Д-р Иван Димитров, Адела Клиник

  • 1 907
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте! Предстои ми LLETZ конизация при Д-р Иван Димитров, в Адела Клиник. Бихте ли споделили мнения? Ходих при няколко лекари и накрая реших да се оперирам при Д-р Димитров, но бих искала да видя и вашите мнения и препоръки. Благодаря много предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 16 042
Моя близка ходи скоро при него за второ мнение.
Доволна е, д-ра е много в час с новостите, грижовен към пациентите. Обяснил и е всичко за манипулацията, за еднодневния престой в клиниката.
Отивай смело, после поддържай контакт с него за резултата и патологията.
Има и тема за цитонамазките в подфорума Здравословни проблеми и профилактика.- може да я разгледаш и да питаш там за впечатления.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 477
Може спокойно да се доверите на д-р Иван Димитров ,изключителен лекар и много добър човек.Уникален хирург и много се грижи за пациентите си.
Преди 7 години ми се наложи да прекъсвам бременност в края на петия месец,тогава д-р Димитров работеше в болница Щерев,съхрани ме физически и психически, и цял живот ще съм му благодарна.
 С мен в стая след манипулацията сложиха едно момиче,на което беше правил конизация,чувах как и на нея говори успокоително и че е направил максимално щадяща процедура,идваше да ни проверя посред нощ,изобщо уникален човек,дано се е съхранил,а професионалните си качества е доразвил,в това съм сигурна!

# 3
  • Мнения: 2 078
и аз да споделя впечатления за д-р Иван Димитров Simple Smile не мои лични, а на майка ми, която избра да се прегледа заради известни проблеми при него в Adella; в последствие я прие в МБАЛ Света София, където е началник Сектор по ендоскопска и онкогинекологична хирургия, и й извърши хистероскопия и полипектомия, резултатите от които потвърдиха преценката му от ехографския преглед

та, по думите на майка им, която е виждала доста лекари, този млад специалист е повече от чудесен, и като начетеност, и като отношение към пациента, знаете колко са важни и двата компонента в нашето съвремие, в което се сблъскваме с какво ли не, и не е лошо да споделяме добрите примери в тази посока Simple Smile

# 4
  • Мнения: 975
Д-р Иван Димитров е АГ и Хирург вътрешни болести към Александровска болница, което е в допълнение към АГ хирургията с която се занимава в Адела Фертил . Работеше дълги години в Щерев, после за кратко в Надежда. Изключителен лекар и човек! Препоръчвам го с две ръце! Никога не съм била обаче при него на преглед в Адела. Моля, споделете дали преглежда в този филиал който е срещу мол Парадайз? И дали там преглежда с електронен колпоскоп и всичко ви показва на компютъра? За колко време стават цитонамазките там?

Общи условия

Активация на акаунт