Омръзна ли ми?

  • 5 293
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 434
Сложно е тъй като не познавам човека Twisted Evil и не смея да те посъветвам...
Ако това беше мойта връзка може би нямаше да се чудя толкова..  newsm78 Затова в повечето случаи, човек сам трябва да реши или да попита близък приятел, който поне познава половинката...
Не искам да давам съвети, които може да са лъжливи  Outta Joint в твоя случай.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Не се притеснявай прекалено много за вибратора, това си е в реда на нещата. Ако ти го приемаш без задръжки, и той ще трябва да го приеме нормално. Пък и отначало може да се използва само вибриращата му  функция, външно, за възбуждане. Може да го възбуди и него, ако го допираш на подходящи места по кожата, така че, наистина е играчка за двама.
Не се тревожи, поиграй си!  Simple Smile

# 48
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
....
- на теб явно ти е писнало от рутината във връзката, толкова познато пак, само че, вместо да се тровиш и да си зарязваш сексуалния живот, вземи си купи един вибратор. хем мъжът ти ще види на живо как се чувстваш, когато наистина си задоволена, хем ще можете да си играете заедно, без да си разваляш семейството. пък може и да се отвори темата за това какво и колко искаш, без да изглежда досадно.
Иде Коледа - избери си подарък!  Wink

Момиче, разби ме  Grinning Grinning Grinning Напълно те подкрепям  newsm47 newsm47   newsm10

# 49
  • Мнения: 1 455
Ами купи си вибратор и кажи,че ти го е подарила твоя приятелка.Или направо дай на някоя приятелка да ти го поднесе пред него като подарък.Аз така бих направила за да не ризкуваш да те остави съвсем с вибратора. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт