Лакове за нокти - 161

  • 42 769
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 181
Отново супер доволна от Prohairshop.bg!
Страхотно отношение към клиента, отзивчиви, експресна доставка!
OPi DS Treasure, DS Charcoal и DS Pewter


# 46
  • Мнения: 441
Dolce аз си купих наскоро капките на Trend it up. Като цяло ускоряват съхненето, но не е нещо уау. Аз лично и от тези на Essence не съм доволна. Те пък изобщо не помагат за по-бързо съхнене. Явно при всеки е различно. 🙂

# 47
  • Мнения: 27 700
Най-накрая успявам да кача снимки на лилавия маникюр🙂



Скрит текст:






Снимах, снимах...и пак не знам дали се вижда, че светлолилавите лакове са два броя.😆 Не мижах да реша кой ми харесва повече...Бел 45 е с по-розов подтон, а Бел 46 е с по-студен и синкав подтон- освен това номер 46 е и с някак по-течна консистенция, по малко по-различен начин се нанася.


На палците съм с ГР Гел шайн 26. Декорацията е със суха четка и фолио. Много държах да сложа на някои нокти фолио покрая, като че ли не се вижда особено много на снимките, на живо е много ефектно. 
Валентина, аз пък съм много доволна от капките на Есенс , но след бързосъхнещ топ. Не съм пробвала само с капките. Дано тези на Тrend it up съхнат и при мен!🙂
Мимоза, и тези са чудни!🙂
Фифи, приятно моренце! Май все забравям да го напиша...🙂

# 48
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 342
https://makeup.bg/product/26883/#/option/786754/
Който иска сеш, да побърза.

# 49
  • Мнения: 2 892


Gabrini Nude 05
GR Glitter Shine 202

# 50
  • Мнения: 1 420
Много красиви сте всички ❤️ Тази седмица главата ми гръмна в работата и добре, че свърши😁 До сряда бях така, а после с една циклама, но не снимах. Сега съм по голи нокти и отивам да пазаря Сеш🤪🤣😁

# 51
  • Мнения: 4 065
Здравейте!
Видях този комплект на Опи,  но не знам дали е изгоден. На мен цената ми се струва приемлива и реших да споделя с вас.
https://www.notino.bg/opi/nail-lacquer-the-celebration-koleden-kalendar/

# 52
  • Мнения: 2 181
Отдавна ми стои в количката и според мен е изгоден. Едва ли ще го купя обаче -предпочитам пълнолазмерни бутилки с цветове по мой избор.  Изглежда екстра за подарък или стартов комплект.

# 53
  • София
  • Мнения: 242

China Glaze - Strawberry Fields

# 54
  • Мнения: 2 244
Essie - Ballet slippers на едни мини ноктета

Това сигурно е единствения лак, от който скоро ще си купя второ шишенце.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 753
Пампита, ще споделиш ли как е трайността на strawberry fields? Обмислям да си взема жълтия неон с шимър (lemon ice) и се чудя дали и той ще ми се надига бързо покрай кожичките.
Dolce, и аз се зачудих дали Bring me to Morocco е същия тиквен Катрис, който показваха момичетата есента и зимата. Загледах го при наналенията на щанда им и може би ще го взема, искам някой оранжев лак.
И едно сравнение на Opi if you persist и Pastel Pure 606. Другият лак е A england The heart desires.

Последна редакция: сб, 20 авг 2022, 10:04 от tina_vn

# 56
  • Мнения: 1 420
Добър ден, момичета❤️ Снощи пуснах в Мейкъп поръчка за Сеш, малко заздравители и мазилца, а днес в Истаграм ми излезе реклама за нови СНБ Интензив, та не се стърпях и отнесох тези два разкоша❤️❤️❤️ Мисля, че ще са същите като на снимката, тъй като СНБ до сега никога не са ме разочаровали.

# 57
  • Мнения: 2 662


Golden Rose Rich Color 49
H&M Orangeade 503
Flormar Black Minimalism 313
Flormar Pastel Dream 471
Twenty one 09

# 58
  • БГ
  • Мнения: 1 280
Essie - Ballet slippers на едни мини ноктета

Това сигурно е единствения лак, от който скоро ще си купя второ шишенце.
Страхотен Heart, а от къде  купувап есита Confused Аз само в ремедиум намирам.

# 59
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 342


Golden Rose Rich Color 49
H&M Orangeade 503
Flormar Black Minimalism 313
Flormar Pastel Dream 471
Twenty one 09
Страхотен дизайн и подбор на цветове. Може ли малко повече за техниката?

Общи условия

Активация на акаунт