Ще ям само ябълки 1 месец

  • 4 873
  • 29
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 6
Здравейте хора,от днес съм решила да пробвам това,ще ям само ябълки в продължение на 1 месец,в момента тежа 58,7кг целта ми е да сваля 8 кг.Ще се включвам да пиша резултатии ❤🤣💋

# 1
  • София
  • Мнения: 35 167
И това защото? Си на 16 предполагам.

# 2
  • Мнения: 4 016
Не не, не искам да се включиш след месец с резултати. Искам после да се включиш след 3, като си качила тройно, и след още 5-6 като започнеш да ходиш по лекари че си си увредила стомаха.
Обещаваш ли?

# 3
  • Мнения: 6
И това защото? Си на 16 предполагам.
Не на 21 съм 😀

# 4
  • Мнения: 25 683
За наградите Дарвин ли ще кандидатстваш?
Откажи се. Едва ли ще успееш да се самоубиеш успешно с ядене на ябълки, само ще си съсипеш здравето.
Да отслабнеш трайно също няма да успееш. В началото ще свалиш няколко килограма и когато освирепееш от глад, ще започнеш да се тъпчеш като невидяла и ще качиш двойно.
Не прави глупости, ами започни някакъв читав хранителен режим и ще отслабнеш, без да гладуваш и без да се лишаваш от ценни хранителни вещества.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 054
Валерия, ще си докараш сериозни здравословни проблеми.
58 кг. дори и да си по-ниска не са много.
Започни да се храниш с крехко месо и зеленчуци, намали максимално брашно, захар, всякакъв джънк, алкохол, газирани напитки и ще отслабнеш. Ти си млада още и предполагам метаболизмът ти е бърз.
След един месец на ябълки ще докараш куп дефицити. После ще върнеш двойно свалените килограми.
Тук сме доста по-големи от теб и сме пробвали какво ли не. Не работи тази схема.

# 6
  • София
  • Мнения: 13 369
Междувременно спестявай сериозна сума за лекари и лечение след тази инициатива.
Ако се разминеш само с отстранена жлъчка, с хроничен гастрит и анемия, ще си късметлийка!

# 7
  • Мнения: 31 890
Чакам с нетърпение резултати след месец.
И после какви заболявания си придобила.
Някои ще са до живот.
Трябва да има хора като теб. Които не мислят, не четат.
За да могат умните да се поучат.
Да не забравиш да се отчиташ и през този месец и после.
Щом не можеш да си пример, бъди ужасно предупреждение.

# 8
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 240
Хубаво, но все пак прочети за липсата на протеин в диетата преди да започнеш експеримента.

# 9
  • SF
  • Мнения: 21 276
Това някой препоръчал ли ти то е?
Ох, не знам дали е полезно това да се чете от младите и глупави хора. Някой да не тръгне да го прави, защото "В бг мама така пише".

# 10
  • Мнения: 6 599
За 1 месец няма да се затрие, ще свали повече от 8 кг, обаче. Но да се приготви за виене на свят, липса на енергия, разстройство, гастрит и отслабнала памет след около 2-рата седмица.

Не питайте как ги знам тия неща 😝

# 11
  • Мнения: 2 352
Поредната бяла птица, ама не лебед Grinning

# 12
  • Мнения: 1 589
От личен опит ще ти кажа - започни разделно хранене, закусвай само плодове, вечеряй само салати, но задължително с белтъчини, примерно месо/риба/бяло сирене и тнт. Ако ги изключиш само след три дни ще си много, много гладна сутринта и ще се натъпчеш с боклуци. Яж полезни въглехидрати и не ги изключвай изобщо - здравият организъм има нужда от всичко. Готви си картофи, ориз дори и паста просто не смесвай групите.
Радвай се на храната и отделяй време да я приготвяш здравословно.

Тези блиц диети всички сме ги пробвали и както четеш и по коментарите никоя не се е похвалила с трайно отслабване.

Щом си на 21 метаболизмът ти лети, използвай го и започни някакъв спорт, не е нужно да вдигаш от лежанка 100 оки.

Успех и да се похвалиш с резултати без идеята с ябълките.

# 13
  • Мнения: 7 355
Поредните тъпотии, и то от 21 годишен човек. Ами успехи!

# 14
  • Мнения: 12 840
Това ми напомня за книгата за гладолечение на Лидия Ковачева. Там се ядат 800 г плодове на ден и се пият вода и чайове.
Доколкото си спомням, тя не препоръчва да се пристъпва към това гладолечение без наблюдение на лекар. И за не повече от 3 или 5 дена. Съответно след това много внимателно захранване по определена схема, съответно за 3 или 5 дена. Максимумът под стриктно лекарско наблюдение май беше 20 дена.

Да напомня, че Лидия Ковачева не е била лекар или диетолог. И даже тя не препоръчва един месец гладолечение. Това е много опасно, трябва да се следи за дефекацията, да се правят ежедневни клизми и общо взето може да се отровиш, освен да си повредиш стомаха.
Има легенди и митове, че ако човек има рак, може да си го стопи с гладолечение. В такъв случай човек е супер отчаян и се хваща за сламка. Истината за съжаление е, че не става така и ракът не се стопява, но силите на човека се изтощават, разваля му се кръвната картина.

Разбирам желанието ти за нещо екстремно, което набързо ще те превърне в една стройна фиданка, но бързите пътища водят до кривата круша.

Последна редакция: пн, 05 сеп 2022, 08:35 от Uncommon

# 15
  • Sofia
  • Мнения: 26 461
По-добре направи няколко дни на кисело мляко.
Или няколко моно дни,всеки ден с един вид храна.
Правила съм ги като бях на 17-18год.
Имат бърз ефект,не се чувстваш гладен,има енергия...

# 16
  • Мнения: 2 590
Споко, тя няма да изкара 1 месец. Бърза помощ ще се намеси.
После проблеми с цикъла и стомаха.
Ще уври, но късно.

# 17
  • Мнения: 54 587
Каква е тази глупост? Един месец ябълки?! С всяка монодиета ще отслабнеш, но като не се храниш правилно след това, все тая.

# 18
  • Мнения: 13 841
Валерия ми звучи като човек който никога не е пазил диета. Гарантирам ви че след няколко дена ще се откаже. То си трябва воля за да изкараш седмица на ябълки ( особено ако не си с много екстра тегло) пък какво остава за месец. Давам й 4-5 дена...

# 19
  • Мнения: 54 587
Много са 4-5. Те така пристъргват стомаха, че още на третия ден ще озверее от глад и ще ги зареже. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 351
Да. И аз така си видях сметката на стомаха. Така отчаяно исках да сваля килограми навремето, че десет години по-късно трябваше да се откажа от любимите си храни, да пия билки и лекарства 🙄
Ама и фармацевтите са хора, и те семейства хранят. Така, че защо да не си прецака здравето...
Между другото, скъпа авторке, ако някой мъж ти е казал, че си дебела -. ами не си дебела. Идеална си. Простакът да отиде да се обеси.
Нормалните мъже не харесват радиатори. А на това ще заприличаш, ако отслабнеш с мечтаните кг...

Последна редакция: пт, 09 сеп 2022, 05:02 от Vicky_P

# 21
  • Мнения: 7 757
бой ще ядеш, не ябълки 🥺

# 22
  • Мнения: 25 683
Между другото, скъпа авторке, ако някой мъж ти е казал, че си дебела -. ами не си дебела. Идеална си. Простакът да отиде да се обеси.

Мислиш ли, че мъж ѝ го е казал? Не ми се вярва.
Аз залагам на жена – например някоя приятелка, която ѝ завижда за нещо.
Или авторката завижда на жена, която е по-слаба от нея. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 4 351
Мисля че е мъж. На мен точно мъж ми е казвал че съм дебела, когато бях в нормални кг. И от опит знам, че тези мъже които си търсят такива скариди са сериозно увредени психики ( не че харесват такива жени, а съвсем друго)...

# 24
  • Мнения: 54 587
Мисля че е мъж. На мен точно мъж ми е казвал че съм дебела, когато бях в нормални кг. И от опит знам, че тези мъже които си търсят такива скариди са сериозно увредени психики ( не че харесват такива жени, а съвсем друго)...

Какво друго? Thinking

# 25
  • Мнения: 10 013
Здравейте хора,от днес съм решила да пробвам това,ще ям само ябълки в продължение на 1 месец,в момента тежа 58,7кг целта ми е да сваля 8 кг.Ще се включвам да пиша резултатии ❤🤣💋

Как върви диетата? Има ли резултати?

# 26
  • SF
  • Мнения: 21 276
Да. Остър колит на дебелото черво.

# 27
  • Мнения: 31 890
Или път на третия ден е решила да се напапка Joy

# 28
  • Мнения: 1
Ще ти дам само няколко примера.
Колега, малд мъж с малко наднормено тегло. След 25 дни ядене само на ябълки получи кръвоизлив от стомаха, постъпи по спешност в болница след припадък и локва кръв. Човек, който имаше какво да свали като килограми. Човек, който спортуваше активно.

Вариант само на череши за 1 седмица. Нищо работа, но ...Резултат - силно и болезнено възпаление на веците, дъх на ацетон, защото започват процеси с отделяне на ацетон. За докторите ацетон в тялото иска спешно постъпване в болница. Необяснима горещина в бедрените мускули.

При ядене само на 5 вида плодове, осигуряващи достатъчно калории за човек над 100 кг - 2,5 кг,  обикновено на 21 ден се получава болезнен спазъм в коремната област, продължаващ 4-6 часа. Обикновено отиваш в болница, за да провериш причините.

Обикновено докторите се чудят защо се правят подобни опасни работи, които силно алкализират тялото и създават предпоставки за тръгване на всички песъчинки и камъни в тялото ти и може да те поставят в ситуация на спешност и страшни болки.

Човек, който живее на широко, яде, пие пуши и спортува, има и някое излишно килце. Решава да мине на житен режим по Дънов. Резултат - бърза бъбречна криза, постъпване по спешност в болница за разбиване на камъни в бъбреците с ултразвук.

Здрав разум и умереността в диетата никога не са излишни. Крайни мерки, водят до крайни резултати, може и до край за каквито и да било бъдещи резултати.

Така че изборът е твой.

# 29
  • Мнения: 2 590
Напълно съгласна, Пламен Станков.
Това са крайности, които носят само проблеми. Изобщо плодуване, глад и странности трябва да се избягват. Не само че няма да се свали трайно, но и ще се навлекат сериозни проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт