че поведението на детето няма нищо общо със запалените та ако ще и 100 да са котлони.Не можем нещо да се разберем с теб  Wink




аз пък ниЩо не разбрах от твоя постинг. какво то4но се мъ4иШ да кажеШ? Thinking
Тук перфектни майки няма, но и такива, на които децата им палят огън в хола ми се струват редки.  newsm78

geminarius, на мен ми се струва, 4е не са свързани двете неЩа, а е въпрос на съвпадение. Моята дъЩеря, която съЩо е много спокойна по принцип, си изживя един то4но такъв период, и с акото, което винаги ни е било проблем, и с преобуването и с куп други капризи, които се пявиха като 4е изведнъж. Много търпение и спокойствие ти желая, минава... при нас откакто запо4нахме с гърнето минаха...4аст от капризите...другите си ги носим и 4акаме...

Но за гледа4ката... ми се струва най_малкото, 4е има разбирания, разли4ни от твоите и по тази при4ина не ми се струва особено уместно да ти гледа детето... .

# 29
  • Мнения: 1 909
geminarius, на мен ми се струва, 4е не са свързани двете неЩа, а е въпрос на съвпадение. Моята дъЩеря, която съЩо е много спокойна по принцип, си изживя един то4но такъв период, и с акото, което винаги ни е било проблем, и с преобуването и с куп други капризи, които се пявиха като 4е изведнъж. Много търпение и спокойствие ти желая, минава... при нас откакто запо4нахме с гърнето минаха...4аст от капризите...другите си ги носим и 4акаме...

Но за гледа4ката... ми се струва най_малкото, 4е има разбирания, разли4ни от твоите и по тази при4ина не ми се струва особено уместно да ти гледа детето... .

Pri purva vuzmojnost shte ya smenim. Dulgo go mislih, dnes veche veznite naddelyaha. Dori faktut, che s neya ne mojem da govorim spokoino, a vse se pritesnyavame da ne se podkachi neshto, che kakvoto i da kajem tya zapochva da se opravdava bez da ima prichina...
tova ne sa normalni otnosheniya.

S takuv chovek ne moje da ima dialog, v tova se ubejdavam po nyakolko puti na den.

Ne znam dali problemut e v neya, v nas ili v samata Shveicariya... fakt e, che taka ne moje da se produljava.
 Confused

Общи условия

Активация на акаунт