Фотошоп ІХ

  • 27 651
  • 384
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 929
Благодаря за подробните обяснения SheDevil и Горска Фея. Какво ли ще правя ако нямше, кои да обяснява newsm78 Laughing

# 61
  • Мнения: 623
Хайде и от мен нещо пъстричко!Снимката не е с добро качество(от телефон е),но затова е рамката-да я краси Laughing
http://snimka.bg/album.php?album_id=78327&photo=4
наистина много пъстра - харесва ми  Simple Smile
миккиАйде нещо детско, без голотии Simple Smile

също и това  Simple Smile
бравос и за теб
 Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 62
# 63
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Ето и още една преди да ми е минал мерака

http://images12.snimka.bg/001636054-big.jpg

# 64
  • София
  • Мнения: 2 374
petia47,SheDevil,много са готини и свежи Simple Smile

# 65
  • София
  • Мнения: 2 374
KaliMa,продължавай да твориш,а за мерака-то е толкова увлекателно,че човек направо се пристрастява  Wink
Къде изчезна Malenna?Липсваш ни,както и прекрасната ти дъщеричка и красивите рамки ...

# 66
  • Мнения: 623
при George Michael е  Laughing Laughing Laughing

# 67
  • Мнения: 1 084
Отчет и от мен за съботния ден с нещо семпло:

 

# 68
  • Мнения: 929
Я да ви питам нещо ако можете помогнете - как да си направя файл JBR формат във файл ABR формат. Четките които си смъкнах са във първия формат и незнам какво да правя.

# 69
  • sofia
  • Мнения: 127
Я да ви питам нещо ако можете помогнете - как да си направя файл JBR формат във файл ABR формат. Четките които си смъкнах са във първия формат и незнам какво да правя.

Смени разширението на файла от .jbr на .abr. Пробвано е. Става така.

# 70
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Днес се учих да поставям изображение в текст, ето как -
http://images12.snimka.bg/001636879.jpg

Надявам се, че се вижда, това, което показвам. Преди време имах проблем с Мултипли, почти никой от вас не можеше да види нещата ми  Sad. А аз просто искам приятелска критика и съвет  Hug

# 71
  • Мнения: 929
Я да ви питам нещо ако можете помогнете - как да си направя файл JBR формат във файл ABR формат. Четките които си смъкнах са във първия формат и незнам какво да правя.

Смени разширението на файла от .jbr на .abr. Пробвано е. Става така.
Само да пренапиша буквичките ле?!

# 72
  • sofia
  • Мнения: 127
Я да ви питам нещо ако можете помогнете - как да си направя файл JBR формат във файл ABR формат. Четките които си смъкнах са във първия формат и незнам какво да правя.

Смени разширението на файла от .jbr на .abr. Пробвано е. Става така.
Само да пренапиша буквичките ле?!
Да.

# 73
  • София
  • Мнения: 2 045
sage, розовата!  thumbsup е невероятна, много нежна и изчистена.

# 74
  • Мнения: 1 502
Искам да ви попитам, как се прилагаха Маските? Може ли някой да ми даде линк към някой урок по този въпрос?  Praynig
И още нещо, опитвах се да си направя клипче със снимки, за да го сложа в подписа си, но повече от 2 снимки не могда да сложа, пише ми, че нямало достатъчно памет.  newsm78 Ще ме светне ли някой как да го направя? Praynig

Общи условия

Активация на акаунт