Бюджетна преса за коса

  • 499
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте, мами, моля за препоръки.
Живея във Варна, а влажния въздух не се харесва на сравнително гъстата ми коса.
Нуждая се от нова преса, като съм се спряла на Remington S3505GP STYLE EDITION

но не виждам много отзиви за нея.
Ще се радвам ако споделите опита си от нея, или други преси за този тип коса, както и козметика.
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 491
На сестра ми е Remington Keratin Therapy Pro S8590, а моята е Remington S8540 Keratin Protect. И от двете съм много доволна, държи ми изправена косата и на следващия ден дори. Чувала съм, че трябва да бъде с кератин пресата

# 2
  • Мнения: X
Имала съм няколко преси на Ремингтън - от по-скъпи до по-бюджетни, разлика не видях. Еднакво добре изправят. С чуплива гъста коса съм, с дебел косъм. Мисля, че са хубави, но и по-хубави има.

Аз харесвам повече преси с пара. Купих си наскоро една на Бейби лис с пара и съм доволна, Ремингтъна отиде на дъното на чекмеджето.

Най-хубавата преса за мен е Стиймпод на Лореал, единствено цената ме спира да не я купя.

# 3
  • Мнения: 5 563
И аз съм имала две на Ремингтън: по-скъпа и по-бюджетна. С гъста коса и твърд косъм съм, еднакво ми изправяха косата.
Иначе и а харесвам Стиймпод на Лорел, но цената...

# 4
  • Мнения: 76
Аз си бях купила една преса от амазон с пара-марката беше съвсем неизвестна за мен ( Megainvo). В началото имаше “уау” ефект. Наскоро сглупих и сложих масло в резервоарчето за вода (а няма опция за нищо различно от вода). Развалих бутончето за затваряне на резервоара за вода. И тъй като се разрових, намерих в olx продавач, който продава такива за 120 лв. (Няма да му правя реклама). Ако някой иска ще му пратя линк. Аз се двоумя дали да си взема. Спира ме това, че ефекта се загуби върху моята коса. А и в момента се двоумя над четките за оформяне, но надали ефекта би ми харесал.

Общи условия

Активация на акаунт