Смешки от форума 39

  • 83 109
  • 755
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 1 277
Направо ми е любопитно защо е изневерявала с тоя с малкия меч! Нещо по-едро да беше намерила.

# 46
  • Мнения: 10 418
Е, явно когато се е ориентирала за размера, изневярата е била факт.

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 1 277
Е да, ама тя е изневерявала в продължение на години. Айде, ако е 1-2-3 пъти за проба докато се увери, че наистина е малък - разбирам. Но с години... Защо??

# 48
  • Мнения: 29 762
Сигурно по навик.....

Аз пък едно се чудя на изневеряващите....Откъде имат време....и сили?!?!

# 49
  • Мнения: 10 418
Обикновено, ако нещата са емоционални, новите положителни емоции
 те изпълват със сили и енергия.

# 50
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 064
Сигурно по навик.....

Аз пък едно се чудя на изневеряващите....Откъде имат време....и сили?!?!
Познавам един, дето има жена, любовница, и чат пат нещо странично му се случва с разни жени...
Но не човек, който работи от 8 до 5, и в 6 да си е вкъщи. За децата - детегледачка, за къщата - фирма за почистване.
Доколкото знам всяка зима и лято се ходи на почивка и с жената, и с любовницата.
Талант!

# 51
  • Мнения: 29 762
Абе, то със сигурност има такива хора и едва ли са изключение.....ама се чудя как изобщо им се занимава - цялото това криене, лъжи, гимнастики за осигуряване на време. Но.....хора всякакви, затова сме различни и светът е шарен.

# 52
  • Мнения: 9 241
За французите е нещо като гордост да имат съпруга и любовница. Президенти като Митеран или Ширак имаха любовници за които цяла Франция знаеше,но на никой не му пукаше. Саркози веднага след като стана президент,се разведе и си намери млада моделка за жена.
А в САЩ заради Моника Люински разкостиха Бил Клинтън...

# 53
  • Мнения: 41 387
Направо ми е любопитно защо е изневерявала с тоя с малкия меч! Нещо по-едро да беше намерила.

Една жена решила да не бъде назадничава и си хванала любовник. Отишли те в хотела, легнали на леглото, ама на любовника нещо не му се получава - мъчи се той, пробва и тя да му го вдигне, ама не става. Пък накрая казала:
- Ех, да беше тук моя Георги досега да ни е оправил и двамата, ама и аз какво съм се повлякла по тази пуста мода да си имам любовник...

# 54
  • Мнения: 2 231
Много сте залюпени.
Жената беше казала, че на "любовнила му е по-малък". Което преведено на мъжки означава  - " А бе неговия беше голям, но твоя е по-голям".
Гледайте позитивно.

# 55
  • Мнения: 14 499
Много сте залюпени.
Жената беше казала, че на "любовнила му е по-малък". Което преведено на мъжки означава  - " А бе неговия беше голям, но твоя е по-голям".
Гледайте позитивно.

Човек, имаш талант за стен-вестник. Не знам що се пилееш в мама-та.

# 56
  • Мнения: 5 448
Абе, то със сигурност има такива хора и едва ли са изключение.....ама се чудя как изобщо им се занимава - цялото това криене, лъжи, гимнастики за осигуряване на време. Но.....хора всякакви, затова сме различни и светът е шарен.

Много съм съгласна с теб. Моето си лично време и спокойствие не ги давам за нищо на света, па ако ще да е златен! Освен това полигамията не е за мързеливи, та съвсем няма да се класирам Grinning Grinning Grinning

# 57
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 153
то и тук имаше една дето на всослушание обяви, че мечът е овощарско ножче, но пък човека така се стараел...
Wink свят шарен, хора всякакви...

# 58
  • Мнения: 29 762
Абе, то със сигурност има такива хора и едва ли са изключение.....ама се чудя как изобщо им се занимава - цялото това криене, лъжи, гимнастики за осигуряване на време. Но.....хора всякакви, затова сме различни и светът е шарен.

Много съм съгласна с теб. Моето си лично време и спокойствие не ги давам за нищо на света, па ако ще да е златен! Освен това полигамията не е за мързеливи, та съвсем няма да се класирам Grinning Grinning Grinning

М хмммм........точно и аз така!

# 59
  • Мнения: 41 387
Аз също не го разбирам това с любовника/любовницата. Рационално погледнато от тях няма никаква полза:
- отнемат време;
- отнемат пари (това за мъжете основно);
- живееш в стрес да не те хванат;
- живееш в стрес да не пипнеш някоя болест;
- стрес да не се случи забременяване;
- изморително е все да организираш разни комбинации.
В същото време сексът си е все същият, а и в края на краищата колко пък е един секс? За колко минути тръпка и кеф колко лишения. Виж, инцидентното еднократно изкръшкване повече му хващам смисъла, но да имаш любовник, си е паралелен брак???
Остава обяснението, че любовникът/любовницата не са рационално и премислено нещо, а резултат от потискане на мозъчната функция от хормони, его, страхове, амбиции, ловен инстинкт и прочее.

Последна редакция: пт, 26 авг 2022, 17:41 от Черна станция

Общи условия

Активация на акаунт