RYANAIR - 21

  • 40 217
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 181
Здравейте, закупих билети до Париж за м. април със запазени места, понеже не ми позволяваше да продължа без да резервирам места. Веднага след плащането, даде възможност да разпечатам бордните карти. Спомням си, че предишния път трябваше да се чекираме до 48 часа преди полета. Въпросите ми са:
1. При положение, че вече имаме бордни карти, необходимо ли е да се прави нещо преди полета,  или директно отиваме на летището?
2. В бързината съм написала имената на всички ни на български език. Това проблем ли е?
3. Моята фамилия е с тире, а аз написах само едното име. Това проблем ли е?

За чекирането онлайн до 48ч. преди полета нещо се бъркате.
60 дни до 2ч. преди полета със запазени места и 24ч. до 2ч. преди полета без запазени места.
1. Ако няма да чекирате багаж, може направо към проверките, няма нужда да минавате през гишетата.
2. Проблем не точно, но на изхода при сканиране на бордните карти системата понякога дава грешка, че не си съответстват имената по резервация и бордна карта, защото ги транслира автоматично (както е написано от neuromancer). Но ще бъдете качени ръчно и най-много да получите някоя забележка, нищо повече.
3. Не

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 40 974
Билет с багаж Regular всъщност е раница + оня куфар 55/40/23 или както там беше или...? Понеже не е упоменат р-ра, а кг да са до 10.

# 722
  • Мнения: 4 478
то си пише, Regular е с включено priority и запазено място
размера на багажа е като за priority

# 723
  • Мнения: 3 449
Щом багажа е на борда трябва да е с размерите на priority.

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 40 974
Щом багажа е на борда трябва да е с размерите на priority.
т.е 55/40/23 ?

# 725
  • Мнения: 3 449
Да + раницата.
Мистик, взехте ли билети?

Последна редакция: пн, 06 фев 2023, 16:01 от Ze-ze

# 726
  • София
  • Мнения: 13 270
Щом багажа е на борда трябва да е с размерите на priority.
т.е 55/40/23 ?
От първа страница:

# 727
  • Пловдив
  • Мнения: 40 974
Благодаря!

# 728
  • Мнения: 1 081
Някой днес да е имал проблем с приложението? Не ми позволява да купя билети...

# 729
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 536
Снощи купих билети, но от сутринта ми дава същото съобщение. Не иска актуализация.

# 730
  • Milano
  • Мнения: 3 702
Аз нямам проблеми. Пробвайте да актуализирате.

# 731
  • Берлин
  • Мнения: 4 629
А знаете ли кога излиза пълното разписание /от ноември нататък/?

# 732
  • София
  • Мнения: 16 192
Може би в края на март или след Великден.
Няма определена дата.

# 733
  • Мнения: 4 310
Здравейте, за първи път ще пътувам със самолет и имам следния въпрос. Преди месец закупихме билетите си с малкия безплатен багаж, но сега преценихме, че ще е добре да добавим и малкия куфар от приорити. Проблема е, че куфара, с който разполагам, е по-висок с 1,5 см от допустимите 55 см. Реално по-големия размер идва от дръжката и четох, че понякога правят проблеми за това. Въпроса е дали да рискуваме с този куфар или да търсим друго решение.
Не са мерили багажа на никое от летищата.  Може да е било късмет. Но имаше хора с дамски чанти, раници, а дори и големи куфари.
Да споделя относно моя световъртеж - летенето ми хареса. Нямаше нищо от онова от което се тревожих като усещания.

# 734
  • Берлин
  • Мнения: 4 629
Чудя се една кафемашина за подарък дали да взема в ръчния багаж. Никъде не пише да е забранено...

Общи условия

Активация на акаунт