Отговори
# 45
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 391
И на мен не ми харесва напоследък Мадона. С ужасните неща, които си е наблъска в лицето, 20 годишните гаджета и нереалните снимки. Не я следя отблизо поради тази причина, не я знам къде се навира.

# 46
  • Мнения: 5 008
едно пораснало момиче, направо искам да и пиша за съвети как да изглеждаме така на 64

Няма нужда да и пишеш, аз ще ти кажа. Фотошоп се нарича тайната. Мадона и на 30 не е изглеждала така.

# 47
  • Мнения: 2 898
едно пораснало момиче, направо искам да и пиша за съвети как да изглеждаме така на 64
С Фотошоп всеки може да изглежда така.

# 48
  • Мнения: X
За нея и още разни знаменитости гледах наскоро съпоставени снимки от едно време и сега със заглавие как някои хора стареели наобратно 😂

Аз смятам, че ако една жена иска да си помага да изглежда по-млада няма нищо лошо. Но една възраст натам вманиачаването просто е смешно  - смятам, че е по-добре да се остарява с достойнство, в това няма нищо странно или грозно. Рисувам с удоволствие и съм ходила години на уроци, толкова е красиво и живописно да се рисува лице на възрастен човек. Не бях го оценявала никога преди това.

Това го казвам от моята сегашна позиция, дето имам сравнително малко бръчки, де 😂

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 6 411
Мадона ме отврати с едни думи на предизборната кампания на Хилари Клинтън, бях потресена как е възможно такава простотия, или е наркоманка и не знае какво говори Flushed
Скрит текст:
Ще направя с****а на всеки,  който гласува за Х.К.

И за мен е грозно, да си помогнеш да, но чак да промениш лицето си до неузнаваемост, а пък и колко е истинско, а не фотошоп само те си знаят.Пластмасови лица.

# 50
  • Мнения: X
Mimi Rose, благодаря за темата Flowers Hibiscus
Мадона може да е много талантлива, но аз не съм й фен и никога не съм била. Оценявам качествата й, но не я харесвам.
Днес за първи път от много време обух панталон- памучно- ленен с тениска и ленено тъничко саке. Бях приготвила чорапи и кецове, но сутринта реших, че си искам сандалите. Чуствам се неестествено, искам си полите, роклите и сандалите. Няма да пусна лесно летния вайб...Та, не ми се мисли още за есени, зими и т.н. През лятото и зимата нося поли, рокли. Нямам проблем с чорапогащници, нося много цветни. През есента и пролетта нося панталоните и кецовете, защото е странно време за чорапогащник, моите са все плътни.
Ботуши нося- намирам такива за дебели прасци, Тамарис са ми няколко модела, от Меркари намерих Рикер преди 2 г., но са с агнешка вълна отвътре и са само за придвижване- в офиса е много топло за тях. Последните зими имам стилето в офиса и се преобувам като пристигна. Нося и боти. За дълги поли и рокли имам палто, пухено яке, комбинирам, както ми се "вържат".
pinko, страхотни крака...
macadamia, роклята е разкошна.
Кожени якета нося, имам в черно и кафяво.
peneva, страхотно звучи такава разходка.

Последна редакция: пт, 02 сеп 2022, 08:26 от Анонимен

# 51
  • Мнения: 1 304
Mimi Rose,  благодаря за новата тема.
 Днес е дъждовно и ми е най-удобно със сандали на висока платформа. Гледам да отлагам момента със затворените обувки,възможно най-дълго. Обичам лятото с  босите крака, тънките и леки материи, морето и слънцето, и с нетърпение чакам "циганското" такова.
Тази сутрин е мрачно, и реших да съм в розов цвят,за повдигане на настроението.

Последна редакция: пт, 02 сеп 2022, 14:44 от Lioness77

# 52
  • София
  • Мнения: 13 886
Лъвице, все едно аз съм го писала това с обувките. Целогодишно искам да съм със сандали или на бос крак обувки.

# 53
  • Мнения: 2 749
Не съм фен на сандалите, защото не си харесвам пръстите на краката. Но последните 2 лета подносих. Аман от комплекси пък!

# 54
  • Мнения: 3 010
Обожавам сандали, въпреки че не съм от жените със съвършени ходила и съответно си нося сандали Simple Smile

# 55
  • Мнения: 28 772
Обичам сандали, имам над 9 -10 чифта, не ги свалям цяло лято...харесвам си ходилата!

# 56
  • Мнения: 2 579
Аз обичам сандали и чехли. Обаче напоследък имам проблем с чехлите. Особено, ако са с гумена подметка - как да кажа...фъскат ми като ходя, все едно отнякъде е влязла вода и това ми лази по нервите.
А вие имате ли проблем с кокалчето на палеца и това създава ли ви неудобство при носене на обувки, както започна да става при мен. Някой преборил това чудо без операция има ли?

# 57
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 391
Кой ти гледа пръстите на краката, я си носи сандалите. Ако знаеш аз какви пръсти имам на ръцете - криви и дебели, пък съм слаба. Ама аз си ги харесвам - и маникюр си правя, и пръстен нося, изобщо не ми дреме, че не са идеални.

# 58
  • Мнения: 2 579
Мими, то не е само до външност, ами си и пречи да обуеш някои модели. А някои ги и боли, което слава-богу при мен още не е започнало.

# 59
  • Мнения: 3 010
Точно това визирах като казах , че нямам съвършени ходила - пръстите са ми идеално прави, петичките като на бебе, но имам кокалчета под палеца - едното по-изразено, другото по-малко, но това не ме спира да си нося любимите сандали, докато времето позволява ......Тези кокалчета имат пряка зависимост с някоя от жлезите с вътрешна секреция и някои хора са склонни да образуват кокалче, а други / щастливките / и цял живот да ходят на ултра висок ток и с неудобни обувки, стъпалата им остават като на бебе .
Редактирам се, понеже видях горе написаното - мен ме боляха, когато се образуваха от едни много неудобни обувки - всяка есен 3-4 години - след това нищо не ме боли и слава Богу ....Дори в оня период с болката се бях замислила за операция .....

Общи условия

Активация на акаунт