Пазара в Димитровград

  • 5 955
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 524
Здравейте, с търсачката пробвах, но темите са стари. Въпросът ми е дали съществува и дали си заслужава още пазара в Димитровград? За покупка на дрехи предимно става въпрос.
Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 977
Всеки петък,събота и неделя има пазар. Не знам до колко си заслужава. Ако имате възможност е по-добре да отидете до Турция. В Димитровград вече повечето неща са от там,но на доста завишени цени.

# 2
  • Мнения: 10 599
При положение, че има организирани шопинги с автобуси до Одрин, май не си заслужава вече пазара в Димитровград, освен ако не ти се ядат кебапчета и пиле на грил. Laughing

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Много често намирам дрехи на по-ниски цени (намалени) онлайн/ в моловете. Пазарът в Димитровград отдавна не си заслужава - нито цени, нито качество. Пазарът за коли, на който има всичко ми е в пъти по-интересен. Grinning

# 4
  • Мнения: 113
Със сигурност пазарът съществува. Лично съм ходила повечето пъти само в неделя. Голям, с много избор на дрехи. Но като цени не знам дали си заслужава посещението. Има и ученически пособия на доста места. В съботен ден знам, че повече се предлага стока на едро за търговците.

# 5
  • Мнения: 2
Здравейте бихте ли ми казали кой от 3 те дни е най - добре да се отиде за дрехи на едро и горе долу към колко часа

# 6
  • Мнения: 113
Здравейте бихте ли ми казали кой от 3 те дни е най - добре да се отиде за дрехи на едро и горе долу към колко часа
През вчерашния неделен ден посетих пазара, но в повечето случаи аз купувам само за себе си на дребно.
За стока на едро знам,че търговците ходят в съботния ден. За час не мога да кажа, но предполагам колкото по-рано мисля е по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт