🌸🐟 АВГУСТ 🐟🌸 2022 💙 👶🏻👧🏻 🎀 (Тема 18)

  • 16 647
  • 170
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 186
Ами на прегледа на 27.юли, Яна я измериха 2,100 кг, след това на 12 август пак 2,100 кг и ме оставиха в болницата, защото не е качила.... И накрая тя излезе  1,860 кг, знам че ехографа не е кантар, но очаквах, че дори малко е качила .
Момичета краката са ми безобразно подути, такова нещо не съм виждала.... Disappointed Relieved


Честити бебета, Лизи! Да се закрепят бързо и да си ги прибирате вкъщи. А и ти също. Те не са ли ги видели на ехограф, че са мънички? Или има друга причина да избързат със секциото?

# 91
  • Мнения: 3 974
Бъркат ехографите, при това изобщо не е рядкост.
Пий повече вода, не яж сол, въглехидрати и трябва да спаднат.

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 807
Честити на всички нови мами ❤
Аз продължавам да си ви чета, но няма какво да добавя. Освен може би, че ви чакаме останалите в другата група съвсем скоро 🙂

# 93
  • Асеновград
  • Мнения: 1 382
Лизи честито! 💕 Бързо възстановяване, започвай да пиеш Сорбифер сутрин и вечер, много бързо се усвоява, разбира се ако не са ти изписали друго, ще се вдигне хемоглобина, хапвай и почивай, може би най-добре вкъщи, ти си знаеш, но наистина няма какво много да направиш за тях сега, те ще порастнат бъзо ще видиш! И адашката скоро ще я гушкаш. Пожелавам им мноого бързо да се приберът вкъщи при мама и тати!💕👼🏻

# 94
  • Мнения: 771
Лизи, честито! Всичко ще е наред и скоро ще се приберат. Относно краката, моите бяха подути и по време на бременността, но след като родих беше нещо ужасно. Днес е седми ден и вече са добре. Пих някакви витамини, които помагат да ходиш до тоалетна. Съответно и всеки ден свалях по килограм - явно от задържана вода. Съответно днес съм вече 10кг. по-малко от раждането. Краката ми бяха толкова подути, че чак ми се плачеше и си мислих, че никога няма да се оправя. Едвам сложих едни широки чехли…

# 95
  • Мнения: 1 238
Уау , Анчо , много бързо си направила разкритие , да ти е жива и здрава Дебора!
Живи и здрави да са и Яна и Сами! Бързо да качват грамчета и скоро да се приберат вкъщи.Аз бих останала поне още два три дни в болницата предвид , че и ти не си много добре,но разбира се ако можеш да си го позволиш, че не са малко 160 на ден.
Междудругото странното е ,че аз като родих идваха да ме видят и израждащия и АГ,който ми следеше бремеността и други доктори на визитация , но никой не ми назначи кръвни изследвания.В моята стая момичето и взеха кръв и хемоглобина също и беше нисък(но не чак толкова) та и дадоха желязо да пие.Чудя се защо мен не ме провериха , явно доктора ми е преценил , че щом цъкам напред назад съм добре.Аз родих нормално ,но и моите крака бяха огромни и подути.Казаха ми , че ще съм така 20 дена , но може би ма четвъртия ден спаднаха.Стараех се да пия повече вода.

# 96
  • Мнения: 2 186
Дори и в болницата, пак виждането е трудно, направо се изнервям тук, няма кой да ми помогне да стана или поне да ми дава по често информация. В 22:00 минаха по стаите да ги дадат на майките да ги хранят, на мен не ми го дадоха, реших да пробвам да отида до неонатологията и да попитам дали може да ми покажат как се храни, само и само  да ги видя, те ме отрязаха и казаха да ги оставя да работят и аз много се разтроих, сега разбирам че можело да видя и момиченцето в 12:30, но никой не ми е казал... Аз днес бях тръгнала на там, към толкова часа, но ми стана лошо и се върнах в стаята , за да си сложа обезболяващи, направо ми е много гадно... Те като ме отрежат и аз се разтройвам, поне вкъщи ще ми дават инфо по телефона всеки ден и мъжа ми ще ми помогне да се раздвижа.

Уау , Анчо , много бързо си направила разкритие , да ти е жива и здрава Дебора!
Живи и здрави да са и Яна и Сами! Бързо да качват грамчета и скоро да се приберат вкъщи.Аз бих останала поне още два три дни в болницата предвид , че и ти не си много добре,но разбира се ако можеш да си го позволиш, че не са малко 160 на ден.
Междудругото странното е ,че аз като родих идваха да ме видят и израждащия и АГ,който ми следеше бремеността и други доктори на визитация , но никой не ми назначи кръвни изследвания.В моята стая момичето и взеха кръв и хемоглобина също и беше нисък(но не чак толкова) та и дадоха желязо да пие.Чудя се защо мен не ме провериха , явно доктора ми е преценил , че щом цъкам напред назад съм добре.Аз родих нормално ,но и моите крака бяха огромни и подути.Казаха ми , че ще съм така 20 дена , но може би ма четвъртия ден спаднаха.Стараех се да пия повече вода.

# 97
  • Мнения: 701
Лизи, честити бебенца. Няколко дни си мисля за теб, че не пишеш.
Разбирам те за всичко, аз влязох да раждам с 89 хемоглобин. Първия ден, като ме качиха в стаята и исках да отида да видя децата, едва стигнах и се върнах до стаята. Щях да падна в коридора.
Аз също бих те посъветвала да се прибереш вкъщи. Там не им помагаш с нищо, освен, че вредиш на себе си.
Моите се родиха 2260 и 1840, а предния ден на ехографа ги измериха над 2500, така че е нормално. Утре правят 40 дни голямата вече е 3500, а малката около 3000. Растат като Гъбки.
Прибери се, оздравей и като си ги вземеш, ще си се възтановила напълно и ще се се грижиш за тях.

# 98
  • Мнения: 90
Да си кажа и аз, от вторник съм в болницата имах контракции. В събота ме пуснаха да се прибера и вчера се върнах пак,защото изместиха секциото за днес. След малко ще започвам приготовленията (свещичка,абокат, системи) първа съм за днес, но ми е адски притеснено. Бебока го мериха 3 пъти За последните дни 3.300, 3.600 и вчера 3.100 пък да видим днес какво ще стане.  Всички ме успокояват айде нали ти е 4то ама са си минали 12 години и все едно е за първи път. До сега нямах търпение д се роди, ама като наближи и направо ще откача. Като се посъвзема ще пиша да разкажа как е минало всичко.

# 99
  • Мнения: 2 186
M_ lady твоите колко време ги държаха в болницата?

Лизи, честити бебенца. Няколко дни си мисля за теб, че не пишеш.
Разбирам те за всичко, аз влязох да раждам с 89 хемоглобин. Първия ден, като ме качиха в стаята и исках да отида да видя децата, едва стигнах и се върнах до стаята. Щях да падна в коридора.
Аз също бих те посъветвала да се прибереш вкъщи. Там не им помагаш с нищо, освен, че вредиш на себе си.
Моите се родиха 2260 и 1840, а предния ден на ехографа ги измериха над 2500, така че е нормално. Утре правят 40 дни голямата вече е 3500, а малката около 3000. Растат като Гъбки.
Прибери се, оздравей и като си ги вземеш, ще си се възтановила напълно и ще се се грижиш за тях.

# 100
  • Бурса
  • Мнения: 649
Lizi честота ти радост! Като минат притесненията и изпишат децата ще си най-щастливата! Погрижи се за себе си сега докато са в болницата, за да можеш после да се грижиш за тях!

Sunnymoney успех днес и да се похвалиш! Май не си споменавала че ти е четвърто детенце, майка героиня!

Амели термина е днес нали? Как си? Катериш ли стълби Grinning Помня защото и моя термин беше днес, а малкия побърза с 6 дни. Все си мислех че ще си чакам до края. Днес още сме в лъв, от утре в дева Hug

# 101
  • Мнения: 251
Днес с планово секцио се роди Даяна💝
2,950кг
50см
Ами много неприятно беше,втори пък не искам и да раждам😄Не знам как го правят жените по няколко пъти,стори ми се цяла вечност ,постоянно питах дали сме към края.Сега болките си ги имам и се надявам да се възстановя бързо.
Но важното е,че всичко мина добре🙏🏼❤

# 102
  • Мнения: 3 974
Амели термина е днес нали? Как си? Катериш ли стълби Grinning Помня защото и моя термин беше днес, а малкия побърза с 6 дни. Все си мислех че ще си чакам до края. Днес още сме в лъв, от утре в дева Hug

Днес съм, да, заедно сме. И аз все си мислех, че поне няколко дкк ще подрани, обаче няма никакви изгледи. Катеря стълби, местя мебели, чистя, мия и нищичко. Как пък една контракция за разнообразие не получих 😀

# 103
  • Мнения: 466
Амели, аз нямах кьорава контракция До 20мин след като  ми изтекоза водите…
Даже казах на ММ да пие една бира, че няма да раждам 😂

# 104
  • Мнения: 3 974
Аз бях така с предните ми две раждания. Ама все си мислех, че с третото ще усетя тръпката Grinning

Общи условия

Активация на акаунт