HIGHER NATURE - висококачествени витамини и минерали за цялото семейство

  • 3 793
  • 159
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Измъчват ли ви често симптоми като необяснима умора, виене на свят, неравномерен пулс, констипация, изтръпване на крайниците, косопад?

Това са част от знаците, че в организма не достигат важни хранителни вещества.


Хранителните добавки на HIGHER NATURE ще помогнат на вас и на цялото ви семейство да попълните дефицитите на витамини и минерали и да имате пълноценно и активно ежедневие! Продуктите ни са базирани на натурални съставки, извлечени по най-чистия и природосъобразен начин. Добавките са с терапевтични нива на активните съставки и са разработени от медицински лица, следвайки най-новите научни изследвания.

Един от най-продаваните ни продукти е уникалният комплекс Мултивитамини за Жени. Формулата съдържа 44 хранителни вещества от съществено значение, включително билки и пробиотици, като съставките са извлечени чрез естествена ферментация на храни с цел максимално усвояване.



За да защитите кожата си в настъпването на есенно-зимния сезон, препоръчително е да включите в менюто си хидролизиран Морски Колаген Тип 1 и Тип 3. Нашата хранителна добавка предоставя колагенови пептиди от хидролизиран колаген за максимална усвояемост. Добавени витамин С за защита на клетките от оксидативен стрес, калций за здрави кости и мед, който подпомага съединителната тъкан. Всяка таблетка съдържа 1000 mg колаген, добит по природосъобразен начин.

Абсолютният фаворит сред антиоксидантите на пазара е Куркумата на HIGHER NATURE.Уникалният комплекс съдържа Турмацин® екстракт от куркума и Кавакурмин® куркуминов комплекс. Специално разработен да подпомага нормалния метаболизъм и мисловната дейност, както и да подсилва имунната система.

Включете се в тази тема и спечелете Имуностимулатор + Омега 3 от HIGHER NATURE!

Трима от вас ще получат двете добавки като подарък! За да участвате в томболата, напишете в дискусията:

Как подготвяте организма си за есенно-зимния сезон и следвате ли специален режим за засилване на имунитета? И кои са най-важните фактори, когато избирате добавки с витамини и минерали?

Печелившите ще изтеглим и ще обявим в темата на 27.10.2022.

Моля, запознайте се с общите условия на играта ТУК


Последна редакция: чт, 27 окт 2022, 10:20 от Пeтя

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 9 714
Как подготвяте организма си за есенно-зимния сезон и следвате ли специален режим за засилване на имунитета? И кои са най-важните фактори, когато избирате добавки с витамини и минерали?

Целогодишно се старая да се грижа за имунитета си. Не следвам някакъв специален режим, освен да се опитвам максимално да следя кога и с какво се храня.
Вземам хранителни добавки за имунитета и Омега 3, а в момента и биотин за коса и нокти.
Преди да се спра на добавките, които приемам, съм разгледала добре състава им, както и съм чела доста отзиви за тях. И съм се консултирала с личния си лекар, разбира се.

# 2
  • София
  • Мнения: 12 424
Приемам много плодове и зеленчуци, чайове и вода. Взимам черен бъз и извлек от борови връхчета. Повече чист въздух. Нямам конкретни изисквания при избора на добавки, гледам да са с по-изчистен състав.

# 3
  • Мнения: 1 378
Как подготвяте организма си за есенно-зимния сезон и следвате ли специален режим за засилване на имунитета? И кои са най-важните фактори, когато избирате добавки с витамини и минерали?

Старая се да поддържам добър имунитет през цялата година като периодично приемам добавки според нуждите. Не правя нещо специално за засилване на имунитета през есенно-зимния сезон, просто се старая да наблягам на повече сезонни плодове и зеленчуци.
При избора на добавки залагам на препоръки и добри отзиви от потребители, както и на познати и доказани марки, тъй като не съм в детайли по отношение на състави и подобни.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 564
Целогодишно се храня с много пресни плодове и зеленчуци, пия фрешове и много вода. Наесен приемам Сироп от Черен бъз, Клеева тинктура и правя 3 месечен курс с Омега-3. Факторите, по които избирам добавките са: отзиви, реклама и личения лекар.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 098
Здравейте! Да, имам част от описаните проблеми и мисля, че се дължат на възрастта ми. Старая се да се подсилвам постоянно имунитета си, като внимавам с какво се храня и приемам различни комплекси добавки. Често приемам за имунитет и детокс Омега 3, а в момента и колаген, както и капсули Куркума. Избирам според състава им - да са натурални, както и по съвет на приятели, форумът тук и лекар.

# 6
  • При децата ми
  • Мнения: 6 078
Гледам целогодишно да се грижа за имунитета. През есенно-зимния сезон приемам повече плодове, зеленчуци, чай. Разходки на чист въздух и балансирано хранене.

# 7
  • Мнения: 5 149
Нещото, което практикувам от години - не се навличам с най-дебелите си дрехи при първите по-ниски температури. Даже ако трябва да изляза за минута - две на балкона излизам по тениска. Единствено пазя много добре по-слабите си места, които са връзката УНГ.
Наблягам на сезонното. Да, има богат избор от парникова продукция, но те нямат същото съдържание на витамини, както отглежданите в сезон.
Отчитайки, че съм бременна в момента, в началото на трети триместър, Омега 3 е еднин от главните елементи, които се старая да си набавям и ще продължа през цялото време на кърменето.
Имам няколко хронични заболявания и пролет и есен са изключително критични при мен.

Последна редакция: пн, 17 окт 2022, 13:50 от Inferiya

# 8
  • Мнения: 5 132
Имам част от описаните проблеми- сърцебиене, изтръпване на крайниците, виене на свят. В момента съм в такъв период, че почти през целия ден ме измъчват.
Преди есенно-зимния период приемам добавки за засилване на имунитета, тогава имам най-голяма нужда.

# 9
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 711
Старая се да приемам повече пресни плодове и зеленчуци и да правя разходки сред природата, когато времето позволява. Понякога, поради различни причини се е налагало да приемам хранителни добавки. Тях избирам предимно по препоръки от приятели и познати, реклами по телевизията, като най-важното е да са натурални.

# 10
  • София
  • Мнения: 771
Не полагам редовни грижи за имунитета ми,а само в есенно-зимния период.Приемам мултивитамини,които избирам според цената и количеството.Залагам и на естествено силни храни-мед,ядки,черен бъз(сироп).

# 11
  • Мнения: 3 542
Гледам да се храня здравословно, да прекарвам време на чист въздух и да избягвам негативни и стресови ситуации, доколкото е възможно.
Добавки купувам по препоръка на лекар, фармацевт, в редки случаи и от приятел.

# 12
  • Мнения: 802
Гледам да се  храня здравословно. Повече разходка на чист въздух.

# 13
  • Мнения: 29 446
Как подготвяте организма си за есенно-зимния сезон и следвате ли специален режим за засилване на имунитета? И кои са най-важните фактори, когато избирате добавки с витамини и минерали?

Купувам повече плодове, предимно цитруси, тъй като имат много витамини.
Когато избирам добавки е важно да са ми препоръчани от лекар или фармацевт.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Не следвам никакъв специален режим. Целогодишно гледам да не оставам без плодове, зеленчуци, мед, чай......
Когато избирам добавка се насочвам към препоръчани ми такива от лекар, фармацевт или приятели.

Общи условия

Активация на акаунт