Изневяра

  • 6 526
  • 237
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Реших и аз да споделя моята история. Със съпругата ми сме женени от 7години, заедно сме от 16. Имаме момиченце на 6 години. От близо година имах съмнения че тя има чувства към друг но не мислех че нещата са станали толкова сериозни.Имали са връзка повече от година. Той е семеен приятел който има две деца. След много ходене по мъките тя най накрая ми призна всичко сама. Решихме да опитаме отново но нещата не са както преди,има период който всичко е цветя и рози и в след това тя пак изпада в някоя дупка така да се каже. Аз я обичам все още и тя казва че никога не е спирала да ме обича, което не вярвам да е така или поне не мога да си обясня че можеш да обичаш някого и да го мамиш по този долен начин. Някой с подобна история да каже как се развиват нещата за в бъдеще. Само да вметна че сме живяли в друга държава последните 10 години и преди да ми признае всичко аз предприех да се върнем в България. Тя никога не е работила винаги за всичко аз съм бил насреща, никога нищо не и е липсвало освен че ме обвинява че не съм и обръщал достатъчно внимание, даже и за нейните действия хвърля вината върху мен.

# 1
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 887
Оффф, пак ли?! Неблагодарната женица, дето толкова съм ѝ дал, нищо не ѝ е липсвало, а никога не е работила... и си сваля гащите насам - натам... Тия ги разправяй на комшиите. А иначе - аз я обичам... Joy
Как бе, момко, 10 години в чужбина и само единият работещ преживявахте? Интересно ми е...

# 2
  • bulgaria
  • Мнения: 309
Ако още се обичате си заслужава да се борите. Има грешка, има и прошка

# 3
  • Мнения: 28
Оффф, пак ли?! Неблагодарната женица, дето толкова съм ѝ дал, нищо не ѝ е липсвало, а никога не е работила... и си сваля гащите насам - натам... Тия ги разправяй на комшиите. А иначе - аз я обичам... Joy
Как бе, момко, 10 години в чужбина и само единият работещ преживявахте? Интересно ми е...

Къде видя че съм написал неблагодарната женица. А относно финансите работата ми беше добре платена.

# 4
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 887
Е ми в поста ти, къде... Между редовете.

# 5
  • Мнения: 650
Остави я да си живее живота, така както го вижда. Ти също. Ако трябва вземи детето при себе си, за да има тя повече свобода, щото тя е на зор.

# 6
  • Мнения: 1 695
Жена му е изневерила, не виждам защо нападате мъжа
И от мъжка перспектива, да се грижиш за жена (и тя да не ходи на работа) показва обич към нея.

# 7
  • Мнения: 25 619
След много ходене по мъките тя най накрая ми призна всичко сама.

Може ли малко по-подробно какво е това ходене по мъките, че така написано, ми прозвуча като „след много бой тя си призна всичко сама“.

# 8
  • Мнения: X
А ти можеш ли да простиш?

# 9
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 887
Нападам го заради начина, по който бърза да изкара себе си бял и добър, а нея черната и лошата. В отношенията има двама. Ако нещо не върви, някъде са сбъркали и двамата. Някакъв утопичен вариант ми е единият да е лош, а другият росна китка.

# 10
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Нападам го заради начина, по който бърза да изкара себе си бял и добър, а нея черната и лошата. В отношенията има двама. Ако нещо не върви, някъде са сбъркали и двамата. Някакъв утопичен вариант ми е единият да е лош, а другият росна китка.
Учудваш ме. Изобщо не е нужно някой да е сбъркал нещо, или нещо да не върви, за да кръшне другия. То много лесно така с вечните оправдания като " е ми не ми обръщаше внимание и затова" .
А това е и паралелна връзка, чувства...така е казала ( признала) жената.
На мен не се се е случвало, но на мъжа ми - да, нещо подобно. Багажа и вратата и е показал като е разбрал. И дотам. Но не е имало брак и деца. Въпреки това, мисля че и сега ако му сервирам нещо подобно ще постъпи по същия начин.
За жена знам, която си продължи с мъжа въпреки историите му в годините. Виж ,за мъж който да търпи такава..един пробва, въпреки изневярата и , но нищо не се получи. Разделиха се отново заради мъж. Така че аз не бих залагала нещо да се получи на автора вбъдеще.
Не мога да дам съвет. По- скоро да се разделят временно или постоянно. Щом е толкова влюбчива жената, че и с малко дете..ако наистина и той е правил всичко за тях..както описва. Шут и отначало.
Интересно ми е само защо пита в женски форум.

# 11
  • Мнения: X
... Само да вметна че сме живяли в друга държава последните 10 години и преди да ми признае всичко аз предприех да се върнем в България. Тя никога не е работила винаги за всичко аз съм бил насреща...

🤯Ужас!☝️

# 12
  • Мнения: 661
Чудно ми е, какви щяха да са коментарите, ако ролите бяха разменени? Защото съм виждала такъв случай. Много успешна жена, неработещ мъж, който си плащаше любовната квартира с нейните пари.
Аз лично не виждам нападение, а дори да има такова, не виждам нищо странно.Той е наранената страна.
Авторе,  търсиш съвет в грешния форум. Освен, че си работил само ти, е абсолютно наложително да докажеш, че си мил чиниите, прозорците, пускаш прахосмукачка,4 пъти седмично си сервирал кафе в леглото, правил си минимум 2 комплимента на ден, никога не си уморен след работа, за да изслушаш какво и е на сърцето и душата.
А за изневярата- това не е изневяра, а паралелна връзка. Със сигурност има намесени чувства.

# 13
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 260
Еми, какво чудно има? Той се скапва от работа от сутрин до вечер, прибира се уморен, а тя има нужда от внимание. Съответно си го е намерила на друго място.
Трябва да има баланс в тези неща, защото едното винаги е за сметка на другото. Много работа = на малко време за семейството.

# 14
  • Мнения: 7 274
Разбира се, че в чужбина може да се живее съвсем добре, ако работи само единият, ако той получава добра заплата. Ние бяхме така с мъжа ми, работех само аз, докато той си намери мястото. Винаги сме били единни, че няма да работи работа не по специалността му.
Не знам защо нападате автора. Значи той я издържа, а тя му изневерява. Щях да й покажа вратата без колебания. Авторът не мисля, че ще го направи, струва ми се слабохарактерен.

Общи условия

Активация на акаунт