Какво колекционирате?

  • 15 348
  • 117
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 065
Аз също от 5-6 години колекционирам слончета.Имам сигурно над 60-65 бр.(скоро не съм ги броила)Държа си ги в кухнята върху хладилника,подредени по големина,материал и цвят.Много малко от тях съм купувала аз,повечето са ми подарък ,от различни места и за различни поводи.Има и евтини и много скъпи,но всичките си ги обичам и им се радвам

# 61
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
монети.
От всички страни които съм посетила и където мъжа ми е работил - той пътува вече 15 години. имам и разни ценни бг монети издадени от БНБ по специални случаи.
От скоро магнити за хладилника, пак от местата където съм била със картини на градове.
Пак от скоро статуетки символизиращи обикновен човек от мястото където съм била. Има узбекистанска танцьорка, мъж узбек, ямаец с мачете и банани, турчин пиещ кафе...

# 62
  • Мнения: 3 050
Пак от скоро статуетки символизиращи обикновен човек от мястото където съм била. Има узбекистанска танцьорка, мъж узбек, ямаец с мачете и банани, турчин пиещ кафе...
много яко!  bouquet

# 63
  • Мнения: 2 591
и аз като дете съм минала през салфетките, картичките и календарчетата, марките, сапуните, играчките от яйца и какво ли още не..

сега колекционирам монети, но само от страни, където съм ходила или пък от хора, които познавам... напоследък много се запалих по красивите свещи и вече имам доста, но ми е жал да ги паля - вечер паля по-обикновените... а, да имам и всевъзможни малки фигурки от естествени материали  Embarassed

много ми харесват едни кукленски стаи, които съм гледала в Германия и в Австрия, но май това ще е следващата ми страст... това са стаи и съответните обзавеждания в различни епохи и стилове в умален вид! невероятни са, но някои са адски скъпи! всъщност само на едно място съм виждала магазин с  такива неща, иначе обикновено са по изложби, дори има цял такъв музей в Улм, Германия..

някой виждал ли е такива неща тук?  newsm78 (естествено не говоря за пластмасовите барби къщички!!!)

# 64
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
От първи клас сбирам часовници - будилници и стенни, механични, по възможност стари   ku-ku и за предпочитане неработещи, имам над 100, сега живея само с представителна извадка от двайсетина. Очарователно е да можеш да си позволиш часът да е колкото си искаш в зависимост от това кой часовник си погледнал. Ако имате ръждясали, прашясали и безнадеждно непродаваеми екземпляри по таваните на бабите, ще ви отърва от тях и ще черпя компот.

# 65
  • Мнения: 3 647
чаши за кафе
големи  и червени
 Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 677
С моите колекции магазин мога да отворя Simple Smile
На първо място са куклите ми с техните дрехи, аксесоари, мебели,  книги за кукли изобщо всичко свързано с кукли ....,
После идват готварските ми книги, книги за шиене, бродиране и в този род, дантели, платове, панделки, пликове и листове за писма, картички.
Имам и голяма колекция от БГ стари сувенирни кукли, чинии, съдове, бродерии, облекла и т.н, но с тази колекция съм решила да продължа като се прибера в БГ, защото ми излиза много скъпо плащането на доставките.

# 67
Салфетки:)! Колекционирам и съм склонна да разменям с други желаещи... Пишете ми на :
bonboneva@abv.bg

# 68
а някой не разменя     ли   салфетки ?

обадете ми се, ще разменим...

# 69
  • Мнения: 1 426
Картички. Имам огломни количества и продължавам да купувам всичко, което ми хареса

# 70
  • Мнения: 17
колекционирам парфюмчета. имам доста голяма колекция. ето една малка част, които са до компютъра:

# 71
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
колекционирам парфюмчета. имам доста голяма колекция. ето една малка част, които са до компютъра:


Аз парфюмчетата и червилата не ги броя. Това не е колекционерска страст , а мания  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 2 936
нищо....

но най-много купувам плюшени играчки за детето..на които аз се радвам   Grinning така че може да се каже ,че имам колекция  Joy

# 73
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 824
ако някой иска да се "отърве" от играчки на Киндер аз съм насреща Grinning

# 74
  • София
  • Мнения: 545
Аз колекционирам бирени халби beer3, имам над 100.
Също овци и чехли  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт