Мнението ви за Николай Бареков?

  • 3 990
  • 75
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Познавам го от около 2002-2003 г. когато беше войник в поделението в което работя. Запомнила съм го защото майка му идваше да се моли на началниците му да го пускат в отпуски, защото "детето" не можел да издържа на нарядите.
Никога не съм го харесвала!

# 46
  • Мнения: 47 985
Аз не го харесвам.Дори спрях да гледам сутрешния блок на бтв.
и аз

# 47
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Симпатичен ми е!

То и аз като си гледам пиянски изпълнения и снимки, ми се иска да не се позная, ама... Mr. Green
Кой ги няма?
Нещо такова е и моето мнение.

# 48
  • Мнения: 6 417
Адски надут Rolling Eyes

# 49
# 50
  • Мнения: 803
Още преди клипчето не ми е харесвал. Не ми допада начина, по който води, не ми допада начина, по който говори с гостите си.
Колкото до клипа  - според мен се е държал изключително селски и просташки.
Ок, студентски години, изкарвал пари - ама трябва ли да се бара за паламарката и да крещи "Кл***ра щи цепна!" ?!?!?!

# 51
  • Мнения: 193
Не го харесвам и не го гледам. Толкова се е самозабравил, че е комичен в желанието си да се превърне в институция.

# 52
  • Мнения: 6 417
Подушвам някаква кампания срещу Бареков. Първо изтипосаха снимка на апартамента му за 90 000 евро, който купил с незнайно какви пари. Сега пък други компромати...Макар че не виждам кво толкова е станало. В извънработно време всеки може да пее където и каквото си иска.  Rolling Eyes А Бареков си е върл чалгаджия от малък Mr. Green

# 53
  • Мнения: 3 453
уникален клип Laughing

# 54
  • Мнения: 6 167
слава богу,
че не ми се сваля клипчето, че сигурно много грубо ще се изкажа.
моето мнение за бареков е,че се опитва да достигне нивото на един друг водещ ( който откакто излезе от радиото и влезе с разкопчаната си ризка в тв предаване също не ми е любим).
никакво пипе не му сече на бареков.
и на вид, и на поведение е гнусен, а опитите му да прави журналистика са жалки.

# 55
  • Мнения: 4 473
Не се сещам кого визира Лени, но на мен този човек ми е толкова жалък, че няма накъде повече Tired. Ще му се да е оригинален като Коритаров, но освен брутален и нагъл - друго нЬе е. ooooh!

# 56
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ще му се да е оригинален, но освен брутален и нагъл - друго нЬе е. ooooh!

Клипа не гледах. И сутрешния блок на БТВ не гледам - неприятен ми е Бареков. Напорист, недомислени неща приказва, ама с хъс. Такива тъпотии пляска редовно, че... не знам, антипатичен ми е. Предпочитам по НоваТВ Лора да гледам - сладурана.

# 57
  • Мнения: 1 258
Въртим,сучем и все до чалга опираме.От 96-та,та до днес.

# 58
  • Мнения: 6 167
Не се сещам кого визира Лени, но на мен този човек ми е толкова жалък, че няма накъде повече Tired. Ще му се да е оригинален като Коритаров, но освен брутален и нагъл - друго нЬе е. ooooh!

виж, как се сещаш за Коритаров и без да го споменавам Wink

# 59
  • Мнения: 843
  ДА , добър  журналист.  Харесвам много от нещата, които  правят.  

                  Леко се потрисам от маниерът му да се натриса.  без да го харесват- но,  Не е лош!
        

Общи условия

Активация на акаунт