Витамин к

  • 413
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Здравейте,някой пил ли е витамин к при обилна менструация,или нещо което да облекчи

# 1
  • Мнения: 3 157
Имаш ли недостиг на вит.К?Той е мастноразтворим и се натрупва в организма, ако нямаш липса ,не ми се струва добра идея да го пиеш за да видиш какво ще стане.Консултирай се с лекар, ако не е еднократен проблема

# 2
  • Мнения: 12 125
Шоколадче ти е дала добър съвет. Търси причината, а това става с посещение при АГ.

Когато е много, много, обилна, си взимам един блистер Калциум Фосфо С. Но при мен е от ЕГН-то проблема. Правя редовни профилактични прегледи.

# 3
  • Мнения: 5 820
Винаги ли ви сте имали обилно кръвотечение по време на менструация? Ако винаги сте имали, никакви витамини няма да ви помогнат. Нито витамин К, нито Калциум, Фосфор и витамин С. Този проблем е на хормонална основа.

# 4
  • Мнения: 5
Винаги ли ви сте имали обилно кръвотечение по време на менструация? Ако винаги сте имали, никакви витамини няма да ви помогнат. Нито витамин К, нито Калциум, Фосфор и витамин С. Този проблем е на хормонална основа.

Правиха ми какви ли не изследвания, но няма уж хормонален проблем. Но 2 и 3 ден са нетърпими. Вече и кръвоспиращите нямат особен ефект.

Общи условия

Активация на акаунт