Как да се подстрижа?

  • 5 815
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 897
То хич не съм за гледане. #Crazy

Що така,бе систър Thinking
Бих ти препоръчала моята,но не съм 100% сигурна дали е от смелите.Мен главно ме боядисва и обира връхчетата.По-драстични интервенциии не е имало за сега.

# 31
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
На мен и трите много ми харесват.  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 6 167
аз съм подстригана номер 1, но това е прическа, която се поддържа и ако имаш чуплива коса ( като мен) може и да нямаш нерви всеки ден да изправяш и да фиксираш с вакса връхчетата.
понякога просто съм една рошла, но пак се харесвам. Peace

до колкото помня от снимките си руса ( а и живееш в моя квартал в СФ , виждала съм те Wink), такава прическа ще ти отива, ако се поработи допълнително по русото и направиш хубави кичури ( ако искаш).

давай, супер е.

# 33
  • Мнения: 6 167
Аз тъкмо се бях наточила да гледам снимки. Какви са тези плахи фризьорки бре!  Laughing Успех с намирането и подстрижката!  Peace

То хич не съм за гледане. #Crazy
Ох Бубе, мъка е това с намирането на свестни фризьори ша знаиш. Hug

също така мога да ти препоръчам 2ма фризьори -
едната е Галя от салон Пеги Саж ( работеше при Душкини и правеше някои от предаванията Огледала) - аз ходя там , като съм в БГ ( боя и подстригване към 50 -60 лв).
салонът се намира на пътя за Южния парк на Витошка, срещу поликлиниката ( 14та ли беше). в уличката, на път за бензиностанция Еко Петролиум ( на бул. Б-я). Как обясних не е истина Rolling Eyes

другия е Митко Дамов - салон Biguine - на Солунска - от там със сигурност ще излезеш великолепна.  Салонът се намира в безистена на магазина а животни на Солунска - огледай се за табела.

 Peace

# 34
  • Мнения: 5 317
На мен ми харесва номер 2.

# 35
  • Мнения: 5 140
аз съм подстригана номер 1, но това е прическа, която се поддържа и ако имаш чуплива коса ( като мен) може и да нямаш нерви всеки ден да изправяш и да фиксираш с вакса връхчетата.
понякога просто съм една рошла, но пак се харесвам. Peace

до колкото помня от снимките си руса ( а и живееш в моя квартал в СФ , виждала съм те Wink), такава прическа ще ти отива, ако се поработи допълнително по русото и направиш хубави кичури ( ако искаш).

давай, супер е.


Лени, душа... на няколко пъти споменаваш че живея в твоя квартал в София.
Кажи моля те кой е той, защото аз вече бяа квартали обиколих.
 newsm78 Да не е Лозенец, че там най много съм живяла.

Да ти кажа честно много парички не ми се дават на този етап за фризьор.
Накрая ще взема да ида при Мариян от ББ2, поне ми е френд.
Айде поздравчета.

# 36
  • Мнения: 6 167
около НДК, 20то, 22ро... в този периметър съм те виждала)))

# 37
  • Мнения: 5 140
около НДК, 20то, 22ро... в този периметър съм те виждала)))


Малко офф

Ти направо ме разби, аз в тези периметри малко съм се мяркала, да не кажа изобщо.
А да не би да нямам някоя двойничка и нея да си виждала? Mr. Green

# 38
  • Мнения: 125
Третата най-ми хареса, но според мен която и да избереш след това лесно можеш да постигнеш ефекта и на другите две, ако не се харесаш.

# 39
  • Мнения: 126
Определено на третата си доста ....секси:)....cool.....Но както се харесваш ти най-много така се направи!Няма да сгрешиш както и да се направиш....То хората са казали...-"хубавото си е хубаво".. Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт