Спонтанен аборт

  • 1 192
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравей те преди два дни направих Спонтанен аборт в къщи в 4 г.с. От тогава съм с главоболие и световъртеж нормално ли е?И следващия въпрос може ли веднага да забременея или да изчакам и трябва ли да се страхувам че пак мога да го изгубя?

Последна редакция: сб, 30 юли 2022, 02:56 от djordjina

# 1
  • Мнения: 5 175
Спонтанен аборт в 4та гс? Как беше установена бременноста? Тя обикновено в 4та тъкмо евентуално се установява. Лекари? Прегледи? Принципно първо трябва да се намери причина за един, за да може да се предотврати следващ.

Последна редакция: сб, 30 юли 2022, 00:24 от Inferiya

# 2
  • София
  • Мнения: 28 731
Няма как да е спонтанен аборт в 4-та седмица. Или е менструация, или седмицата е грешна.

П.П. Пише се "спонтанен".

# 3
  • Мнения: 12 848
Здравей те преди два дни направих сплонтанен аборт в къщи в 4 г.с. От тогава съм с главоболие и световъртеж нормално ли е?И следващия въпрос може ли веднага да забременея или да изчакам и трябва ли да се страхувам че пак мога да го изгубя?
Първо се успокой. За главоболието и световъртежа се посъветвай с личния си лекар, нека ти направи изследвани.
А за спонтанния аборт - била ли е констатирана бременност?

А по следващия въпрос, след спонтанен аборт се изчаква, не се забременява веднага, а се прави консултация с гинеколог.

# 4
  • Мнения: 5
Няма как да е спонтанен аборт в 4-та седмица. Или е менструация, или седмицата е грешна.

П.П. Пише се "спонтанен".
може и да греша с седмицата но ако може само да ми се обясни дали може веднага да забременея или да изчакам и дали има риск за Спонтанен аборт хора който са минали през този тежък период .Брагодаря

# 5
  • Мнения: 104
Само ако сама помислиш ще се сетиш  че тези въпроси са към гинеколог .Изчаква се докато си пуснеш някои изследвания за да се види дали има причина за този спонтанен аборт.
Аз миналата година минах през това изчаках 3 месеца в които пусках изследвания по препоръка на гинеколог и ендокринолог .Видяхме някои проблеми взехме мерки за тях и сега съм бременна в 6-ти месец ..Ако ти се минава пак през това давай забременявай но е безотговорно може да не се повтори но може и да се повтори .

# 6
  • Мнения: 5 175
Ще опитам пак - дай малко повече информация. Как и какво е установено? Говорено ли е с лекар? Има ли някакви кръвни изследвания?

# 7
  • София
  • Мнения: 28 731
Няма как да е спонтанен аборт в 4-та седмица. Или е менструация, или седмицата е грешна.

П.П. Пише се "спонтанен".
може и да греша с седмицата но ако може само да ми се обясни дали може веднага да забременея или да изчакам и дали има риск за Спонтанен аборт хора който са минали през този тежък период .Брагодаря

На този въпрос може да ти отговори само гинеколог след преглед.

# 8
  • София
  • Мнения: 13 400
Какво е мнението на лекаря, който ти установи бременността?

Общи условия

Активация на акаунт