Шуслерови соли при вагинални гъбички и бактерии

  • 1 029
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Имали момичета който са излекували кандида албиканс и гарднерела с шуслерови соли?

# 1
  • Мнения: 11 363
Предполагам, че е шега тази тема!

Ползвателка съм на ШС и на хомеопатия, но я не си правете закачки с вагиноза и се излекувайте с лекарства а после се поддържате с нетрадиционна медицина.

# 2
  • Мнения: 9
Лекувам се вече 3 месеца (с лекарства изписани от гинеколог) търся и други по натурални и хомеопатични варианти какво ви е шега точно? Или просто трябва да критикувате без да сте запозната. Просто питам за мнение има ли някой който се лекува с ШС и дали е доволен.

Последна редакция: нд, 24 юли 2022, 22:46 от FBID1856900411245768

# 3
  • Мнения: 856
Здравейте! В този сайт можете да намерите повече информация за Шуслеровите соли:
https://shuslerovi-soli.bg/проблеми-и-решения/женско-здраве/

За вагинални гъбички се препоръчва Шуслерова сол номер 9, която може да се комбинира с Шуслерова сол номер 4 и номер 11.

# 4
  • Мнения: 11 363
От всички нетрадиционни лечения ШС са най-слабото! Просто ще превърните проблема в хроничен.

Бихте имали по-голям шанс за излекуване ако към медикаментите изписани от лекар, прибавите хомеопатия пак от лекар + промивки с Цитросепт и билки пук за разкош сложете и ШС.

Само с тях няма да се оправите! Гарантирам ви!

Трябват ви пробиотици + хранене без захар.
Изследвания на кръвна захар, инсулин и витамин Д. Бих пуснала и Б12.
Минене с добър пробиотичен интимен душгел.
Ако един лекар не ви е помогнал 3 месеца, макар и доста упорити тзи бактерии трябваше да имате подобрение. Пробвайте при друг лекар!

# 5
  • Мнения: 9
От всички нетрадиционни лечения ШС са най-слабото! Просто ще превърните проблема в хроничен.

Бихте имали по-голям шанс за излекуване ако към медикаментите изписани от лекар, прибавите хомеопатия пак от лекар + промивки с Цитросепт и билки пук за разкош сложете и ШС.

Само с тях няма да се оправите! Гарантирам ви!

Трябват ви пробиотици + хранене без захар.
Изследвания на кръвна захар, инсулин и витамин Д. Бих пуснала и Б12.
Минене с добър пробиотичен интимен душгел.
Ако един лекар не ви е помогнал 3 месеца, макар и доста упорити тзи бактерии трябваше да имате подобрение. Пробвайте при друг лекар!
Пусках кръвни всичко е в норма. Захарта съм я ограничила както и тестото. Пих астарте и феми флора лактобацили. (и други лекарства) мия се с гинексид. Лекарката уж е добра но още в началото каза че може да се наложи и 6м лечение и то натам утива нещата.

# 6
  • Мнения: 85
Аз се занимавам с доставки на шуслерови соли от Германия, имам клиентка, която редовно правеше вагинални гъбични инфекции, след 6 месечна профилактика с комбинацията 3, 4, 9 и 11, ми каза че вече се чувства добре и няма оплаквания

Последна редакция: вт, 02 авг 2022, 14:01 от didi78a

Общи условия

Активация на акаунт