детската вокална група бонбон

  • 71 999
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
Здравейте, Моля напишете адрес и телефон на група "Бон-Бон"
Благодаря Ви

# 31
Аз също съм една от хората,които са пяли в Бон-бон.За жалост с течение на времето и аз се разочаровах от групата заради (на пръв поглед) незначителни причини.Не искам да давам оценки на хората там нито на начина им на работа.Просто исках да кажа на майките,които имат амбиции за децата си...сигурни ли сте,че искате детето ви да попадне в подобна среда?!Искате ли да го купуват и продават постоянно?В групата винаги се говори за работа и амбиции за успех,но за съжаление зад всички тези лицемерни думи се крие само едно нещо-ПАРИ!!!Когато напуснах си мислех точно като "анонимка" как не ми се обадиха поне да ме поканят на концерт.И да съм само аз-добре,но уви,до мен стои още едно такова момиче,разочаровано от всичките тези разбити от хората там,мечти.Ужасно е,когато ти си мислиш,че най-после си открил това,което искаш,а се окаже,че живееш в заблуда.Аз не искам това,както и момичето до мен.Ние искаме единствено да пеем,не да се побъркваме от постоянната мисъл за пари,които освен,че не получавахме,трябваше да даваме...друго нещо,което ме дразни е,че хората там са изпълнени със злоба един към друг...никога не са истински приятели,защото нещата накрая винаги опират до това кой ще изпее някоя прословута песен.Аз мислех,че съм открила приятелка там,а се оказа,че не е така...щом напуснах всичко се обърна на 180 градуса...единствения човек,който остана до мен беше въпросното момиче до мен,което също напусна групата поради тези причини.
Така че наистина помислете...искате ли децата ви да са само една машина за пари в ръцете на ръководителката?Не ви го казвам от яд,аз сама се отказах от тях.Казвам ви го,защото не пожелавам на никого,това психическо срутване,което преживях аз!!!

пиши на tinkletwinkle@gmail.com ако искаш

# 32
  • Мнения: 4
Здравейте!
Може ли някой да ми даде кординати /адрес , телефон/ на група Бон- бон?
Благодаря Ви предварително!

# 33
защо ве4е не дават бон-бон? Аз съм фен на бон-бон. В место да дават бон-бон дават тъпите рекорди на България. Аз съм Пламен от Плевен и съм на 10 години и харесвам Марина от бон-бон

# 34
  • София
  • Мнения: 2 356
Aз също смятам, че дъщеря ми има музикални заложби. На две години е и бих искала да помоля за подробности за записване на дете в такава певческа група. И аз моля за адрес, телефон, сайт на групата Бон Бон, или други групи, споменатата по горе Смехоранчета или др. Как става записването, кога, къде се явяваме на кастинг, от каква възраст? Ще ви бъда благодарна за насоки, защото нямам никаква представа как стават нещата със записването.

# 35
Здравейте казвам се Пламен и съм от град Плевен.Много харесвам предаването бон-бон.Харесвам и много Марина Embarassed Heart Eyes  bouquet Blush.Всяка събота ставам в 6:30 4аса       да гледам бон-бон и в неделя разбира се.Моля ви про4етете моето писмо,но искам и       Марина да го види 4ао Grinning

# 36
Що не ми отговорихте?Аз съм pachosg.Искам да ми отговорите на преди6ните въпроси.4АО

# 37
  • Мнения: 7 821
Що не ми отговорихте?Аз съм pachosg.Искам да ми отговорите на преди6ните въпроси.4АО
Ами не знам кой от нас може да ти отговори  newsm78?
Това е форум, за отглеждане на деца, ние сме майки и темата (ако я прочетеш цялата ще разбереш) е с въпроси относно приема и таксите в детска вокална група "Бон-Бон".
Мисля, че си се объркал, това не е сайта и форума на предаването "Бон-Бон".
Весел ден  Simple Smile.

# 38
Май ми про4етохте писмото.Оба4е този бон-бон беше ужасен усобенно последната песен КАКВО Е БОГ и там още нещто.Моля ви се другата неделя дайте хубави английски песни.4АО

# 39
Аз пьк мога да ви кажа че пея в бон-бон и хич не е трудно трябва да се сьсредоточиш вьрху музиката (естествено трябва пьрво да научиш текста де и тогава да пееш) и хич няма да ти е трудно.И искам да кажа на"Пламен" че е закьснял за Марина

# 40
  • София
  • Мнения: 2 356
Никой ли не може да ми каже къде, как и от каква възраст става записването на малки деца?

# 41
Как сте?Пожелавам на всички супер ваканция дори на най-големите ми врагове и страхотно лято. Peace Laughing Sunglasses

# 42
ЗДРАВЕЙТЕ! МНОГО ВИ МОЛЯ КАЖЕТЕ МИ ОТ КЪДЕ ДА ИЗТЕГЛЯ ПЕСЕНТА НА БОНБОН-21 ВЕК.ЩЕ ВИ БЪДА МНОГО БЛАГОДАРНА.

# 43
  • Мнения: 1 187
Aз също имам негативно мнение за рупата.Малките бон-бони(всъщност вече не чак толкова малки) се опитват да приличат на "Мелъди".Те пък се взимат за новите Фърги и Алиша Кийс,стискат гласовете и провлачват,в комбинация с явно неотработени мимики.. Къде им е акт.майстортво...?! ooooh! Единственото детенце, което е наистина чаровно и артистично е една кукла към три годишна с големи засмени очи. Flutter Явно е още "необработена"..
Пееше .."Яна гърло я боли и чай ще пие.."

И защо трябва да има нереализирало се дете в групата,че да се изкаже негативно мнение..?  Нещата се виждат и с просто непрофесионално око. Naughty

# 44
  • Мнения: 550
Прочетох всичко до тук в тази тема.Еей хора що не се регистрирате!Много гости тука бе,а съм сигурна ,че май е само един... newsm78Толкова труд за нищо!

Общи условия

Активация на акаунт