Предстоящо раждане

  • 818
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте, предстои ми първо раждане.  Попринцип отдавна (както повечето жени) имам бяло течение, от понеделник вечерта,  до онзи ден вечерта  /четвъртък/ имах някакво бледожълто течение, което спря и продължи в бяла консистенция.  Днес върху бельото си видях,  това дали е възможно да е тапата,  или част от нея?
Термина ми е за 2-ри септември,  в сряда бях на лекар,  който след като му споделих за жълтеникавото течение ме пита за датата на термин,  а след като му я казах  само каза  "дошло е, но така и не разбрах време за раждане,  термин или прочие... вчера цял ден имах болки в гърба и от време на време като преди менструация ниско в корема,  отделно корема многократно ставаше твърд и се отпускаше след което... дали момента наближава,  или вече аз самата нямам търпение и не си въобразявам... + днес също продължава дискомфорта в кръста.... но нищо повече...
Благодаря на отзовалите се за отделеното време предварително!

Последна редакция: сб, 27 авг 2022, 16:54 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 8 823
Коремът се втвърдява - това е признак. Нормално е, организмът ви се подготвя.

# 2
  • Мнения: 6
Коремът се втвърдява - това е признак. Нормално е, организмът ви се подготвя.
Благодаря

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 706
Всичко е признак, термина Ви е след броени часове. Организма се подготвя за напускането на плода, съвсем нормално Simple Smile

# 4
  • Мнения: 8 823
това, че терминът ти е 2 септ, не означава, че тогава ще родиш точно, може да се случи и по -рано, както и по-късно.
Постави се на мястото на бебето, и то се готви за раждане. Докторите трябва да обясняват на родилката какво следват, кога трябва да тръгнеш за болницата и др, подобни.Ако се страхуваш, да знаеш, че и бебето се страхува, въобще то усеща твоите емоции. Не е страшно раждането, излъчвай само любов към бебето. Иди на разходка сред природата, не се фокусирай на дребните болежки.

Чакаме те да се похвалиш скоро!

Общи условия

Активация на акаунт