Нарцисист или Недорасло момче

  • 6 901
  • 91
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Като какъв бихте определили мъж над 40 годишна възраст, който твърди, че иска сериозна връзка и мечтае за семейство, а цели 2 години,  не може да реши, да се отдаде на връзката или да си брани свободата,  подържайки скришом отношения с бивши, както и с приятелки с които инцидентно били интимни, триене на чатове и криейки телефона си, след което обвинява половинката си, че не го разбирала и била не наред с главата и отново след пореден спор/раздяла -  моли за шансове отново и отново, твърдейки че обича човека до себе си. В период от 3 /4 седмици първо не може да живее без половинката си и изведнъж бил объркан и не се чувствал добре.

# 1
  • INFJ
  • Мнения: 9 377
Аз бих го определила като нарцис.
И бих си тръгнала веднага.

# 2
  • София
  • Мнения: 35 132
За мъжа не знам, но жената до него е с личностните проблеми.

# 3
  • Мнения: 7 927
Бих го определила като тъпанар. Но всъщност проблемът е не негов, а на жената, която си губи времето с него.

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Половинката си? Тук направо виждам торта за детски рожден ден.

# 5
  • Мнения: 18 564
Никакъв нарцис не е, нито е недорасъл, а от изключително често срещаната порода "не искам да се прецакам, ще чакам по-доброто, но междувременно трябва да имам нещо налично". Иска някоя друга, отделен въпрос е дали ще намери достатъчно добра според критериите си.

# 6
  • София
  • Мнения: 35 132
Половинката си? Тук направо виждам торта за детски рожден ден.
Която всъщност е осминка, като чета що парчета са....

# 7
  • Мнения: 3 205
Може ли да обясниш поне на себе си защо стоиш с такъв човек? Просто ми е любопитно.  За последен влак ли става дума....

# 8
  • София
  • Мнения: 38 551
Ако само разбера, че съм едно от парчетата на тортата, а не цялата торта, просто ще му я хвърля в лицето. Образно казано.

# 9
  • Мнения: 6
Може ли да обясниш поне на себе си защо стоиш с такъв човек? Просто ми е любопитно.  За последен влак ли става дума....
Съвсем не става дума за последен влак.
Разделихме се преди 5 месеца, но той продължава да обвинява мен за всичко, да плаче и да твърди че ме обичал Simple Smile  реших да чуя странично мнение, за което Ви благодаря

# 10
  • София
  • Мнения: 35 132
Защо му даваш поле за изява?
Бий му хикса, стига му.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 323
Първо не бих  допуснала, че  такъв тип мъж има човек до него за 2 седмици, а не 2  месеца. А, то било 2 години.
Чудя се да се смея ли или да се изпълня със съжаление.
Боже, защо толкова много жени имат толкова ниска самооценка и никакво самоуважение. На погрешно възпитание ли се дължи според вас? Аз мисля, че да. Според мен всичко идва от семейството.

# 12
  • Мнения: 3 205
Хммм... Ще ти помогне ли етикетчето "нарцисист" или "момче" да продължиш? Защо си цапаш душата да му слушаш или четеш глупостите? Пет месеца са мнооого време да се тровиш. Психическата хигиена е от основно значение.
Няма значение какъв е, важно е ти каква си и какво искаш. Да не търсиш окуражаване да се събирате или мнения дали си сгрешила? Scream

# 13
  • INFJ
  • Мнения: 9 377
Блокирай го.

# 14
  • Мнения: 5 392
Авторке, най-добронамерено въпросче от мен.
Предполагам, че си голямо момиче вече. За пет месеца направи ли нещо да се задвижиш напред, или само дълбаеш в минали грешки? Сбъркала си - сбъркала, ама колко време още смяташ да си плащаш за тая грешка?
Ето аз ти давам задача тук пред свидетели, в следващите две седмици да излезеш на поне две срещи с мъж. Може и с двама, ако първия не го одобриш.
А после ела да разкажеш, ако искаш. Може да помогнеш на друго момиче.

Общи условия

Активация на акаунт