Умопобъркваници и мистерии

  • 30 952
  • 962
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 288
11 намерих. Май батерийка трябва да намеря и още нещо.  newsm78 Уф, зави ми се свят да обикалям из стаята!

# 46
  • Мнения: 5 622
11 намерих. Май батерийка трябва да намеря и още нещо.  newsm78 Уф, зави ми се свят да обикалям из стаята!

И аз така  Crossing Arms Не мога да разбера къде е скапаната батерия  #Cussing out

# 47
  • Мнения: 3 743
И аз намерих 11 неща, намерих и батерията, но не знам какво да я правя newsm78

# 48
  • Мнения: 5 622
трябва да я пъхнеш в кутията за да тръгне касетата!

# 49
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
аз намерих 12 неща в тази стя, и кутията на миастериите отворих, ама 13-тото нещо хич не ми с епоказва и още си стоя в стаята,брееееей

И аз като теб фурор..  #Crazy зациклих след кутията  newsm78

# 50
  • Мнения: 3 743
вече съм с 12, отворих кутията...

# 51
  • Мнения: 2 353
  Батерията май беше между леглото и стената. Около леглото имаше две неща, освен под възглавницата.
  Намерих 11.

# 52
  • Мнения: 5 622
И под възглавницата и между рамката и матрака . Аз се въртях много около леглото, н на мен нищо друго не ми излиза там  Close

# 53
  • Мнения: 5 622
Сега пробвах да цъкам междъ леглото и стената, но нищо не става!Дава ми, че там няма нищо  Crossing Arms

# 54
  • София
  • Мнения: 1 244
Отворих тъпата кутия и вече 222 пъти гледах филмчето, но нищо. Тоя човек сочи едно кръстче, но като цъкнеш на него и излизаш... егати...  Crazy

Иначе освен под възглавницата има две неща при леглото - м/у рамката и матрака и като дръпнеш завесата долу вдясно - нещо пада, забравих вече кво.

# 55
  • Мнения: 2 498
По въпроса с делфините -жив делфин не откривам, а за стаята намерих 10 неща.....къде е тая батерия???

# 56
  • Мнения: 4 733
Валка, за делфините гледай тъмните краски, не светлите. За стаята се отказах щото превъртях Sad

# 57
  • Мнения: 2 353
  С какво се отваря кутията? Пъхнах двата пръстена, а какво е третото?

# 58
  • Мнения: 5 622
И пръчката

# 59
  • Мнения: 3 743
  С какво се отваря кутията? Пъхнах двата пръстена, а какво е третото?
металния стик

Общи условия

Активация на акаунт