има ли клиенти на първа инвестиционна?

  • 2 758
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 429
съпруга ми си направи такава, като застраховани сме аз и детето също и е 10,80лв на месец. Да не ни се случва да я ползваме...

# 31
  • Мнения: 236
добре де има ли някой който я е ползвал тази застраховка да каже примерно колко пари са му изплатили,колко време е бил в болница за да се разбере заслужава ли си?

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 6 347
Как пък се появиха толкова Гости изведнъж да защитават тези застраховки? Странна работа! newsm78
ДА, странно  Thinking

Аз имам такава застраховка.Доста се чудих дали да я приема ,но в крайна сметка реших,че не губя кой знае какво.Дано да не ми се налага да я ползвам , но не беше някаква голяма сума 5-6 лева на месец.

Стана ми интересно защо казвате ,че е не е изгодно ?

Въобще не е 5-6 лева  Naughty

Колко е тогава  newsm78 , на мен момичето ми каза някъде толкова ,че трябва да имам по сметката за вноските. Сега колко точно беше не си спомням ,но беше от този порядък.


п.п.проверих - 5,70 е месечната премия за застраховка "Лечение".

# 33
  • Мнения: 832
аз също съм клиент на ПИБ и ми се обадиха по тел, но отказах. Не защото се съмнявам с коректността им, но имам сериозни съмнения и съм се напатила от Алианц с подобна застраховка..
та както казват- парен каша духа....дано в случая с ПИБ да не е така...

# 34
  • Мнения: 92
МОЯ ПОЗНАТА ИМА ТАЗИ ЗАСТРАХОВКА "ЛЕЧЕНИЕ''.ТОВА,КОЕТО ТЯ МИ ОБЯСНИ Е,ЧЕ ПРИ БОЛНИЧЕН ПРЕСТОЙ В ОБИКНОВЕННО ОТДЕЛЕНИЕ ТИ СЕ ИЗПЛАЩАТ ПО 40 ЛВ. НА ДЕН,ПОКРИВАТ ТИ ДО 10 ДНИ СЛЕД 3 ДЕН.А КОГАТО ПРЕСТОЯ Е В ИНТЕНЗИВНО ОТДЕЛЕНИЕ СЕ ИЗПЛАЩАТ ПО 80 ЛВ. НА ДЕН И СЕ ПОКРИВАТ ДО 100 ДНИ ОТ ПЪРВИЯ ДЕН.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 381
Два пъти са ми предлагали същата застраховка. Първият път приех - изпратиха ми грешни документи по куриер, а после вече моите. Обаче нещо се разколебах и се отказах. Миналия месец пак ми звъняха за същото, изслушах младежа по телефона - да се отчете момчето, че е свършило работа, но този път отказах.
Не знам, не ми се занимава с бюрокрация. Като изчетох първия път условията и някак си... Не знам. Дано да не съм сбъркала. И вече да съм си здрава. Praynig

# 36
  • София
  • Мнения: 1 163
и на мене ми се обаждаха. Не ви ли прави впечатление че звънят само на млади, прави, здрави клиенти? Надали звънят на по-възрастни работещи или пенсионери. Все пак се предполага, че те повече боледуват.Ако има такива да пишат.

# 37
  • Мнения: 1 425
И аз съм клиетнт на ПИБ, но не са ми се обаждали. Благодаря ви за Инфото!

# 38
  • Мнения: 2 700
Пак ми се обадиха.  Mr. Green Този път с нова застраховка. Миналата била за лечение, а тази за инвалидност и трайна загуба на работоспособност.
Не се ли сещат, че като веднъж не е минало, шансът да мине втори път намалява Twisted Evil

# 39
като чета какво пишете направо немога да повярвам как може ние българите да сме толкова недоверчиви,да не изслушваме хората,а веднага да се противопоставяме.никой , никога незнае какво ще му се случи(никога да не се случва дано),може би лъжат , може би не - но нищо не губим ако проверим в офис на банката , ако получим документите и ги прочетем , ако просто ги изслушаме спокойно нали?

# 40
  • София
  • Мнения: 4 294
Пак ми се обадиха, сега пък за нова застраховка "Сигурност" 
Отказах Naughty

# 41
  • Мнения: 4 202
Направо се чувствам обидена и пренебрегната, клиент съм на банката от години, а още никой не ми е звънял  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт