Надеждна ранна грижа за новия живот от PreMama Duo

  • 3 208
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 868
Балансирано хранене, намаляване на мазни и вредни храни

# 16
  • Мнения: 1 174
Аз съм "нова" мама!
Самуил се роди на 13.07.2022.
За мен най-важно през бременността ми беше  да бъда позитивна, да не спирам да се движа, макар, че понякога наистина е трудно.
Последния месец няма нещо,което да не боли,сърби,дразни и убива!
Моят съвет е....бъдете търпеливи, не се ограничавайте и не мислете твърде много! Накрая разбирате, че всичко си е заслужавало. 💙

# 17
  • Мнения: 5 180
За мен периода на бебеправене беше дълъг и имах достатъчно време да се отърся от малкото вредни навици, които имах. Смятам, че е изключително важно да се започне още с решението за бебе, за да има време организма да се изчисти, а не "аз като видя чертите ще спра" Simple Smile Когато някой отиде на хотел не чистят стаята и не слагат принадлежности, когато човек се нанесе Simple Smile важно е обстановката да е подготвена. А и да се запази същата грижа за себе си и след това!
Единственото, което трябваше да спра са не-термично обработените храни. И да не се хвърлям на всичко, по което се загледам само, защото съм бременна.
Започнах да следя тялото си, от какво кога има нужда. Три хранения на ден спряха да вършат работа Simple Smile Заместиха се от 4-5 подхапвания Simple Smile Дългото ходене по баирите се раздроби на малки разходки по равни пътеки. И ако ми се спи - спя. Това е. Тялото ми произвежда нов орган и цяло човешко същество, дрямката е важна Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 670
Tези промени за мен са :  балансираното хранене, движение и сън и спокойствие и релакс

# 19
  • Мнения: 1 138
Промените са главно позитивни- отказване от вредни навици, ако имате такива, здравословно хранене, разходки сред природата, повече спокойствие. За мен това са най- важните промени, които се случват.

# 20
  • Мнения: 2 614
според мен най-важно е да не се пуши и пие алкохол, да се приемат качествени и пълноценни храни и витамини. Спокойствието също е много важен фактор преди зачеването, а и в самата бременност. Също така и по-малко физически труд.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 467
Важно е жената да е спокойна, да се спрат вредните навици като пушене, алкохол и бързата улична храна.
Да се наблегне на позитивто мислене, разходки, полезни храни и добавки Blush

# 22
  • Мнения: 333
Много е важно балансираното хранене преди и по време на бременността. Почивката, добрият сън и ограничаването на стреса също. Разходки, хубава храна, пълноценен сън и позитивно мислене Simple Smile

# 23
  • Мнения: 922
Добра храна и хранителни добавки за бременни.

# 24
  • Мнения: 246
Здравейте и благодарим за интереса ви към темата!

В момента съвместно с PremamaDuo имаме и втора активност, посветена на бъдещите майки и грижата за здравето им, както и на грижата за новородените бебчета!

В тази дискусия всички млади или бъдещи майки могат да зададат въпрос към Теодора Артинова - старша акушерка и лектор на бъдещи родители. Сигурни сме, че нейните съвети ще бъдат от полза на потребителите ни!

ТУК можете да се включите в дискусията.

Поздрави!
Екипът на BG-Mamma

# 25
  • Мнения: 349
Балансирано хранене, спокойствие, разходки!

# 26
  • София
  • Мнения: 13 477
Здравословно хранене и движение.
Аз се храня балансирано от години и спортувам ежедневно, като при бременност ходя всеки ден пеша по няколко километра и плувам поне 2 пъти в седмицата. Старая се да съм много спокойна и да спя повече.

# 27
  • Мнения: 232
Без цигари, алкохол, ограничаване на сладкиши и кафе. Спокойствие и разходки на чист въздух и много много да не се чете в интернет.

# 28
  • Мнения: X
Оптимизиране на хранителния режим, да бъде разнообразен с включване на млечни продукти, сурови плодове и зеленчуци, рибни храни.
Изключване на вредни фактори, като цигари и алкохол, непоискани съвети.
Много разходки и спокойствие.

# 29
  • Мнения: 2 504
Мен ме поддържаше работата и интензивния начин на живот - пътувания, походи и движение. Не съм се вторачвала в бременностите си, продължавах с живота си. С едната се ожених, бях на курс за придобиване на правоспособност, а с другата смених работата и бях в период на доказване, заедно с въртележката с отсъствията покрай болестите на първото дете. И двата пъти работих до последно, а после боядисвах у дома.

Общи условия

Активация на акаунт