Търся електронна книга - 40

  • 77 325
  • 754
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 485
Здравейте,
Търся книгите на Лариса Ренар. Дали имате някоя от тях?
Ще съм благодарна за помощ при намирането им.

# 706
  • Мнения: 2 116
Здравейте,
Търся книгите на Лариса Ренар. Дали имате някоя от тях?
Ще съм благодарна за помощ при намирането им.

Имам дайте си пощата.

# 707
  • Мнения: 312
Мислех си дали е възможно някак да се създаде пространство, където да си качваме книгите и всеки да си сваля каквото иска? На облак или някак по друг начин?

# 708
  • Мнения: 7 111
и аз бях попитала, но не ставало

# 709
  • Мнения: 2 116
Освен да си създадем затворена група във Фейсбук . Там ще си качваме файлове. Или мисля , че може и в телеграм да се създават затворени групи . Други опции не виждам .

# 710
  • Мнения: 25 876
И във ФБ гонят за авторски права. За Телеграм не знам, но е въпрос на време и там да започнат.
Единствения начин, на който не могат да посегнат засега, е Р2Р.

# 711
  • Бургас
  • Мнения: 7 445
Освен да си създадем затворена група във Фейсбук . Там ще си качваме файлове. Или мисля , че може и в телеграм да се създават затворени групи . Други опции не виждам .

Във ФБ има такива групи вече. Пишеш в търсачката електронни книги, безплатни електронни книги или нещо подобно и излизат

# 712
  • Мнения: 1 786
Здравейте, търся книгата „Мозък не за този свят“ на Андреш Хансен.

Освен да си създадем затворена група във Фейсбук . Там ще си качваме файлове. Или мисля , че може и в телеграм да се създават затворени групи . Други опции не виждам .

Във ФБ има такива групи вече. Пишеш в търсачката електронни книги, безплатни електронни книги или нещо подобно и излизат

Извинявайте, че се намесвам в разговора, но аз бях модератор на една такава група и тя се разпадна именно заради авторските права. ФБ по-скоро не е вариант.

# 713
  • Мнения: 2 116
Добре а дали е възможно да си направим група в Телеграм или Вайбър .. Защото с тия пощи си е голяма играчка .

# 714
  • Бургас
  • Мнения: 7 445
Какво значи голяма играчка? Вместо пощи, ще се разменят телефони номера , ли? Или как?

# 715
  • Мнения: 2 116
Какво значи голяма играчка? Вместо пощи, ще се разменят телефони номера , ли? Или как?

То и това го има .

# 716
  • Мнения: 5
Здравейте! Търся книгата на Карън Суон - Перфектният подарък. За съжаление всички връзки са изтекли. Благодаря предварително!
blagovestovabl@gmail.com
[/quote

Пратих ви.

Здравейте, може ли и на мен да я изпратите?  valiapp.bg@gmail.com

# 717
  • Мнения: 2 116
Здравейте! Търся книгата на Карън Суон - Перфектният подарък. За съжаление всички връзки са изтекли. Благодаря предварително!
blagovestovabl@gmail.com
[/quote

Пратих ви.

Здравейте, може ли и на мен да я изпратите?  valiapp.bg@gmail.com

Имате поща . И да ви кажа, че книгата е много хубава .

# 718
  • Мнения: 7 111
ако е много хубав абих искала и аз да я прочета . bgmama17@yahoo.com

# 719
  • Мнения: 25 876
Добре а дали е възможно да си направим група в Телеграм или Вайбър .. Защото с тия пощи си е голяма играчка .

Не всеки е съгласен непознати хора да разполагат с личните му данни.

Общи условия

Активация на акаунт