За кървенето на венците

  • 1 727
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И моите венци доста кървяха през бременността,питах и ми казаха ,че е нормално.Веднага след раждането проблема изчезна.

# 31
  • Берковица
  • Мнения: 25
Извинвай за въпроса но,пушачка ли си?Ако си да знаеш ,че това е проблема дори и да си ги спряла по време на бременността.Иначе аз кървях безобразно,плюех кръв направо да си изкараш акъла.Но преди да забременея пушех по 2 кутии цигари.Сега още ми кървят,но не както тогава.Значи 1-во  спри да си миеш зъбите с четка,започни с пръст и яж меки неща.Ако имаш анемия,всяка какпчица кръв ти е ценна.Жабуркай се с препарати без алкохол за след миене на зъбите.Аз имам Листерин.И най-важното храни се здравословно,пий си витамините.

 Stop Не мисля че е вярно това. Аз бях страстна пушачка, в момента пуша пак, но по 5-6 цигари на ден. Венците не ми кървят.  Когато разбрах, че при бременните има такъв проблем още в само то начало започнах да взимам мерки. Използвам конци за зъби за почистване, много мека четка и паста за зъби ELGYDIUM за възпалени венци. Страшно съм доволна. За сега проблеми нямам. Има и гелообразна вода за уста ELGYDIUM, също и гингивален гел  PARODIUM.  Пробвай ги дано ти помогнат. newsm10

# 32
  • Мнения: 1 008
Не съм пушачка и никога не съм била, така че проблема явно се проявява в бременността. Благодаря достатъчно неща сте ми препоръчали, които могат да облекчат нещата.

# 33
  • Мнения: 1 448
На мен ми кървях доста, ходих да ми махнат зъбния камък, после се мих само с Лакалут, този за венците който е  Peace Помага и джабуренето /така ли се пише  newsm78/ с тетра/смрадлика   bouquet

# 34
  • Мнения: 811
и мойте спряха да кървят след като родих.Няма стрШно Wink

# 35
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Здравей!!!Не се пртеснявай,както ти е казал лекаря това е нормално,на мен почти през цялото време ми кървяха.След като родих ми мина.Купи си паста Parodontax с флуор.Много е добра и я препорачват за бременни.Успех!!!! newsm10

# 36
  • Мнения: 105
Листерин  - е една отлична вода за зъби, но за съжаление в БГ не се внася, ако имаш познати в Канада, САЩ или Германия, горещо ти препоръчвам да си е поръчаш. Аз имах проблем с венците още преди да забременея, ама такъв проблем че бяхме стигнали с зъболекарката ми до обсъждане на въпроса за операция и вграждане на не знам си какво  Cry,беше направо трагично. Тогава тя ми каза за Листерина,макар че се съмняваше че ще се повлияя Cry. Ноооо след 2-3 месеца   Grinning, супер, спря кървенето, и венците се "дръпнаха" на долу, станаха розовки, абе....мн съм доволна. Сега използвам само паста Пародонтакс, и от време на време профиластично Листерин.

Общи условия

Активация на акаунт