Какво колекционирате?

  • 15 350
  • 117
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 929
Вече колекционирам само фоно карти както писах в" Когато бяхме деца"

# 31
  • Мнения: 3 647
 Peace
кукли

# 32
  • bulgaria
  • Мнения: 310
 Embarassed Embarassed миии списанията плейбой и максим обожавам ги. опитвам се да събера пълната колекция на плейбой, но остават още няколко липсващи броя. мъжо ми много се кефи Party

# 33
  • Мнения: 2 085
Аз колекционирам сериали  Mr. Green и снимки на наследника  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 439
До скоро колекционирах химикали и бях събрала доста богата колекция,а сега
Цитат
В момента "колекционирам" всеки нов етап от развитието на малкото ми съкровище и го описвам в дневник- първи усмивки,  първи звуци, срички, първо  пролазване, изправяне, хитруване, ....всичко, което е първо. И го описвам така старателно, както не съм го правила за майка й или за себе си в тийн....години!

# 35
  • София
  • Мнения: 365
Така като гледам май всички на определен етап от живота си сме колекционирали салфетки:) аз лично минах и през миришещите тефтерчета, опаковките от бонбони и т.н. дивотийки.
Сега, обаче хобито и колекцията ми са свързани с макети на кораби! При това само ветроходи smile3548 smile3549

# 36
  • Мнения: 883
Аз колекционирам слончета. Сувенири - слончета, които купувам от различни места за спомен или мои приятели ми подаряват. Не ми е особено богата колекцията - започнах от няколко години. Но гледам да не си повтарят и да са от различни материали и страни...

# 37
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Захарчета  Grinning Имам сигурно над 3 хиляди вече.

# 38
  • Мнения: 3 050
Захарчета  Grinning Имам сигурно над 3 хиляди вече.
хехе значи имаш запаси от захар Wink

# 39
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 352
Захарчета  Grinning Имам сигурно над 3 хиляди вече.
хехе значи имаш запаси от захар Wink

Знаеш ли колко пъти съм нямала една лъжичка захар за кафето  Crazy Но не съм им посягала  Naughty  Party

# 40
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Аз колекционирам слончета. Сувенири - слончета, които купувам от различни места за спомен или мои приятели ми подаряват. Не ми е особено богата колекцията - започнах от няколко години. Но гледам да не си повтарят и да са от различни материали и страни...
Аз също! От всички страни , където ходя ,първо си купувам слонче, после чиния за стена, камъче ,после чаша/може халба, а може и обикновена/ и накрая картина/рисувана , гоблен, литография или каквото и да било ръчно направено/. Къщата ми прилича на "слонска галерия",защото имам и рисувани и тъкани слонове и фигурки!!До скоро ги броих, но вече са толкова много, че не мога/гледам вече да са ,ама много-много странни и различни и тогава ги вземам/. А иначе ми е страшно приятно да си ги гледам! Simple Smile

# 41
Здравейте,
та за колекционирането, май всеки е минал през този етап от живота си . А именно да се опита да събере нещо красиво и уникално ,неповторимо.Но в повечето случаи хобито остава на заден план или се забравя ,но в моя случай хобито си остана за цял живот. Колекционирам пощенски марки -вече около 6000 на брой.Но броя не е най-важното ,важен е самият процес на събиране,тръпката.Колекционирам също и монети и банкноти ,но те са на второ място.Според мен всеки трябва да си има някакво хоби ,което да го разтоварва и откъсва от проблемите .

# 42
  • Мнения: 634
Едно време колекционирах фонокарти, но вече загубих интерес. Даже обмислях да ги хвърля наскоро, но мъжа ми се скара Laughing

# 43
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Колекционирам филми на Алмодовар, даже имам някои записани на дискове без субтитри, да ме пита човек какво ще разбера, не знам грам испански, но ми звучи много мелодично Blush
Събирам пакетчета от чай- разбирай само хартиената опаковка Flutter
Събирам още книгите на Исабел Алиенде (имам освен на български на английски, на испански и дори една на френски-ама хич не ги владея тез езици  ooooh! и на Маркес също Whistling
Абе мани яко вещоман си падам Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 725
някой да е сьбирал салфетки .тьрся красиви салфетки.

Общи условия

Активация на акаунт