Статус?

  • 5 522
  • 129
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 300
Има нещо такова. 😁
Моят статус си стои на необвързана, имам 4,5 снимки с МП и бяха спряли да ми пишат дори и познати мъже, с които сме си имали приказка покрай хобито ми, но не съм качвал от бая време и сега снимките са "затрупани" с други неща, които съм качвала/споделялала и изведнъж се активизираха да ми пишат и пращат покани всякакви индивиди.

# 76
  • Great Britain
  • Мнения: 2 213
Хумор, сатира и забава.

# 77
  • Мнения: 147
Авторке, на колко години си?
Или имаш комплекс за малоценност, или нямаш грам доверие на човека до теб и не сте достатъчно щастливи и заети един с друг. Не мога да си обесня по друг начин обсесията ти с един измислен статус.
Аз на твое място не бих се кахърила за самия статус, а за това защо му отдавам такова значение. Проблемът е друг и ти го знаеш.

# 78
  • Мнения: 6 692
Авторке, на колко години си?
Или имаш комплекс за малоценност, или нямаш грам доверие на човека до теб и не сте достатъчно щастливи и заети един с друг. Не мога да си обесня по друг начин обсесията ти с един измислен статус.
Аз на твое място не бих се кахърила за самия статус, а за това защо му отдавам такова значение. Проблемът е друг и ти го знаеш.

Надали е малка. Под 23-годишните са в тик-ток всичките, под 17-годишните даже не знаят за фейсбук, нито ги интересува. Други са им мрежите.

# 79
  • София
  • Мнения: 23 130
Каква футболна драма, дами и господа!
Само месец и половина връзка, и вече се тръшкаш за статуса на предполагаемото гадже във фейса. Е, чеки малко де, много си нетърпелива.

Авторке, сигурно ще си супер възмутена и шокирана като ти кажа, че има женени двойки от дълги години, които дори не са си приятели във фейса и въпреки това си живеят щастливо. Grin

# 80
  • Мнения: 7 552
Завлечи го в гражданското и статуса му ще се промени много бързо.

PS.Сега видех,  че моя мъж е все още обвързан.
Поуспокоих се,честно.

Последна редакция: ср, 27 юли 2022, 22:28 от happy doc

# 81
  • София
  • Мнения: 3 571
Значи тоя ФБ...за чий ви е да си поствате всичко там? Та статуси, та снимки, та тагове кой къде е и кога пил с еди кой си кафе.
С ММ сме женени с дете, статус никога не съм гледала какъв има той, какъв аз, официално не сме обвързвани в тази нова реалност. Хич не ми пука дали пише обвързан, свободен или извънземен.
Прекалено много отдавате внимание на такива глупости вместо да се наслаждавате на живо на отношенията с хората. И като съберете 100-200 лайка повече ли ще ви се заздрави връзката...Или ще се спре да изневери, ако реши щото на Пена й излиза, че е обвързан и тя ще се уплаши...

# 82
  • Мнения: 1 074
Моето бивше гадже така ми пилеше на главата няколко месеца защо не съм си написала, че съм обвързана с него. Аз смятах, че това е глупаво и безсмислено, ама той все се тръшкаше. Накрая се съгласих, за да му угодя, понеже явно беше важно за него. Прие ми заявката, но си махна информацията от самия профил. Така остана само на моята стена да се вижда, че имам връзка с него. Каза, че имал баща си в приятели и не искал да види и да почне да го разпитва. Аз пък бях шокирана, защото мислех, че много ще се зарадва. Питах го защо е настоявал, щом не иска хората да виждат тази информация, той каза, че не бил настоявал, само се опитвал да разбере защо аз не съм искала да обявя връзката си, значи не съм го била обичала достатъчно. И не се било брояло, като съм го направила само заради него. Абе много объркано беше, даже и сега ми бяга смисълът, но да, и той нещо подобно на авторката...

Извинявам се, но при такава ситуация, ти какво направи? Не си ли махна веднага също статуса, след като той си го е махнал? Аз така бих направила. Иначе разбирам, че и мъжа си разкарала, още по-добре.
Не го махнах веднага, защото не исках да се скараме толкова бързо, първото ми гадже беше този навремето. Скоро след това спрях да му търпя глупостите

# 83
  • Варна
  • Мнения: 33
Един месец е твърде малко време, за да се иска чак промяна на статус. За мен това са пълни глупости, това със смяна на статус и ала бала, особено в социална мрежа. . А и за какво ти е? Вероятно всички твои приятелки са били камбаните, че са във връзка и на теб ти се иска? Или колко хора ще харесат ? Или просто да си върнеш на някого? Каквато и да е причината, трябва да знаеш едно. Когато усети  заплаха за свободата си, ако реши, че  се опитваш да отнемеш правото му на свободен избор – той ще  реагира срещу тази заплаха. Като всеки нормален човек. Така че радвай се на връзката си, давайте го " каквото-такова", защото е много рано да мислиш за смяна на тапетите, ако ми позволиш да се изразя така:))

# 84
  • Мнения: 9 921
От месец и малко съм във връзка с мъж, който не променя т.нар статус или семейно положение в социалните мрежи и се води необвързан.

А каква връзка е това, коментирано ли? Неангажираща, сериозна, отворена, тип приятел за секс? Това че се виждаш с някого от месец, не значи че сте във връзка, докато не се изговори.
#сменилисистатуса

# 85
  • Мнения: 15 242
Такива, свободолюбиви, дето тръбят едно, а на ушенце шепнат друго, е редно да бъдат наритвани към свободата.

# 86
  • Варна
  • Мнения: 33
А каква връзка е това, коментирано ли? Неангажираща, сериозна, отворена, тип приятел за секс? Това че се виждаш с някого от месец, не значи че сте във връзка, докато не се изговори.
[/quote]
#сменилисистатуса
[/quote]

Е аз това визирах под  "камбани", "тапети" и прочие. Определено нищо не е изговорено в/за  тази връзка.  Много интересен въпрос, ще следя.

# 87
  • Мнения: 4 420
В моя профил няма снимки на ММ. От кумова срама може да се изровят една две. Не виждам смисъл да качвам негови снимки, след като той няма профил. Позволявам си да пиша и на чужди мъже, че ги обичам, ама не ми пречи и пред ММ да им го кажа, както съм го и правила. Слагам сърчица, пращам целувки. Това са много близки за нас хора. Халка не нося, стои прибрана, защото ми пречи. Замених си годежния пръстен. ММ и той не носи халка. Сега се чудя да продължаваме ли така или трябва да поправим тази несправедливост?

# 88
  • Мнения: 968
И аз съм в отбора без статус, а сме заедно от сто години и имаме дете. Той също е без статус. Все тая. Grinning
Наистина, излишно е и без значение.

# 89
  • София
  • Мнения: 35 332
Много искам да видя някой, който ще ме кара да си сменявам статуси и нам кво във фейса след месец виждане  Heart Eyes
Идеята е да не те кара, ам сама да се сещаш, снахо Wink
Лошото става, като не се сещаш, понеже има доста риба в морето. Месецът е само за благозвучие.
Нито бих се сетила, нито бих го направила и най- мразиМ риболова.

Общи условия

Активация на акаунт