Мнението ви за Николай Бареков?

  • 3 988
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 070
Не ме кефи изобщо! Без да съм гледала клипчето.

# 16
  • Мнения: 2 161
Неприятен ми е защото не го бива като журналист.Не знам как се е намърдал в БТВ,но едва ли е заради "качествата" му. Интересно ми е как ли ще си вдигне главата от срам след тия кадри.
А,те са оперирани от чувство за срам.Светла Петрова,която водеше Сеизмограф разискваше в предаването си разпалено злободневни теми като наркотици,корупция,проституция и прочие, а същевременно синът й беше задържан в испански затвор заради дрога,мисля!А баща му шеф на парламентарната група на НДСВ (тогава)!Ами не им личеше да се срамуват от личните си неуспехи като родители,а трябва,според мен.

# 17
  • Мнения: 2 070
Коритаров, въпреки, че е по-възрастен, ми е къде къде по-интересен. Също и Асен, забравих му фамилията, който е в сутрешния блок на К1 - също добър професионалист.

# 18
  • Мнения: 511
 hahahaЧовека с куфарчетата Party
Като го видя сутрин и си вдигам настроението.
Любимите му теми за "куфарчетата с парите" и "досиетата".
Дайте му на човечеца едно куфарче и да миряса!

# 19
  • Мнения: 920
Не го пазнавам и не знам нищо за личния му живот, а и не ме интересува.
Склонна съм да вярвам, че е проникнал с връзки, защото беше едно просто, дървено човече. Но адски много се разви през годините. Явно с много труд.
Нямам нищо против да се коментира професионализма му, но изпълненията на Вулева са ми органически противни.

Коритаров, въпреки, че е по-възрастен, ми е къде къде по-интересен. Също и Асен, забравих му фамилията, който е в сутрешния блок на К1 - също добър професионалист.

Коритаров е друга класа.
А за Асенчо мога да кажа много неща, но слава Богу, не си изкарвам прехраната, като се ровя в мръсотията.

# 20
  • в баира
  • Мнения: 861
Винаги съм смятала че е отвратителен но сега просто останах без думи  smile3505

Същите чувства!

# 21
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Изобщо остана ли вече нещо,което ви учудва?

# 22
  • София
  • Мнения: 1 621
Никога не съм го харесвала, много ми простее. А тази простотия... Sick

# 23
Много връзки върза Николайчо, докато стигне до битиви-то  Simple Smile


Би ли ми казала къде на днешно време можеш да почнеш работа без връзки?... без значение каква е работата.. Thinking

# 24
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз го харесвам.......клипа е ужас  Embarassed ....той водещ на някакъв конкурс ли е там.......

# 25
  • София
  • Мнения: 1 481
Неприятен ми е, но не заради въпросното клипче.

# 26
Много връзки върза Николайчо, докато стигне до битиви-то  Simple Smile


Би ли ми казала къде на днешно време можеш да почнеш работа без връзки?... без значение каква е работата.. Thinking

Навсякъде - аз си имам много по-хубава и по-престижна работа от Николайчо, но просто не съм публична личност като него. Без никакви връзки бях назначен на това място преди 8 години.
А за връзките на Николайчо имах предвид филма "Маргарит и Маргарита" - там др. Неризанов много хубаво показваше как се "връзват" връзки.
А щом човек, който започна "кариерата" си като водещ на предаване за чалга ("Чака рака" е именно негов "патент") и диджей по чалга барове днес се води топ политически анализатор, смятайте каква ни е политиката, какви са ни журналистите и какво ни е обществото като цяло...
Интересно дали бившата му приятелка - Маги Тодорова чете в този форум, тя може да ви разкаже доста по-интересни случки за Николайчо.

# 27
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
не ми харесва като водещ; дори ми простее много.
набеден от някой, че става, ама не...
отдавна не гледам Тази сутрин на бТВ, няма какво да се научи от там.
а клипът няма кво да го коментирам...

# 28
  • Мнения: 730
Изобщо остана ли вече нещо,което ви учудва?

Нищо не ме учудва мене Tired

# 29
  • Мнения: 648
    Клип не гледах, но и не искам Sick Барека ми е неприятен от как се е появил на екрана на БТВ, чудя се в тая телевизия от де ги намират и що за продукции лансират Rolling Eyes В този смисъл, както казва Милен Цветков: "Сменяй канала", ми прав си е човека, какво да се мъча с водещи в късен пубертет ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт