Добър маникюрист в София

  • 574
  • 5
  •   2
Отговори
  • Мнения: 532
Здравейте,моля споделете място на което ходите и сте доволни,защото вече посетих около 20 салона в София и всички са изключително разочароващи,ако имате и снимки ще е страхотно.

# 1
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 139
Погледни Arette beauty studio.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 846
Fairy Nails By Eli и Vintage Dolls, в Илинден/Зона Б19.

# 3
  • София
  • Мнения: 35 143
Не смея да ви препоръчам моята честно казано, защото от 20 салона да не се спогодите с един.....

# 4
  • Мнения: 532
[/img]. Благодаря,запазих час вече за място с добри отзиви и ще дам обратна връзка.Ще се радвам ако някой е доволен от някое място да препоръча ,тк салоните станаха много,а аз лично за 2 месец имам 4 разочарования,както и лак ,който в момента изглежда така.
След сложен лак в четвъртък и в събота надигнат и пълен с въздух,отивам в понеделник на ново място след което излизам така .Разбира се,не можах да го махна веднага тк щеше да ми е трето сваляне за 3 дни 😡,като първото място е такова в което провеждат обучения(не,не ме направи учаща се 😂),а второто бе на центъра,като и на двете места не е било оферта с ваучер,а стандартна цена и услуга  [/img]

# 5
  • Мнения: 16
Upi beauty and spa в кв. Изток, търсете Ива.
Маникюрът Ви меко казано изглежда потресаващо. Дано да откриете скоро Вашето място скоро. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт