RYANAIR - 21

  • 40 181
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 080
На мен само веднъж са ми променяли полета два пъти. Добре, че полета до Братислава е кратък и летището е много близо до града. Аз съм кацала там към 23ч, няма да имате проблем с придвижването.

# 61
  • Мнения: 4 460
И преди ковида си правеха промени, нискотарифните са така. Пускат маршрут, оказва се че не е много рентабилен, режат и пренасочват самолета другаде.
Ако до една седмица няма нови намествания,  може да считате, че е малко вероятно да има нови промени.

# 62
  • Мнения: 14 507
Летяхме до Рим и обратно, и двата пъти самолета излетя с час и половина закъснение. Обяснението беше, че чакат кулата да им разреши излитане.

Иначе това е поредният път, в който се убеждавам какви идиоти са от тази компания. Чекирах без места, естествено не ми даде седалки една до друга. Оказа се обаче, че дъщеря ми, която е на 14 години е сложена на 16-ти ред, където е аварийния изход и няма право да седи там, след като няма навършени 16 години. Е аз ли да го знам това или тяхната система, в която въвеждам дата на раждане при чекирането?
Иначе персонала и на гейта, и в самолета (италианци) бяха много любезни и внимателни.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 2 528
Чак пък идиоти. Особено това лято, на фона на всички отменени, променени и забавени полети на другите компании /не само нискобюджетни/, се справиха доста добре. И пак за разлика от повечето други при необходимост връщаха пари и плащаха обезщетение без проблем и бързо.
Това с детето софтуера не е съобразил, но любезният персонал може бързо да коригира.

# 64
  • Мнения: 1 080
Ако не са идиотите от тази компания едва ли щяхте да отидете до Рим. На символична цена. С безплатни места и багаж.

# 65
  • Мнения: 55
От март всеки месец летя- единствено лятото имах голямо закъснение, но навсякъде беше така. Доволна съм.

# 66
  • Мнения: 1 147
И аз смятам, че се справят доста добре. Още повече, ако сравним цените на билетите с тези на нормалните авиокомпании.
Да, стават грешки понякога, но обикновено екипажът се оправя доста бързо и любезно.

# 67
  • Мнения: 14 507
Ако не са идиотите от тази компания едва ли щяхте да отидете до Рим. На символична цена. С безплатни места и багаж.

Сериозно? Никой друг не лети до там? Цената не е символична щото е същата като от преди пандемията, когато имах купени билети за полет до там с италианските авиолинии. Багажа си го доплатих, а "безплатни места" не знам какво значи, никоя друга компания не ме е карала да плащам за места.

# 68
  • Мнения: 95
Ако не са идиотите от тази компания едва ли щяхте да отидете до Рим. На символична цена. С безплатни места и багаж.

Сериозно? Никой друг не лети до там? Цената не е символична щото е същата като от преди пандемията, когато имах купени билети за полет до там с италианските авиолинии. Багажа си го доплатих, а "безплатни места" не знам какво значи, никоя друга компания не ме е карала да плащам за места.
Добре де, що не си летите с другите компании. До Рим с Ryan са едни от най-евтините билети по дифолт.

# 69
  • Мнения: 4 460
летят, но не на такива цени
всъщност истината е, че където ги няма нискотарифните компании, цените и на другите са високи. Щом има нискотарифни, цените падат. Така че е хубаво да има нискотарифна компания по маршрута, дори и винаги да летите с друга.

# 70
  • Мнения: 1 140
Аз в момента на цена за двама под 500лв. не мога да попадна, но аз завися от определени дати… иначе може и да се намерят добри попадения. Гледам цените им варират сериозно за една дестинация единия ден може да е 300€, на другия 30€…

# 71
  • Мнения: 339
Здравейте, мъжът ми е закупил билети за Барселона за 25.09, обаче въвеждайки имената на латиница вмести Y  е въвел i, какво следва да направя? Ако не бях погледнала случайно днес вероятно до последно нямаше да разбера. Летим цялото семейство 4 човека.

# 72
  • Германия
  • Мнения: 8 106
Разлика от 1 буква не е проблем.

# 73
  • Мнения: 339
Всъщност сега успяхме да го коригираме в сайта, не ни поиска плащане и името вече е изписано вярно.
И да се възползвам да попитам преса за коса в ръчен и приорити багаж позволено ли е? А някакви ковид мерки има ли в момента /маски, формуляри за попълване или необходимост от сертификати/?

# 74
  • София
  • Мнения: 16 169
Преса за коса, маша и подобни  - няма проблем.
За мерки и  изисквания за К-19 следете страницата на МВнР.
Редовно се актуализират.

Общи условия

Активация на акаунт