Как да се справим с мамино синче

  • 11 806
  • 205
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 835
Ужас. Тези жени как могат да търпят подобни мъже?! Имах приятел, който беше мамино синче. Пълен кошмар беше. Каквото мама му кажеше, той я слушаше. Той беше тогава на 43-45 години вече.

     Много интересно ми е какви сексуални подробности споделя с майка си? Как правят секс ли? И други пикантни неща около секса.

# 31
  • Мнения: 1 805
Не, споделил,че не му става...

# 32
  • Мнения: X
Авторке, ти как реагира като видя този чат в телеграм? А като споделя за разни караници свекървата как се държи с теб? Неговата страна ли взима винаги? Не се чи чувстваш сама срещу тях, когато трябва вие двамата с него да сте отбор?

# 33
  • Мнения: 29 815
Едва ли моето мнение ще е различно от на останалите - далеч от подобни екземпляри. Жалко, че не си се осъзнала по навреме.
Това, което може да е като вариант, е да се отделите, дори в друг град още по-добре. И това, ако искаш да му дадеш още един шанс.
Хората не се променят коренно, щом си е мамин глезьо до 33 г., такъв ще си остане.

Имам поглед над подобно семейство. Мъжът не работеше над 15 години, мама дава парички, мама осигурява покрив и ядене. Жена му (след като се ожениха) работи, дава си заплатата вкъщи, гледа две деца, оправя домакинството (щото той не можел, това било женска работа). От немай къде преди няколко години се хванал шофьор, че мама сигурно се е пенсионирала и няма откъде парички.... Че на всичкото отгоре и много ревнив. Жалко за жена му, щото е свястна.

# 34
  • Мнения: X
Съвсем навреме се е осъзнала, нито са женени, нито имат деца.

# 35
  • София
  • Мнения: 8 002
Мъж, който на 33 години обсъжда с майка си, че не си вдига самолета е пълен потрес. Тотал щета, с която всяка жена, имаща грам мозък в главата си, няма да се занимава, а ще бърза да си опакова багажа.

# 36
  • Мнения: 5 835
Хаххаха маминка не му ли е казала, че приятелката му не може да го възбуди и не става за нищо в леглото?

# 37
  • Мнения: 15
А майка му как се държи с теб?


Към момента добре, но отдавам това на факта,  че е обсебена от идеята да има внуци, защото доста пъти е казвала как си мечта да има в къщата едно бебенце момченце и едно момиченце... Така че е напълно възможно докато чака това да се случи да се държи максимално добре, за да не ме уплаши. Но когато бяхме в Бургас, неколкократно но е казвала колко е безсмислено да плащаме ''луди наеми''там, как може тези пари да си ги вложим в нещо, как животът в големия град е изключително скъп и тн.

# 38
  • Мнения: 4 787
Евала на жената 👏👏манипулаторка от класа .
Синът и -пълнолетен и неосъзнат , ама ето ти си прозорливо момиче - не знам какви ги дириш там?! Интересно ми е  твоите родители какво мислят за зетя, за сватята ?

Последна редакция: вт, 06 сеп 2022, 14:02 от ccvet

# 39
  • София
  • Мнения: 4 359
Много обичам баща си и много се разбирам с него, но си представих как ще му се обадя да му кажа, че съм имала проблеми с възбудата в леглото... брррр
Това не е НОРМАЛНО!
Иначе аз изначално не бих се преместила в къща на село при свекъри. Особено, ако пък съм била в град.
Единственото, което според може да помогне е да заявиш, че се пренасяш в големия град, където има работа, градини и прочее. И той да те последва. И да очертаеш граници, които да се спазват, иначе  напускаш. Но трябва да бъдеш готова, че това може и да не се случи (което според мен ще ти е много добра услуга, но сега не го усещаш така).
Или по-лесното - багажът и се махай.

# 40
  • София
  • Мнения: 35 265
На Созопол какво му е? Чуден и зиме и лете, ако мама я няма.

# 41
  • София
  • Мнения: 8 002
Покрай тази тема се сетих за вица, където една жена решила да съблазни мъжа си. Облекла черно дантелено боди, жартиери, чорапи, високи обувки, пълна програма. Появява се мъжът, поглежда я и с трагичен глас промълвява:
- Какво става, защо си в черно, да не се е случило нещо с мама?

# 42
  • Мнения: 12 869
Значи, има оправия донякъде, зависи доколко си готова да приемеш някои неща.
Например, това "приятелство" с мама само смъртта може да го прекрати. Така че той винаги ще се съветва с нея. Ако погледнеш от друга страна - каква ти е разликата дали ще му влияят приятели или мама? Човекът не е самостоятелен, така че виж дали можеш да приемеш това.
Така че, може би ако никога не говориш против мама, но настояваш да сте отделно, може би ще успеш да го убедиш за някои неща. Пробвай като начало да видиш ще се съгласи ли да отидете в Бургас. Ако не, няма да стане.

Познавам семейство, където всъщност добре се развиха нещата, въпреки голямата привързаност на сина към майка си. Предполагам, че жената е вложила много енергия и чар, но тя има в изобилие и от двете. Wink

# 43
  • Мнения: 6 622
Имам познати в сходни ситуации. Пример: Момичето се мести на село при свекърите (естествено, пак скъпия град и лудите наеми бяха проблем за мъжа и за свекърите), ражда им се дете и след известно време - развод, разбито семейство, ужасни отношения и подхвърляне на детето.
Затова се живее самостоятелно, а не с чифт родители, дори тези родители да са супер готините и разбрани хора.

# 44
  • Мнения: 6 173
Момичето се мести на село
Любов ли бе да я опишеш ... Не знам с какъв акъл млади момичета предприемат подобни пътувания във времето. А пък даже не коментирам ключовото "при свекърите". Абсолютно никой няма да може да ме изстърже от Бургас, че да ходя някъде си, че било то и в палат. Изобщо, зорлем и сами си се набутвате в проблемите.
Този момък няма ли приятели, че обсъжда сексуалния си живот с маминка?

Общи условия

Активация на акаунт