Търся си килимче -пъзел-някой да знае къде има?

  • 4 605
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 467
аз само да кажа, че има и доста дребни парченца, а и изпадат доста лесно. Ако стои постелен на земята - става, но на нашата опаковка беше показано да се сглоби нещо като къщичка - е това е Мисията Невъзможна  Naughty валят части, особено от тези по-облите и, разбира се, от най-дребните.
А малкият разбра, че това е нещо като пъзел и сега е абсурд да го постеля на земята -  за секунди го разглобява на съставните му части  ooooh!

Мдаа... за къщичка стават тия дето са само картинки, без части вътре в самите квадратчета. Спокойно то това му е забавното да се разглобява. Децата се радват. А иначе преди да тръгнеш да купуваш и от другия вид да ти кажа, че къщичката не е особено безопасен вариант, защото мойта щерка например се обляга на стените и пада със се тях... CryТака че вече си правим само килимче... никви къщички.... Naughty

# 31
  • Мнения: 984
Ох сега зацепих...  Blush под 8 квадрата си имала предвид 8 елементи, аз си помислих 8 кв. м. и си викам баааси килима!  ooooh!
Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 1 186
Много готини били тези килимчета smile3521....а някой да знае Online от къде да го поръчам....някой електронен магазин newsm78
  bouquet

# 33
  • Мнения: 467
Много готини били тези килимчета smile3521....а някой да знае Online от къде да го поръчам....някой електронен магазин newsm78
  bouquet
Не за съжалеине аз също търсих много, даже питах и в Пакостник като ходих. Освен в на Марсел сайта всъщност?Ама не го помня виж в списъка с онлайн магазините

# 34
  • Мнения: 1 520
Погледни в сайта на Вега Тойс. Мисля че съвсем скоро ми се мярна пред очите, че предлагаха. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 6 164
Аз си поръчах последните два от Вега Тойс, иначе исках 4 Joy !! Сглобих ги на килим 4 на 5 парчета (в един пакет са по 10 бр. 30 на 30 см) и още ще си накупя - много е готин, но Крис веднага се зае да га разфасова... То всичко се разглабяло!!! ooooh!

# 36
  • Мнения: 1 860
И ние си получихме нашият вчера. Но, наистина има много дребни парченца, които най-вероятно ще залепя. Иначе Габриел веднага започна да вади очите на животните и после да ги слага обратно. По-сложните парченца са му трудни.

# 37
  • Мнения: 188
 Вчера си взех от София прес 3 бр. - някъкви приказки, супер шарени  ooooh! , да лудне човек, но няма да се притеснявам, че малката ще изчопли някоя малка част. заради това ги взех
  бяха по 8 лв. и не пожелаха да ми направят отстъпка  Sad ама мен не ме бива в тези работи

http://images12.snimka.bg/001772326-big.jpg

имаше много с цифри, букви, животни, риби, плодове..... те бяха по 7 лв.

# 38
  • Мнения: 2 498
Una, много е красиво килимчето ви!!!

# 39
Килимчето - пъзел ви е супер яко! И за искам такова за моя син, но в Пловдив от къде??? newsm78

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 454
В Пловдив ги видях вчера във Вис Виталис.Наистина имаше един много красив с Мечо Пух.Квадратите бяха много големи- около 60/60 май,но имаше и по-малки.

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
И ние сме си направили голямо килимче в нас...
Аз направих грешка, че купих от тези с малките части в началото и беба започна да ги яде...Тогава ги залепих за основа-даже тема бях пуснала и благодарение на идеите на майките стана супер.
После купих от тези с приказките и съм много доволна.Тях не сме залепили-беба ги нарежда, правим масичка, за да рисува, събираме играчки в тях,правейки на кошче...
Абе много ги харесвам...
 А ако не ви се ходи до София прес-аз ги купих от един магазин за фойерверки и детски карнавални стоки на входа на парка "Заимов", на ул."Янко Сакъзов". Ама не бяха много евтини-8-те части от приказките бяха към 9-10 лв. ако не се лъжа...

# 42
  • Мнения: 1 640
Във Варна някой някъде виждал ли е този пъзел-килим с картини от приказки,цена? newsm78 PraynigМного ще съм ви благодарна!
  Ние имаме малък с букви,които мн. лесно изпадат. ooooh!Парчетата са 15/15 см.

Общи условия

Активация на акаунт