На Никулден ще хапваме шаранче за здравето на бебе-ЯНУАРЧЕ!!!

  • 12 837
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
vechna lubov, ако отоците са от преумора, за ден-два ще се оправят, но ако това продължи е по-добре да се обадиш на лекарката.

# 16
  • Мнения: 49
Здравейте и от мен. Не съм се включвала в темите, но ви чета непрекъснато. Вече ви чувствам много близки, приятно ми е всеки път, когато влизам и изобщо не се чувствам сама. Вече съм в 45-дневния отпуск и съм си у дома. Така или иначе аз май също ще раждам по-рано, че бебка напира и е доста ниско. Та по този случай, моля ви да отбележите до моя термин една картинка за момиченце. Благодаря от сърце.

# 17
  • Мнения: 104
Абе момичета,защо така тези бебчета ни напират толкова да излизат.Аз си мислих,че само при второ дете е така,но като гледам сме почти всички.
Във Варненския форум пък си имаме едно маиче с термин 22.11 и още не е родила,а и нямало места в болницата да я приемат-горката Cry

# 18
  • София
  • Мнения: 541
Привет и от мен!
Днес и аз съм с едни болки.....Ама утре съм на преглед, та дано устискам, пия Магнерот и Но-шпа, ама не спират пусти болки долу нискко. Даже и чантата натъкмих да е готова....
vechna lubov щом е имало албумин, говори с доки, може да е от преумора, но все пак трябва и той да знае!
Момичета не се преуморявайте  Naughty и дайте да дочакаме празниците, не че бебетата няма сами да решат кога им се излиза  Mr. Green
Лека вечер на всички!

# 19
  • Мнения: 40
Момичета коя от вас ходеше на ЖК в Шейново да ми каже телефона ако го знае че съм го изгубила.
vechna lubov на мене ми казаха че отоците са от високото кръвно но не искам да те плаша в края на бременността е съвсем нормално да се подуваш.Повече почивка и краката на високо.

# 20
  • Мнения: 1 289
Наде, честита половин годишнина   bouquet

Аз също съм с отоци на крака и ръце,а албумина ми е в нормите и кръвното ми е 120/80.Дано след като родим да се нормализира по-бързо.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 798
_Ним_, багажа верно за 20 минути се подрежда, ама ако затръгвам към родилното ще е наистина спешно, та няма да имам 20 минути за багаж, даже ме притеснява това, че поне 20 минути ще ни отнеме пътуването до там. Говоря ако тръгне нещо да става със стария ми шев /не ми се мисли за това даже/, ситуацията е адски спешна тогава...Уф, дано не стават такива неща. Rolling Eyes
Иве, какви перални бе жена? Ти добре ли си??? А бой искаш ли?В болницата да нямаше някой готин лекар, че си просиш връщане?
magnoliamm, я стискай бе жена, рано ти е на тебе, аааа! Кой ще гледа Алекс , ако зарждаш без  време? Има ли кой? newsm78

# 22
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808

magnoliamm, я стискай бе жена, рано ти е на тебе, аааа! Кой ще гледа Алекс , ако зарждаш без  време? Има ли кой? newsm78
[/quote]

Aбе и аз не знам какво става......ей го цял ден съм в леглото/не ми се е случвало до сега Crazy/, Алекс пък цял ден ми повръща,незнайно защо - няма Т, няма други симптоми,просто повръща всичко и това е Sad Не е ял почти нищо цял ден,и милото много се плаши като започне да повръща Sad И аз,нали съм мама,давам кураж/не ме питайте как ставам,и колко ми коства това,ама ,майка - трябва да съм добре и спокойна,че детенце съвсем ще се изплаши..
, та сега пера чаршафите/последно повърна в леглото/... ooooh! Абе дано не е нещо сериозно с него,това ме притеснява,а аз,ще стискам,боли не боли - рано е Crazy
А за гледането,само се моля да не става сега,че верно няма кой да гледа Алекс/нашите докато дойдат от Приморско,си е един ден път Rolling Eyes/,и това по-ме притеснява,от това,че ще раждам/ама съм се разбрала с малкият,да бъде добро дете,и да не бърза Crazy/. Таткото ни идва за 3 дни в сряда, та поне до тогава да устискам,после ,3 дена,малко ще разпусна/уж Mr. Green/

# 23
  • Мнения: 27
Благодаря ви. Аз по принцип съм с ниско кръвно и на 28 беше нормално ниско 110 на 60, пък и аз найстина не си седнах на д-то. И сега си пия магнерота и 2 часа пера бебешорски дрешки. С тея отоци се уплаших да не ме вземат в болница и гледам да изпера и да изгладя поне. Утре ще релаксирам цял ден и ще го обявя офицялно за ден на мързела. Laughing Няма да пипна нищо. Ако не ми поспаднат краката, ще звънна на лекарката.
Наистина всички сме с контракции на хапчета, ще устиска ли някой за януари Shocked

# 24
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Благодаря ви. Аз по принцип съм с ниско кръвно и на 28 беше нормално ниско 110 на 60, пък и аз найстина не си седнах на д-то. И сега си пия магнерота и 2 часа пера бебешорски дрешки. С тея отоци се уплаших да не ме вземат в болница и гледам да изпера и да изгладя поне. Утре ще релаксирам цял ден и ще го обявя офицялно за ден на мързела. Laughing Няма да пипна нищо. Ако не ми поспаднат краката, ще звънна на лекарката.
Наистина всички сме с контракции на хапчета, ще устиска ли някой за януари Shocked


Ами да вземем да прочетем и декемврийската тема Mr. Green Пък който остане за Януари ,ще черпи Crazy/ те декемврийки сигурно вече с родили всичките,та да им раздвижим темата де Mr. Green/

# 25
  • Мнения: 69
И аз съм с контракции и болки от 3 дни,незнам докога ще устискам.Поне до сряда да не родя,че съм при доктора.Ох,толкова ме е страх от този 8ми месец/незнам Ивонска,дали са грдски легенди Laughing/ама мен си ме е страх.
Я кажете как ще разбера,ако взема да разждам,каква е тази запушалка,дето трябва да падне? newsm78 А водите изтичат ли?Ама всичките или на части,ако са на части как да разбера newsm78.Не ми се смейте,ама като не ги знам тези работи Embarassed

# 26
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
И аз съм с контракции и болки от 3 дни,незнам докога ще устискам.Поне до сряда да не родя,че съм при доктора.Ох,толкова ме е страх от този 8ми месец/незнам Ивонска,дали са грдски легенди Laughing/ама мен си ме е страх.
Я кажете как ще разбера,ако взема да разждам,каква е тази запушалка,дето трябва да падне? newsm78 А водите изтичат ли?Ама всичките или на части,ако са на части как да разбера newsm78.Не ми се смейте,ама като не ги знам тези работи Embarassed

[/quote


При всички е различно,но по принцип тапата е нещо като слуз,по-концентрирана/като бяло течение,но по-гъсто и лигаво/. Водите също изтичат както си искат/ при някои не изтичат, а вече имат разкритие,та в болницата ин пукат мехура/. Моите изтекоха в 1 през ноща,от раз - все едно ме поляха с три кофи вода Mr. Green,и си текоха до болницата/ а те бяха и като тиня,оказа се после,че съм преносила Crazy/.

Обикновенно не можеш да пропуснеш момента с раждането,така че спокойно - всички натам сме тръгнали,големият въпрос е колко ще родим януари Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 3 099
magnoliamm, абе, сестро, ти к'во ше правиш, ако - недай боже - се наложи да те приберат (като мен) или ... зараждаш, като му дойде времето, де???  Викай ги вашите от Приморско, ти страх нямаш ли? Ами малкия?  Crazy  По-луда си от мен, ми се струва....  Mr. Green

Сеферяса ли се, мила?  newsm78 Надявам се....

# 28
  • Мнения: 565
Ей такова чудо като вашето не съм виждала:) Много сте активни бе момичета. Пропусна ден два и после трябва да чета няколко изписани теми ooooh!
Гледам ,че от контракции се оплаквате- аз с първото си имах Бракстън Хикс контракции от 6ти месец до края, но не и болезнени.А сега и ткаива нямам почти.Много рядко newsm78
Исках да ви попитам нещо, моята лекарка като ми мери кръвното и казва:"Мммм, 90 на 60 , браво на вас" Не е ли ниско това кръвно newsm78 Иначе другото , което ми прави впечатление е ,че с малката от седми месец си ми течеше нощем коластра , а сега имам само ако стисна. При вас как е? Надявам се,че това не означава че ще имам по-малко кърма.Тя първия път ми беше в излишък де, ама......
А за чистенето,нали знаете ,че обикновено в последния месец се засилва инстинкта за "гнездене" и обикновено се появяват безумни пориви да изчистите на най- необичайните места:)Аз в осми месец фугирах банята миналия път, в девети лъсках печки, всичко що ми е пред очите. bowuuА не съм някоя чистница да кажеш:) Сега нещо хич не си давам зор.
Айде поздрваи на всички:)

# 29
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
magnoliamm, абе, сестро, ти к'во ше правиш, ако - недай боже - се наложи да те приберат (като мен) или ... зараждаш, като му дойде времето, де???  Викай ги вашите от Приморско, ти страх нямаш ли? Ами малкия?  Crazy  По-луда си от мен, ми се струва....  Mr. Green

Сеферяса ли се, мила?  newsm78 Надявам се....


Сеферяса  - таз дума не я знам Mr. Green/досещам се що ще значи,ама пак ми разясни де Laughing/,ама за луда-лудичка съм си Mr. Green Абе те ако ги викна ще дойдат хората,ама още малко....нали все съм свикнала сама да се оправям,и сега ще се оправим,споко........вие само се помолете и за мен,да не тръгна инцидентно нещо да се разраждам Crazy Crazy, другото,ще го измислим някак си Mr. Green Не за друго ,ама такава програмка съм си спретнала за декември,не съм си записала раждане,та за тва Mr. Green Crazy Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт