Коледни подаръци 2022/2023

  • 74 027
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 542
Хрумва ми тефтер за рецепти или престилка за готвене.

# 16
  • под тепетата
  • Мнения: 9 378
Да, и аз на това бих се зарадвала. Обичам да се мотая вкухнята. Даже си бях харесала тефтер, от тези ръчните, но беше изчерпан. А престилки има много хубави! Ето тези дънковите например
https://www.facebook.com/photo/?fbid=2206628372990407&set=a.1403405239979395

Имам сукман от тук.
Като потърсих тефтер, попаднах на тази чаша, може да ви хареса
https://sgmugs.net/product/%d1%87%d0%b0%d1%88%d0%b0-%d0%b7%d0%b0 … like-making-love/

Последна редакция: нд, 02 окт 2022, 18:36 от bilqna_69

# 17
  • Мнения: 437
nteri аз залитам към сладките неща, особено около Коледа, та ако успееш да се сдобиеш с форма за кекс на Nordic ware предполагам ще успееш да го зарадваш. В немския Амазон имат някои, предполагам може да се поръчва до България. Не си уточнила и бюджет, че са си скъпички- около 100 лева, но поне според мен наистина си заслужават.

# 18
  • Мнения: 991
Благодаря много, момичета! Честно казано аз не си падам много по готвенето и затова не съм толкова ориентирана. Престилка и тефтерче са супер идея, но ми звучат по-скоро като допълнение към подаръка, отколкото като основен такъв. Искам да е нещо по-голяма и примерно с такава малка изненада допълнение. Бюджет около 100-120 лв. Ще погледна тези форми, не съм ги чувала. Знам, че харесва планетарния миксер на Aid kitchen, но по разбираеми причини не мога да си го позволя. Astonished

# 19
  • Тук и сега
  • Мнения: 446
Любимата ми тема. Обаче тази година не знам как ще се справя, всичко е доста с по-високи цени...
Ще следим за промоции и кодове определено.

# 20
  • София
  • Мнения: 13 466
Тези дни правих кошница за близък мъж по определен повод и смятам семейните подаръци да ги сведа до хубави кошници и евентуално по нещо индивидуално малко вътре (примерно, за нашите родители - различни лакомства + някое хубаво кремче или серум за лице за бабите, защото ,дори на голяма възраст, не им е чуждо нищо женско и чорапи или шалове на дядовците).
За другите семейни подаръци не мога да реша още какво.
Най-лесен е бебчо. За него някой ромпър с коледен или зимен мотив е напълно достатъчен. Още не намирам по магазините обаче. Големият син иска смарт часовник. За другите нищо не ми хрумва.

# 21
  • Мнения: 8 772
Звънче, много благодаря за темата.
Ще събирам идеи....

Трябва да измисля ранни коледни подаръци, тъй като тази година няма да сме в пълен състав както ми се искаше...
На нашите и сестра ми ще трябва да измисля подарък, а на ММ за след Коледа, тъй като тогава няма да сме заедно. Sad

Също и ранен коледен подарък за (презадоволено) момиченце на 11г. ще събирам идеи.

# 22
  • софия
  • Мнения: 25 646
Сещам се за подарък, който дъщеря ми миналата година много хареса - сutout на любим певец в естествен ръст. Бяхме го сглобили до елхата, сложихме му коледна шапка и сутринта на 25-ти реакцията ѝ беше най-хубавият подарък за нас. Поръчвах от Амазон, не знам дали тук продават. След това почти цяла година седя в стаята ѝ, сега сме го сгънали и прибрали, че ни писна да го местим като чистим, но имаше и малка фигурка, която седи на бюрото.

Последна редакция: чт, 06 окт 2022, 09:59 от zvаnchе

# 23
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 848
Аз вече започнах с подаръците. За приятели и съседи по една кошница. За кошниците ще сложа кутии за чай ( купени са вече), вино, специални сладка.
За племенницата ми - куфарче за гримове, ще сложа и гримове вътре.
За другите - следя.

# 24
  • София
  • Мнения: 12 495
Големият ми син иска смарт часовник. Аз нямам никакви нерви да разглеждам. Ако някой може да ми предложи нещо, ще съм много благодарна.

# 25
  • Мнения: 4 735
Големият ми син иска смарт часовник. Аз нямам никакви нерви да разглеждам. Ако някой може да ми предложи нещо, ще съм много благодарна.
Бих предложила смарт гривна - Mi band 6 Xiaomi или 7-ца. Хем бюджетна около 100 лв., хем добра Simple Smile

# 26
  • софия
  • Мнения: 25 646
За да се ползва пълноценно, трябва да е съвместим с телефона. Аз съм с huawei fit 2 и съм много доволна. Зареждам максимум 2 пъти в седмицата, бързо се зарежда, а доста го ползвам.

# 27
  • Мнения: X
Здравейте.Още е рано,но ми е интересно,какви подаръци,ще вземете за Коледа ,на вашите близки?

# 28
  • Мнения: 1 591
За всяко дете в семейството - индивидуален подарък, необвързан с бюджет, но според възрастта.
От няколко години теглим томбола с имената на възрастните октомври/ноември, на кой което име се падне, и така разменяме подаръците.

В началото бях скептична - сега ми се струва забавно и голямо предизвикателство. От семейната томбола имам машина за домашен сладолед - иначе никога не бих си я купила, а се оказа, че я ползваме редовно.

# 29
  • Враца
  • Мнения: 2 703
Още не съм решила конкретно, но парфюми, чехли (много обичам чехли) и пари

Общи условия

Активация на акаунт