“Розовият балон” на Антоанет Пепе

  • 6 891
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 818
Какво мислите за книгата на влогърката Антоанет Пепе - “Розовият балон”? Не видях тема тук и реших, че може да си поприказваме.
На мен ми се видя повърхностна, разхвърляна и неистинска. Струва ми се също, че й е много трудно да преживее бащата на първите си две деца, макар че изглежда сякаш го очерня. Не ми харесаха чуждестранните имена на главните герои. Цената също е завишена за качвеството на продукта.

# 1
  • Мнения: 36 519
Вчера я споменахме в тази тема, но май никой не я чел, само се спомена: https://www.bg-mamma.com/?topic=1463084.75

# 2
  • Мнения: 147
Какво мислите за книгата на влогърката Антоанет Пепе - “Розовият балон”? Не видях тема тук и реших, че може да си поприказваме.
На мен ми се видя повърхностна, разхвърляна и неистинска.

Точно такова усещане имам за "книгата", имайки предвид "автора" й. Не бих я прочела, дори да е безплатна. Абсолютно излишно е да има тема за подобен книжен боклук.

# 3
  • Мнения: 265
Това за мен не е книга,а хаотични разкази на жена,която има остра нужда постоянно да има мъж в живота си,за да се чувства пълноценна. Начинът,по който е написана “книгата” олицетворява цялата ѝ личност-никаква структура,смисъл, и реалистичност.
Губиш връзка кое кога се случва,защото мислите ѝ са пълен хаос и нови истории никнат на всеки ред.Дава чужди имена на българи,живеещи в България; говори как Филип никога не е бил до тях и само дето не ѝ е посегнал физически,но няма обяснение защо всеки втори пост в Инстаграм беше за това колко добър баща е,и колко щастливо семейство са.
За мен това “четиво” няма никаква ясна тема- жена,видимо недоволна от изборите си,разказва как цял живот попада на неподходящи мъже,а накрая се примирява с един чехъл,който да гледа децата от проваления ѝ брак,че и общото им,само защото ТОЙ не друса и може да разчита на него.

# 4
  • Мнения: 3 983
Че това ли е бил проблема с другите че са друсали ?

# 5
  • Мнения: 32
Неискрено, свръхсуетно момиче, жадно за внимание и научило се на лесни пари, които изкарва с изключително инфантилни и глуповати публикации в социалните мрежи. Не е точно моята представа за "писателка". Надявам се да не пише повече книги. Всъщност, надявам се и подобните й да не пишат книги. Иначе бих прочела "Розовият балон", ако Антоанет Пепе ми заплати за отделеното време.

# 6
  • Мнения: 3 983
Аз скоро разбрах че Емил Конрад щял да издава готварска книга всеки инфлуенсър стана писател,готвач,фитнес инструктор...

# 7
  • София
  • Мнения: 3 291
В неделя се загледах по книгата: много хубава корица, много висока цена.

Обичам да чета автобиографии, но не познавам авторката и се въздържах.

# 8
  • Мнения: 3 983
Автобиография на Елвис Пресли-ДА,но на 32 годишно момиче което с нищо реално постигнато не може да се похвали твърдо НЕ!!!

Общи условия

Активация на акаунт