Може би съм влюбена в друг мъж....

  • 9 704
  • 345
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 841
Хмм... Да не би да се дърпа, защото си омъжена? 🤔
"усеща се едно напрежение между нас . Понякога толко силно че може да се реже с нож." - интересен начин на изразяване.

# 16
  • Мнения: 19
Има една женица в квартала, която е 50 годишна, много дебела и много проста. Честно казано аз не откривам абсолютно нищо привлекателно в нея, освен че плямпа безотказно. Има две големи деца и няма мъж.
Тя преди година се омъжи за един дето е 32 - 33 годишен пумпал, някакъв чужденец е защото не може да говори добре български.
В момента ги гледам, че си живеят двамата и видимо  са много щастливи. Явно разлика в годините между възрастна жена и млад мъж не е от значение, ако мъжът търси майка и си намери таква.
Освен тях имам клиент, който се ожена за една леля на 55, а той е на 35 и също са много щастливи. Живеят си, купонясват си, нищо, че децата й са на годините на мъжа й.
Света се изкриви, днес гледаш баба с младок, дядо с младо свежо момиче, мъж с мъж, жена с жена. Общо взето няма морални цености, няма семейство като нещо свещенно.
На мацката бих дал съвет да се изчука с момчето, та да си мине мерака. Ако очакваш пълноценна връзка с по - млад мъж от теб ще ти е трудно. Само след още 10 годинки ти ще си баба и ще изглеждаш като баба, колкото и козметични процедури да правиш, а този пич ще е на 40 и ще е в разцвета на силите си, ще е най - привлекателен и най - много ще му се палува. Аз мисля, че ще обречеш емоционалния си комфорт със скучен съпруг, а ще избереш вечното серевнование и ревност от заобикалящите го коври.
Чукай два - три пъти и се прибирай на топло у дома.

# 17
  • Мнения: 3 841
Ама какви са тези съвети... Пък в същото време нямало морални ценности! То с такова мислене как да има!
Как пък примерно мъжът ми ще почука няколко пъти и ще се прибере на топло вкъщи-ще си остане на улицата!
Направо се изумявам. Като не сте щастливи с партньора си, се разведете и си чукайте наляво, надясно...

# 18
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 005
Ами точно, с уточнението във втория пост на авторката, темата е Искам да го изч*кам, как да му привлека вниманието...

# 19
  • Мнения: 19
Ама какви са тези съвети... Пък в същото време нямало морални ценности! То с такова мислене как да има!
Как пък примерно мъжът ми ще почука няколко пъти и ще се прибере на топло вкъщи-ще си остане на улицата!
Направо се изумявам. Като не сте щастливи с партньора си, се разведете и си чукайте наляво, надясно...
Моля, моля! Точно тези най - моралните и удохотворени са най - издънените. Изневярата съществува от как съществуват живите организми.
Аз лично когато съм бил в дългогодишна връзка съм изневерявал, но това винаги ми се е отразявало много зареждащо. Именно това зареждане ме е карало след това да побърквам от секс жена си.
Ако е уговорено само за чукане не е грешно, но това е възможно при нас мъжете, защото сме устроени така. Жените рядко намират желание за чисто плътско удоволствие при тях винаги има някакви чувства, мечти и т.н.
Правете малко безразборен секс и ще забележите как се вдига либидото Simple Smile

# 20
  • INFJ
  • Мнения: 9 417
Значи да си с по-млад, или по-възрастен партньор е липса на морални ценности, но да изневеряваш на жена си, не е, даже било зареждащо Joy
Големи смешки из тоя форум.

Иначе, авторке... хубаво си го нафантазирала. Ако той имаше интерес, щеше да си разбрала отдавна.

# 21
  • Мнения: X
Определено би могло да се получи само неангажираща ефимерна "връзка", но тук авторката трябва да е готова за сътресения с мъжа, ако последният разбере и определено трябва да направи всичко възможно никой да не узнае.

Авторката пак не ми отговори деца има ли в картинката?

# 22
  • Мнения: 14 833
Има една женица в квартала, която е 50 годишна, много дебела и много проста. Честно казано аз не откривам абсолютно нищо привлекателно в нея, освен че плямпа безотказно. Има две големи деца и няма мъж.
Тя преди година се омъжи за един дето е 32 - 33 годишен пумпал, някакъв чужденец е защото не може да говори добре български.
В момента ги гледам, че си живеят двамата и видимо  са много щастливи. Явно разлика в годините между възрастна жена и млад мъж не е от значение, ако мъжът търси майка и си намери таква.
Освен тях имам клиент, който се ожена за една леля на 55, а той е на 35 и също са много щастливи. Живеят си, купонясват си, нищо, че децата й са на годините на мъжа й.
Света се изкриви, днес гледаш баба с младок, дядо с младо свежо момиче, мъж с мъж, жена с жена. Общо взето няма морални цености, няма семейство като нещо свещенно.
На мацката бих дал съвет да се изчука с момчето, та да си мине мерака. Ако очакваш пълноценна връзка с по - млад мъж от теб ще ти е трудно. Само след още 10 годинки ти ще си баба и ще изглеждаш като баба, колкото и козметични процедури да правиш, а този пич ще е на 40 и ще е в разцвета на силите си, ще е най - привлекателен и най - много ще му се палува. Аз мисля, че ще обречеш емоционалния си комфорт със скучен съпруг, а ще избереш вечното серевнование и ревност от заобикалящите го коври.
Чукай два - три пъти и се прибирай на топло у дома.
Пълна тъпотия. Жените на 50 нито са баби, нито изглеждат като такива. В кой век живеете.
И не говоря за козметични процедури

# 23
  • Мнения: 8
Определено би могло да се получи само неангажираща ефимерна "връзка", но тук авторката трябва да е готова за сътресения с мъжа, ако последният разбере и определено трябва да направи всичко възможно никой да не узнае.

Авторката пак не ми отговори деца има ли в картинката?
Да имаме пълнолетно дете , преди време имахме криза в брака , може би това е причината за сегашното ми положение. Сега уж нещата вървят добре с изключение на вътрешната ми борба за която ви споделих.

# 24
  • Мнения: 3 841
Това изказване с тези най-морални и тем подобни изказвания са ги измислили хората, които си търсят оправдания и калъфи за действията... Не гледай другите колко са морални или не, а ти какъв си.
Ти даваш ли и такива съвети на жена ти, за да е още по-страстен любовният ви живот, така и двамата да се позаредите преди това?

# 25
  • Мнения: 2 496
Aaaaa, ньее, само той може да се рефрешира.
Моят съвет към авторката- не е задължително да си го избиваш от главата, по-важно е, да не ти падат гащите.

# 26
  • Мнения: 3 844
Ами приключи я тази борба.
Заведи го на кафе и виж докъде ще стигнете.
Както написаха - разрешаваме.
Няма как по друг начин да станат нещата.

# 27
  • Мнения: 19
На жена ми не е било необходимо да давам съвети, тъй като тя от самосебе си подхвана яко безразборния секс. Оказа се, че не си е поплювала и не е имало възможност да и оттекат кракара, защото са били постоянно вдигнати.
Относно изневярата... забелязвам, че не се нрави на някои, но тя е съществувала, съществува и ще съществува, тъпо Ви е, ама е факт.
За жените на 50 години, как изглеждат е индивидуално и завиди от ген, хормони, хранене, спорт и козметични процедури, въпросната описана в коментара ми е с пропорции 150 см. на 150 см. нещо като автоматична пералня, но фетиши всякакви. Има много мъже, които си падат по такива жени, а когато си търсят "майка" външния вид не е от основно значение. Факт е, че има жени на 50+, които изглеждат много по - добре от повечето 20+ годишни.
Аз съм изневерявал, защото жена ми беше заета да спи и да е уморена, а освен това и да пробва какво е изживяването с мъже от различен етнос, години и т.н.
Истината е, че това което липсва у дома се търси навън, без значение от пол и възраст.
Защо да не дам съвет на мацката да се изчука с момчето?! Като има мерак да го направи, естествено, че ако се случи издънка ще трябва да плати цената за това.
Скъпи дами, които вземате живота твърде насериозно, отпуснете се и се наслаждавайте на всяка възможност за удоволствие, тъй като след това само ще съжалявате, че не сте опитали. Нямам предвид на всяка цена и с всеки и за всичко.

# 28
  • INFJ
  • Мнения: 9 417
От морални ценности, скочихме в сексуални фантазии и фетиши Joy
Намерил си къде да споделяш за мокрите си сънища..

Последна редакция: сб, 10 сеп 2022, 14:19 от Elunaria

# 29
  • София
  • Мнения: 3 467
Ако си готова да оставиш мъжа си и да си развалиш семейство, действай. Ама първо край на едното.
От друга страна, напълно възможно да си си вкарала филм в главата, младият да ти се струва влюбен и загубен, а той да има нулев интерес и просто е възпитан и любезен.

Mjmjm, това твоето не е семейство. Ако ти живееш по такъв начин, не означава че всички са така. Сбъркано ти е мисленето, както и на човекът, който наричаш своя жена.

Общи условия

Активация на акаунт