Алое вера или Сена форте при запек

  • 1 562
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
Здравейте! От доста време вече страдам от запек. Винаги съм била така. Ходя по 1-2 пъти седмично, чувствам се ужасно подута постоянно. Не искам да прибягвам до лекарства, от които се привиква и търся по-естествени методи. Спрях се на Алое вера и Сена Форте. Моля споделете мнение кое е по-ефективно и какво точно да си взема. Забелязах, че доста препоръчват точно тези продукти (ще прикача снимки). Не знам обаче точно под каква форма е добре да ги приемам (кристали, хапчета, чайове). Благодарна съм на всякакви отзиви!

# 1
  • София
  • Мнения: 35 133
Лактулоза сироп.

Иначе, храни богати на фибри, овесени трици, мляно ленено семе, сини сливи, вода с мед и лимон сутрин.

# 2
  • Мнения: 4 525
Ей такава Алое Вера съм пила и ми действаше разхлабващо. Заради другите ползи го приемах, не съм целяла този ефект Grinning В началото го пиех три пъти на ден, после два и тъй като буквално тичах към нас след работа, минах на един прием, цялото препоръчано количество, вечер.

# 3
  • Мнения: 174
Пробвайте с Хуск, това са едни люспи, слагат се в чаша вода и се пие веднага, не много приятно,но не е проблем да се пие,помага. Може да се добавя и в печива,но май с чаша вода е най-успешно.
https://www.forlife.bg/husk-polzi-i-izvor-na-zdrave

# 4
  • София
  • Мнения: 2 410
Магнезий - по 1-1.5 диаспорала на ден може и да помогне.

# 5
  • Мнения: 898
Към Сена се привиква.

Общи условия

Активация на акаунт