Дете родено без анус?!

  • 152 226
  • 532
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 657
 Нямам думи просто. Praynigза това детенце,сви ми се не само стомахът ,но и сърцето.Дано да може да му се помогне по някъкъв начин

# 61
  • Мнения: 3 835
Благодаря, д-р Оги.  bouquet

Сега, хайде момичета, казвайте, каква е организацията, и какво можем да направим!

# 62
  • София
  • Мнения: 3 880
предлагам Мимката ако иска да се свърже с майката и да й обясни кои сме и че искаме да помогнем на детенцето, за да може жената да открие някаква банкова сметка, където да помогне всеки с каквото може. newsm78

# 63
  • Мнения: 3 835
Аз имах предвид, на първо време, за другото детенце, за което спомена д-р Оги, защото за Методи, чакаме още информация от него. А пък и аз не останах, с впечатление, че майката на Методи, е зле финансово. Там проблема, по-скоро беше, дали могат да се направят, други по-сполучливи операций, и къде!

# 64
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Здравейте. Аз действително се интересувах предимно дали може да се намери добър лекар за консултация и евентуално операция. Майката не е споменала за пари. Ще съм безкрайно благодарна на д-р Оги ако сподели кога ще идва лекаря от Германия и дали може да прегледа и Методи. За преглед предполагам че майката ще намери пари а ако лекаря каже че може да помогне , но ще струва скъпо ще й предложа да си открие банкова сметка и ще пуснем тема за набиране на средства. А майката на Методи мога евентуално като идва в София да я поканя на гости и да й дам да прочете какво сме писали а ако иска и да пише нещо, дрег начин не виждам да се включи тук.

# 65
  • Мнения: 3 835
А, за другото детенце, да пуснем тема за набиране на средства, какво ще кажете? Има ли някой, който е наясно как се прави това?

# 66
  • София
  • Мнения: 3 197
Здравейте всички   bouquet

Вече получих отговор от Италия - един професор и един доцент, началници на различни клиники, като единият е секретар на Европейската медицинска асоциация. Беше дадена идея аз да организирам нещо като семинар на живо (live workshop), като поканя млади чуждестранни хирурзи да наблюдават на видеоекран самите операции. Това се прави навсякъде по света. Би могло даже да се организира предаване по Интернет за целия свят.

За целта се нуждая от адреса на Методи и връзка с родителите. А изобщо, ако има още майки, чието дете е оперирано на друго място и желае да се включи в програмата, да се обади.
След това ще се свържа с фирма-организатор на такива събитие, ще отворим набирателна сметка, където всеки може да направи дарение. Сметката ще бъде официално контролирана от фирмата, която ще търси и други спонсори. Все пак цялата организация ще струва скъпо.

Чакайте новости. Може би ще трябва да открием нова тема във форума, ала дотогава вие разпространявайте идеята. Ще бъдат оперирани най-малко 3 деца, а полезното знание ще стигне до повече хора  Hug

С най-добри благопожелания

доцент Бранков  bowuu

# 67
  • Мнения: 3 835
Това е чудесна новина. Благодаря ви, че я споделихте с нас.  bouquet

Martisun, включи се моля те. Мисля, че сега вече можеш да се обадиш, на майката на Методи, и да я зарадваш, с чудесната новина.

Не трябва ли наистина да се отвори нова тема, която да се закове, например и в "Деца с увреждания и хронични заболявания", в "Здравен справочник", за да могат повече майки, да прочетат за това.

# 68
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Благодаря на доц. Бранков. Наистина страхотна новина. Обадих се на майката на Методи и й казах.  Казах й за какво става дума и че искам адреса й и повече информация. Дали обаче да не отидат те в Пирогов? А те всъщност са оперирани в Пирогов, но не помнят при кой лекар.
Доц. Бранков дали не е по-добре направо да потърсят връзка с вас в близко бъдеще и да дойдат с епикризите за да видите за какво точно става дума?
И предполагам че като отворите набирателна сметка ще я публикувате тук за да се включим със средства.
Благодаря за отзивчивостта.

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 14:38 от martisun

# 69
  • София
  • Мнения: 3 197
Не бях точен, наистина.
Най-добре е майката да ме потърси.
Все пак, нещата няма да станат веднага.
Моите координати:
0888 373 857
служебен 02 952 21 37
Аз ще се постарая да организирам всичко.
Скара ще дам банковата сметка "Методи и други".

# 70
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Благодаря. Предала съм на майката цялата информация. Следващата седмица ще се видим с нея и ще й обясня по-подробно за какво става дума. Ако междувременно не се е обадила и не сте се разбрали. 

# 71
  • Мнения: 2 484
Какво да кажа!За 4 страници прочетени със свито сърце и душа не вярвах, че ще има някаква надежда, но явно форума е сила за каквато не предполагах!Дано стане нещо, макар и малко, но да се помогне на тези дечица!Аз лично ще дам каквото мога!
   Доктор Оги сърдечни поздравления за отзивчивостта Ви!
На България и трябват повече такива специалисти,отдадени на работата си!

# 72
Несправедлив живот -  Sad Sad Sad

# 73
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Какво да кажа!За 4 страници прочетени със свито сърце и душа не вярвах, че ще има някаква надежда, но явно форума е сила за каквато не предполагах!Дано стане нещо, макар и малко, но да се помогне на тези дечица!Аз лично ще дам каквото мога!
   Доктор Оги сърдечни поздравления за отзивчивостта Ви!
На България и трябват повече такива специалисти,отдадени на работата си!

Абсолютно!

# 74
Mnogo sajaliavam za tova detence.No mislia 4e roditelite netriabva da gubiat nadejda 4e 6te se opravi i 6te bade normalno kato vsi4ki ostanali.Az sa6to 4akam moito sakrovi6te da se rodi i mnogo me e strax da niama niakakvi problemi.Kato 4eta i gledam kakvo stava vse pove4e deca se rajdat s niakakvi problemi,no neznam na kakvo se dalji tova.Moliase da se opravi detenceto i sa6to taka za moito da e jivo i zdravo. Sad Cry

Общи условия

Активация на акаунт