Мнението ви за Николай Бареков?

  • 3 978
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 417
харесвам го. сече му пипето. играе със словото. освен това е завършил българска филология - още един плюс
Бъзикаш се Rolling Eyes

# 61
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Е кво пък не му харесвате. Пари си е изкарвал някакси. аз го помна едно време като беше водещ във Канал Ком, тогава беше много известен също. Няма нищо срамно в клипчето, вие все едно не се забавлявате и кви ли още простотии сме правили всички Simple Smile

# 62
  • Мнения: 2 792
 Посредствен е, опитва се да се нагажда,но не успява да изгради собствена позиция не знае какво търси и какво и иска, повече на позата залага, клипът го потвърждава.

# 63
  • Мнения: 7 474
Не гледам вече сутрешния блок заради него  Crossing Arms, неприятен ми е  страшно   Crossing Arms клипа не променя нещата  hahaha

# 64
  • София
  • Мнения: 2 623
Много неприятен и простеещ индивид  Sick
Да не говорим, че с това " произвеждане на новина "
направо се наака вече  Sick

# 65
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
Оставете настрана клипчето...От къде този млад човек е събрал толкова злоба се4 чудя?Не обичам журналисти,които канят гости с първоначалната идия да се гаврят с тях....

# 66
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ох, аз Бареков съм го гледала само един-два пъти и нямам изградено мнение, но пък "мутрата" с маймунката го разпознах - беше портиер на един пловдивски бар в края на 80-те, началото на 90-те... умрях от смях, това ли са "спонсорите" и "мутрите"...  Joy  Joy  Joy

# 67
  • Мнения: 2 149
Моето мнение е противоположно на последните няколко - аз си харесвам Бареков.
Замислих се наскоро, колко е млад, но колко амбициозен. Гледам го, и въпреки, че политиката не ми е в кръвта и съзнанието, ми прави впечатление, че е доста просветен в редица области. И литературата му е силна карта също така. Примерно де.
Злоба...не съм го виждала досега злобен никога. Но е нападателен, кефи ме как задава по няколко въпроса, все едни и същи, само и само магарето, което е там да се оплете и да трябва да си признае нещо, а не да се крие зад дълги изречения с цитати и чуждици, само и само нищо да не каже.
Тва момче си го бива, това е моето скромно мнение.

# 68
  • Мнения: 6 206
Ох, аз Бареков съм го гледала само един-два пъти и нямам изградено мнение, но пък "мутрата" с маймунката го разпознах - беше портиер на един пловдивски бар в края на 80-те, началото на 90-те... умрях от смях, това ли са "спонсорите" и "мутрите"...  Joy  Joy  Joy
Ако Джонсъна е от така страшните мутри, направо нямам думи.
В края на 80-те съм била 5 клас и не знам за баровете, но днес си има малко момче, съпруга, ресторант и си е въобще любезен човек.  Така че, айде да не изопачаваме нещата.
В средата на 90-те обаче такава беше модата, ходили са хората и са слушали такива глупости.
Бареков е състудент на мъжа ми, аз не го познавам, но мъжа ми казва.... айде да не го излагам.
Бареков е абсолютен нагаждач за мен, човек без собствено мнение, и страшно ме дразни, той си започва разговора с неговата си мисъл и убеждение /извадени незнайно откъде, да не бъдем цинични/ и едно си баба знае, едно си баба бае. Казва му човека насреща, говори му абсолютно неща, които нямат общо дори с тема, а той си казва пак "Значи вие твърдите, че ...." и пак си каже каквото е в неговия пилешки мозък. Пълна противоположност на Ани Цолова.
Не обичам да плюя против успелите хора, защото е факт, че момчето сам тръгна и там стигна, но като не става, не става.

# 69
Видях го и аз прословутия клип най-сетне - всичко си е достоверно и вярно, това е истинското лице на Николайчо  Sad

# 70
  • Мнения: 288
Нещо ми липсваше в неговия образ до момента, до който не видях клипа в предаването на Вулева - всичко си дойде на място!
Един човек се представяше за нещо голямо и велико именно защото избива комплекси и не може да приеме от къде е тръгнал. А това вече е симптом, че не приемаш себе си и да не си достатъчно интелигентен, за да се заобичаш. Затова и другите няма да те обичат.

# 71
  • Мнения: 1 733

 И Бареков минава за един от водещите журналисти не само в бТВ, но и в България! Просто не е за вярване какви хора влияят върху общественото мнение в нашата страна - все едни псевдо герой, които хвърлят прах в очите и ни въвличат в своята игра с публиката......
 

ми не го гледай и няма да ти влияе върху мнението. и защо се чудиш - колкото по нависоко отиваш толкова повече мръсотия трябва да понесеш. който не му понася се спира. независимо дали става дума за бизнес, политика или журналистика
Разбира се! Deepskyblue е права! Всеки от нас има някакви изпълнения, за които сигурно се срамува. Това не значи, че е по-малко качествен!

# 72
  • Мнения: 208
Гледам го, и въпреки, че политиката не ми е в кръвта и съзнанието, ми прави впечатление, че е доста просветен в редица области. И литературата му е силна карта също така. Примерно де.
Това вече трябва да е шега?
Иначе и аз съм на мнение,че се опитва да имитира Коритаров. В началото когато започна да води сутрешния блок във БТВ нещо се лигавеше, после реши очевидно,че иска да е сериозен журналист и започна да се прави на Коритаров  Joy
Не съм на мнение,че за да преживяваш трябва да се държиш пошло. Ако е някой се е напил и се е държал по подобен начин - ок. Обаче ако Бареков не е бил пиян когато е снимано въпросното клипче, тогава значи не е със всичкия си.

# 73
  • Мнения: 2 107
Винаги ми е бил неприятен, да не кажа отвратителен с тези негови измислени "новини". Едно парвеню, за което важи с пълна сила поговорката "пази Боже сляпо да прогледа". Не го понасям и не го гледам, много по-интересни са ми Коритаров и Лора Крумова. Но не се учудвам, че има подобни изцепки.

# 74
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ох, аз Бареков съм го гледала само един-два пъти и нямам изградено мнение, но пък "мутрата" с маймунката го разпознах - беше портиер на един пловдивски бар в края на 80-те, началото на 90-те... умрях от смях, това ли са "спонсорите" и "мутрите"...  Joy  Joy  Joy
Ако Джонсъна е от така страшните мутри, направо нямам думи.
В края на 80-те съм била 5 клас и не знам за баровете, но днес си има малко момче, съпруга, ресторант и си е въобще любезен човек.  Така че, айде да не изопачаваме нещата.
...

Точно това имам предвид и аз, като слушаш коментара на записа, излиза че Бареков се подмазвал на някакви страшни мутри, а не е такъв случая май, просто посетители на бар със съмнителна програма, просташко е, но чак пък толкова страшно...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт